Piłka nożna

Zieliński to kurwa taki kartofel że aż mi brak słów. Po tym meczu w pełni popieram jechanie po nim Kowala. Kurde gość gra niby na najwyższym poziomie, a pokazał dziś pole widzenia gorsze od defensywnego przecinaka pomocnika Naprzodu Rydułtowy. Holowanie piłki, głupie straty, zero sensownych podań.
W pierwszej chuja graliśmy, bramkę podarowali nam Anglicy, ale potem graliśmy bardzo solidnie nawet mając akcje zaczepne, które przy większej dokładności mogłyby coś namieszać. No tak po prostu, po ludzku szkoda.
 
Zieliński to kurwa taki kartofel że aż mi brak słów. Po tym meczu w pełni popieram jechanie po nim Kowala. Kurde gość gra niby na najwyższym poziomie, a pokazał dziś pole widzenia gorsze od defensywnego przecinaka pomocnika Naprzodu Rydułtowy. Holowanie piłki, głupie straty, zero sensownych podań.
W pierwszej chuja graliśmy, bramkę podarowali nam Anglicy, ale potem graliśmy bardzo solidnie nawet mając akcje zaczepne, które przy większej dokładności mogłyby coś namieszać. No tak po prostu, po ludzku szkoda.
Do tego wkurwia mnie jego bezjajeczność, brak charakteru i mina jakby miał się zaraz rozpłakać. Po stracie truchtanie zamiast powrót na szybkości.
 
Co oni pierdolą, przecież nawet nie było blisko wygranej w tym meczu...


Ale..


1617223096696.png
 
W drugiej połowie zaczęło to wyglądać lepiej, ale cały czas w oczy kole brak pomysłu na gre i wybijanie piłki na pałe do przodu.
 
Teraz mozna tylko zalowac, ze z przodu nie bylo Lewego. Helik ewidentnie szansy nie wykorzystal, a niby jest w formie. Tak grajacy Zielu potrzebuje jakiegos ubezpiecznia za plecami. Moze wtedy zaczalby odwaazniej pilke wyprowadzac.
 
Tak grający Zielu potrzebuję jakiegoś ubezpieczenia w PZU na wypadek jakby mu ktoś w kraju wpierdolił.

Jak w PZU, to oczekujesz pewności że mu nie wypłacą?

Teraz mozna tylko zalowac, ze z przodu nie bylo Lewego. Helik ewidentnie szansy nie wykorzystal, a niby jest w formie. Tak grajacy Zielu potrzebuje jakiegos ubezpiecznia za plecami. Moze wtedy zaczalby odwaazniej pilke wyprowadzac.
Najbardziej mi się podobało co do Zielińskiego, że po jego stracie piłki, tej w środku pola jak długo dryblował, wydaje mi się że Krycha albo Moder krzyknęli "PO CHUJ?!"
 
Najbardziej mi się podobało co do Zielińskiego, że po jego stracie piłki, tej w środku pola jak długo dryblował, wydaje mi się że Krycha albo Moder krzyknęli "PO CHUJ?!"
Co? W której minucie mniej więcej to było?
 
Dzisiejsze foty- ojciec Haalanda i Raiola /agent Haalanda/ przed lotniskiem w Barcelonie. Cel - gadka z Laportą o Haaland-Barcelona.



1617291798623.png
 
Zawsze były smiechy hihy z Lingarda, ale ja zawsze czułem , ze to jest kawał grajka.

Odkąd jest w WHU , to jest spokojnie na ten moment top 8 grajek tej ligi.

 
Lfc ma autostradę do finału jeśli sobie przypomni stare czasy, a ze jest jak jest to drabinka Real/Chelsea/Porto/Lfc jest cholernie ciekawa bo tam może być każdy. Nie zaskoczyłoby mnie nawet Porto w finale.


Chłopie nie osmieszaj sie i podaj cały cytat z którego wynika , ze dla mnie kazdy z tej 4 moze byc w finale , bo to juz nie te lfc.
 
Back
Top