Piłka nożna

Ależ ten Mbappe jest dobry. Nie dość, że przy kontrach wygląda jak TGV przy PKP, tak potrafi chłopak jednym ruchem dojść do idealnego zakończenia.


Florek musisz :heart:
 
W sumie ten mecz wyglada jak wiekszosc spotkan Bayernu. Z ta roznica, ze przeciwnik wykorzystuje praktycznie kazda kontre.
 
A Szczęsny w tym studio to po co? Zastąpić rolę Hajty? Czyli chuja wiem o piłce, ale coś tam kiedyś się udało, więc się wypowiem moralizatorskim tonem?
 
Dobra Porto jednak nie da rady. Czyli jeśli Real przejdzie lfc , to na 90 procent w finale LM, bo ta Chelsea jest naprawdę cieniutka, ale jaja panie Edziu, ale jaja.

Kto na nich raczy czekac z 2 drabinki, Pan Bóg jeden wie.
 
Nie mam pojęcia skąd wywnioskowałeś, że Gaara miałby pisać o czelsi.
Bayern oglądałem kątem oka i wydawało mi się, że był to dobry mecz, z kolei Chelsea nastawiona była defensywnie i dla kogoś mogło to tak wyglądać, zwlaszcza w pierwszych minutach meczu. Poza tym był to komentarz pod moim wpisem, ale fakt nie wiem tego na 100%, więc jeśli się mylę, to proszę mnie poprawić.
 
Bayern oglądałem kątem oka i wydawało mi się, że był to dobry mecz, z kolei Chelsea nastawiona była defensywnie i dla kogoś mogło to tak wyglądać, zwlaszcza w pierwszych minutach meczu. Poza tym był to komentarz pod moim wpisem, ale fakt nie wiem tego na 100%, więc jeśli się mylę, to proszę mnie poprawić.
Ale co Wy chcecie od Tuchela i gry defensywnej? Pojechał na wyjazd w pierwszym meczu przywozi sobie 0-2 i tyle. Już myślami jest przy rywalizacji z Realem w 1/2.
 
Arsenal z kolejnym 'swietnym' wystepem. Ciekawe czy zwolnia Artete jak odpadnie z LE. Slavia u siebie jest niepokonana, a 0-0 wystarczy jej do awansu.
 
Arsenal z kolejnym 'swietnym' wystepem. Ciekawe czy zwolnia Artete jak odpadnie z LE. Slavia u siebie jest niepokonana, a 0-0 wystarczy jej do awansu.
Slavia w tym sezonie jest bardzo mocna, i przez pryzmat braku "spektakularnych" wyników czeskich drużyn ( np. awans do fazy grupowej LM) mocno niedoceniana przez postronnego widzą ( sezon temu grali, ale klasyczne P4 w bardzo mocnej grupie)Pepiki gołą aż miło, w czeskiej lidze lidze niepokonani.
 
Slavia w tym sezonie jest bardzo mocna, i przez pryzmat braku "spektakularnych" wyników czeskich drużyn ( np. awans do fazy grupowej LM) mocno niedoceniana przez postronnego widzą ( sezon temu grali, ale klasyczne P4 w bardzo mocnej grupie)Pepiki gołą aż miło, w czeskiej lidze lidze niepokonani.
Dlaczego taka Slavia praktycznie rok w rok radzi sobie w europejskich pucharach stawiając trudne warunki najlepszym, a nasze drużyny z eklapy ośmieszają się już na etapie eliminacji z jakimiś kasztanami?
 
Dlaczego taka Slavia praktycznie rok w rok radzi sobie w europejskich pucharach stawiając trudne warunki najlepszym, a nasze drużyny z eklapy ośmieszają się już na etapie eliminacji z jakimiś kasztanami?
Moge tylko gdybać, ale to chyba wynika z zarzadzania i kultury piłkarskiej, jaką prezentuje dana liga. Slavia ma także ponad dwukrotnie wiekszy budżet, ale z drugiej strony budżet to wypadkowa również dobrych wynikow boiskowych. Pamietam nie tak dawno, jak Slavia byla łojona przez Viktorie i Sparte wiec zarzadznie klubem musiałbyć poczatkiem drogi na szczyt krajowego podwórka.
Wlasnie doczytalem ze maja nadwyzki tranasferowej ponad 19mln euro ( przy budzecie 62mln) . Wow
 
Dlaczego taka Slavia praktycznie rok w rok radzi sobie w europejskich pucharach stawiając trudne warunki najlepszym, a nasze drużyny z eklapy ośmieszają się już na etapie eliminacji z jakimiś kasztanami?

Bo Polacy z bardzo,bardzo małymi wyjątkami nie umieją w piłkę nożną :cool:
 
Slavia w tym sezonie jest bardzo mocna, i przez pryzmat braku "spektakularnych" wyników czeskich drużyn ( np. awans do fazy grupowej LM) mocno niedoceniana przez postronnego widzą ( sezon temu grali, ale klasyczne P4 w bardzo mocnej grupie)Pepiki gołą aż miło, w czeskiej lidze lidze niepokonani.
Tu nie chodzi o to jak prezentuje sie Slavia, ani jak mocna jest w tym sezonie. W tym meczu zaprezentowala sie przecietnie nie tworzac praktycznie zadnego zagrozenia pod bramka Arsenalu (chyba jeszcze dwie sytuacje, ktore ktos lepszy moglby wykorzystac). To Arsenal i sposob w jaki traca punkty jest conajmniej dziwny.
Gol z WHU po szybko rozegranym wolnym. Ceballos prezentujacy gole w LE rywalom. Podanie Xhaki z Burnley. Totalna mizeria z Liverpoolem, gdzie mecz wczesniej z WHU pokazali duzo serca i zaangazowania. Ich bledami mozna by obdzielic wiele druzyn. Pytanie, kto jest za to odpowiedzialny ? Ja bym sie sklanial ku pilkarzom.
 
Back
Top