Piłka nożna

Ale dzisiaj dziurawa jest obrona Juventusu. Nie pamiętam kiedy tak beznadziejnie grała ich obrona i środek pola. Szczęsny uratował im trochę wynik, ale Lazio zaraz dołoży kolejną bramkę.

Ramos klasycznie z główki :dance:
 
Zbliża się koniec okienka transferowego to Bale i Benzema strzelają bramki dla Realu:DC: Perez już nie musi kupować napastnika:kis:
 
Miałem z kumplami spotkanie.Chcieli zobaczyć mecz Milan-Napoli. Dobra chuj,czemu nie.Wódka tania możemy lecieć.
Już chce wchodzić do Winnersa a tam fan club Milanu:wtf2: (Ja kibic Interu)..Nieprzyjemnie sobie myślę,zaciskam pasek,spluwam i odwracam się do towarzyszy mówiąc uczciwie może być różnie.Wiem,jesteśmy już dorośli,poważni itd. ale jak ktoś mnie się spyta za kim jestem no to wiadomo Forza Inter a co dalej to już nie wiem:fjedzia:.Ogólnie starałem się nie ocierać o tych lapsów i jakoś tragedii nie było.No ale jednak na koniec podszedł najebany kibic Milanu i pytał ziomków po kolei " jesteś za Milanem" Oni że tak i piątka .Na koniec pytanie mnie a ja że nie.Chwila zadumy po czym dodaję że jestem Kibicem Interu..Popatrzył na mnie i mówi : ''No i dobrze,byle nie za Juventusem bo to jebane śmiecie,kupczyki'' itd itp Pierwszy raz przybiłem piątkę z kibicem Milanu...Połączyła nas nienawiść do starej kurwy:goldi:

Morał tej historii? Jebać juve :redford:
 
Miałem z kumplami spotkanie.Chcieli zobaczyć mecz Milan-Napoli. Dobra chuj,czemu nie.Wódka tania możemy lecieć.
Już chce wchodzić do Winnersa a tam fan club Milanu:wtf2: (Ja kibic Interu)..Nieprzyjemnie sobie myślę,zaciskam pasek,spluwam i odwracam się do towarzyszy mówiąc uczciwie może być różnie.Wiem,jesteśmy już dorośli,poważni itd. ale jak ktoś mnie się spyta za kim jestem no to wiadomo Forza Inter a co dalej to już nie wiem:fjedzia:.Ogólnie starałem się nie ocierać o tych lapsów i jakoś tragedii nie było.No ale jednak na koniec podszedł najebany kibic Milanu i pytał ziomków po kolei " jesteś za Milanem" Oni że tak i piątka .Na koniec pytanie mnie a ja że nie.Chwila zadumy po czym dodaję że jestem Kibicem Interu..Popatrzył na mnie i mówi : ''No i dobrze,byle nie za Juventusem bo to jebane śmiecie,kupczyki'' itd itp Pierwszy raz przybiłem piątkę z kibicem Milanu...Połączyła nas nienawiść do starej kurwy:goldi:

Morał tej historii? Jebać juve :redford:
Wyrazy współczucia. :tiphatb:
 
Wyrazy współczucia. :tiphatb:
A zapomniałem dodać mały zwrot akcji-dodał że rozumie.Że on jest kibicem Polonii też.....to już zrobiło się kiepsko-bo akurat jeden ziomek jest kibolem Legii i już się wiercił. Na szczęście odszedł tamten wczas.
 
Miałem z kumplami spotkanie.Chcieli zobaczyć mecz Milan-Napoli. Dobra chuj,czemu nie.Wódka tania możemy lecieć.
Już chce wchodzić do Winnersa a tam fan club Milanu:wtf2: (Ja kibic Interu)..Nieprzyjemnie sobie myślę,zaciskam pasek,spluwam i odwracam się do towarzyszy mówiąc uczciwie może być różnie.Wiem,jesteśmy już dorośli,poważni itd. ale jak ktoś mnie się spyta za kim jestem no to wiadomo Forza Inter a co dalej to już nie wiem:fjedzia:.Ogólnie starałem się nie ocierać o tych lapsów i jakoś tragedii nie było.No ale jednak na koniec podszedł najebany kibic Milanu i pytał ziomków po kolei " jesteś za Milanem" Oni że tak i piątka .Na koniec pytanie mnie a ja że nie.Chwila zadumy po czym dodaję że jestem Kibicem Interu..Popatrzył na mnie i mówi : ''No i dobrze,byle nie za Juventusem bo to jebane śmiecie,kupczyki'' itd itp Pierwszy raz przybiłem piątkę z kibicem Milanu...Połączyła nas nienawiść do starej kurwy:goldi:

Morał tej historii? Jebać juve :redford:

Do "Starej Damy" (można pisać z małych)

Nawiązując do kultowego już żartu: jaka jest różnica pomiędzy Juventusem, a Legią. Juventus to stara dama, a Legia to stara ku*wa
 
Do "Starej Damy" (można pisać z małych)

Nawiązując do kultowego już żartu: jaka jest różnica pomiędzy Juventusem, a Legią. Juventus to stara dama, a Legia to stara ku*wa
Śmiechom nie było końca...

A starej kurwy to sobie za ścianą poszukaj dzbanie.
 
50954271_772012819819461_7435924484982308864_n.jpg
 
Miałem z kumplami spotkanie.Chcieli zobaczyć mecz Milan-Napoli. Dobra chuj,czemu nie.Wódka tania możemy lecieć.
Już chce wchodzić do Winnersa a tam fan club Milanu:wtf2: (Ja kibic Interu)..Nieprzyjemnie sobie myślę,zaciskam pasek,spluwam i odwracam się do towarzyszy mówiąc uczciwie może być różnie.Wiem,jesteśmy już dorośli,poważni itd. ale jak ktoś mnie się spyta za kim jestem no to wiadomo Forza Inter a co dalej to już nie wiem:fjedzia:.Ogólnie starałem się nie ocierać o tych lapsów i jakoś tragedii nie było.No ale jednak na koniec podszedł najebany kibic Milanu i pytał ziomków po kolei " jesteś za Milanem" Oni że tak i piątka .Na koniec pytanie mnie a ja że nie.Chwila zadumy po czym dodaję że jestem Kibicem Interu..Popatrzył na mnie i mówi : ''No i dobrze,byle nie za Juventusem bo to jebane śmiecie,kupczyki'' itd itp Pierwszy raz przybiłem piątkę z kibicem Milanu...Połączyła nas nienawiść do starej kurwy:goldi:

Morał tej historii? Jebać juve :redford:
Bracie:beer:
shakeee.jpg
 
"W zeszłym tygodniu pytani przez nas prawnicy mówili, że transfer mógł zostać dodatkowo ubezpieczony. - Klub pozyskujący może wystąpić do ubezpieczyciela o odszkodowanie ze względu na nieszczęśliwy wypadek. Pytanie tylko, czy zdążyli Salę w tak krótkim czasie ubezpieczyć – zastanawiał się adwokat Krzysztof Buczak.

Z informacji uzyskanych przez "The Thelegraph" wynika, że Walijczycy zdążyli z ubezpieczeniem. Agencjami pokrywającymi straty mają być finansowy gigant – Lloyd i China Re. Ubezpieczony był też samolot Piper Malibu. Dlaczego zatem klubowi zależy na całkowitym anulowaniu płatności? Bo nikt w Cardiff nie ma pełnego przekonania, że te pieniądze uda się od ubezpieczyciela "wyciągnąć". Walka na kruczki prawne jeszcze potrwa, bo bierne w tej sytuacji nie pozostanie Nantes. - Sprawę jeszcze bardziej komplikuje zaangażowanie trzeciej strony. Połowę praw do pieniędzy z transferu piłkarza ma Girondins de Bordeaux – przypomniał prezes Kita w "The Telegraph".

Czyli tak jak ostatnio pisałem.
 
Back
Top