Piłka nożna

20210329_143529.jpg


:putinlaugh:
 
Mam nadzieję, że Sousa nie wystawi Milika, bo gość w 2 meczach kompletnie nic nie pokazał.

Na dziś typuje skład taki: Szczęsny-Bereszyński, Glik, Bednarek/Dawidowicz-Jóźwiak, Moder, Krychowiak, Rybus-Zieliński, Szymański/Świderski/Grosicki-Piątek.
 
No jestem ciekaw co to będzie na Wembley w środę. Szczerze to będzie mój pierwszy mecz od dawna obejrzany cały, jako , ze Polacy grają na ,,moja ligę'' , a i mecze eliminacyjne repr mnie nie kręcą oprócz samych już turniejów ME I Mundialu.
 
Na weszło jest fajna analiza spotkania z Andorą. Oczywiście daleki jestem od hura optymizmu przed Anglią, ale śmieszą mnie opinie że jak tak zagramy na Wembley to olaboga! Jasne, że zagramy inaczej bo przeciwnik jest inny. Nawet w tym samym ustawieniu można grać bardziej defensywnie i ofensywnie.
Z przeciwnikiem takim jak Anglia będziemy mieli dużo mniejszy margines błędu w obronie ale też będziemy mogli grać naszą narodową konterke. Szansę na dobry wynik (jakim byłby remis) moim zdaniem mamy. Małe ale są.
Co do Lewego, to kurde szkoda że nie zagra bo jemu nawet jak przypadkiem, na nieświadomce odbije się piłka od nogi w polu karnym to i tak jest groźnie, a co dopiero jakby miał trochę wolnego miejsca.
Z drugiej strony no jak ktoś ma się pokazać w tych eliminacjach to kiedy jak nie teraz?
Ja podchodzę z klasycznym "niby człowiek wiedział ale jednak się łudził". Z wiarą, że nie będzie to tylko łomot.
 
Na weszło jest fajna analiza spotkania z Andorą. Oczywiście daleki jestem od hura optymizmu przed Anglią, ale śmieszą mnie opinie że jak tak zagramy na Wembley to olaboga! Jasne, że zagramy inaczej bo przeciwnik jest inny. Nawet w tym samym ustawieniu można grać bardziej defensywnie i ofensywnie.
Z przeciwnikiem takim jak Anglia będziemy mieli dużo mniejszy margines błędu w obronie ale też będziemy mogli grać naszą narodową konterke. Szansę na dobry wynik (jakim byłby remis) moim zdaniem mamy. Małe ale są.
Co do Lewego, to kurde szkoda że nie zagra bo jemu nawet jak przypadkiem, na nieświadomce odbije się piłka od nogi w polu karnym to i tak jest groźnie, a co dopiero jakby miał trochę wolnego miejsca.
Z drugiej strony no jak ktoś ma się pokazać w tych eliminacjach to kiedy jak nie teraz?
Ja podchodzę z klasycznym "niby człowiek wiedział ale jednak się łudził". Z wiarą, że nie będzie to tylko łomot.
Mam podobne podejście, może naiwne, ale ostatni raz tak czekałem na kadrę jak Nawałka był selekcjonerem.

Fajne analizy ma też Michał Trela na newonce i chłopaki z foottrucka w tych swoich live'ach. Zaskoczyło mnie też podejście na chłodno Pawła Janasa (wywiad chyba na weszlo).
 
Kurwa, jaki pech. Nam bardzo by się przydał, to oczywiste, ale nie gramy jeszcze ME, a z Anglią i tak byłoby ciężko, ale tego rekordu to w sumie mega szkoda,bo to jednak wielka sprawa. Mam nadzieję, że mimo wszystko jeszcze się uda, no i że w pełni zdrowy na bardzo ważne mecze.
 
Back
Top