Piłka nożna

W Liverpoolu jest dobry napadzior.

Druga opcja to Messi jako fałszywa 9 tak jak w 2012.

Roberto przeszedł mi przez myśl.
Klopp raczej nie byłby zadowolony :lol: Nie pamiętam czy ta klauzula przy transferze Cou miała obowiązywać przez rok czy 2 lata (że nie możemy kupić żadnego ich gracza)
Messi na 9 dobra opcja , ale ciężko mi sobie wyobrazić Leo który wywiera chociażby w 50% taki pressing na obrońcach jak Luis , zwłaszcza na dłuższą metę.
W kilku meczach jeszcze jeszcze...
 
Jeszcze jakby tak dało radę odmłodzić Suareza :mamed:
Masz jakiś pomysł kto mógłby najpierw go odciążyć a w dłuższej perspektywie zastąpić u nas ???
Ja jak zacząłem to rozkminiać to powiem ci że ciężka sprawa.
Vinicius junior :jarolaugh:
 
Nie wiem co ww gracz prezentuje na boisku, coś tam 5/10 kojarzę z jakiś tam artykułów że raczej dupy nie urywa w klubie którego barwy reprezentuje.

To źle kojarzysz, bo Vinicus jest zdecydowanie najlepszym graczem Realu w tym sezonie.
Ja tam za Barca nie jestem, ale jak juz takie rozkminki to napewno by dojebali do pieca sciagajac Hazarda
Jak Perez nadal będzie tak zamulał, to Hazard się w końcu wkurwi i za złość pójdzie do Barcy. Nie wiem, co on musi jeszcze wylizać rów Florentino, żeby ten się zdecydował go w końcu ściągnąć? Bo bardziej błagać o transfer się nie da.
 
To źle kojarzysz, bo Vinicus jest zdecydowanie najlepszym graczem Realu w tym sezonie.

Skoro tak mówisz to zapewne tak jest , zresztą jak by nie patrzeć to młody chłopak i jeśli ominą go poważniejsze urazy to może się zdecydowanie rozwinąć.
Przeskok z rodzimych Brazylijskich rozgrywek do tak dużego klubu też do najłatwiejszych nie należy.
Co do Hazarda to osobiście nie sądzę aby znajdował się na radarze Barcy.
Ale jeśli znajduje się w orbicie zainteresowań Realu to Perez powinien troszkę przyspieszyć działania w tej sprawie bo nad Chelsea wisi widmo zakazu transferowego a jeśli taki się pojawi to może być ciężko wyjąć najlepszego piłkarza z ich kadry.
 
Jaram się de Jongiem. Jeszcze jakby udało się wyciągnąć potwora de Ligta to już cud, miód i orzeszki. Gość jest fenomenem.

Też blondyna chciałem widzieć w tej koszulce , myślę że względy finansowe + agent Raiola mogą nie pozwolić na transfer jego ziomka z Amsterdamu , obu wnikliwie śledziłem podczas rozgrywek Ligi Narodów i obaj mocno pasują do Barcy. De Light w meczu z Francją nakrył czapką Mbappe co nie należy do łatwych zadań, poza tym jest też prawonożny.
Jednego już mamy , drugi niezależnie gdzie pójdzie to klub który go kupi będzie miał klasowego stopera na lata. Niespełna 20 lat i podstawowy skład w klubie i reprezentacji robią jak najbardziej pozytywne wrażenie.
Swoją drogą ciekawe co może wnieść ten Todibo którego też kupiliśmy ???
 
50436392_2273792679524254_7581912506432487424_n.jpg
 

Zastanawialem sie w jakim jezyku Krzysiu bedzie gadał. Spodziewalem sie, ze bedzie o wiele gorzej. A tu angielski na poziomie naszych z UFC, wiec wedlug mnie jak najbardziej na plus. Powiedzial cos po wlosku?
 
To źle kojarzysz, bo Vinicus jest zdecydowanie najlepszym graczem Realu w tym sezonie.

Jak Perez nadal będzie tak zamulał, to Hazard się w końcu wkurwi i za złość pójdzie do Barcy. Nie wiem, co on musi jeszcze wylizać rów Florentino, żeby ten się zdecydował go w końcu ściągnąć? Bo bardziej błagać o transfer się nie da.
vinicus najlepszym graczem? po czym to wnosisz? po AŻ 331 minutach spedzonych na boisku w tym sezonie la liga?
 
Gdybys oglądał te mecz to by wiedział ;)
no nie ogladam realu, przyznaje bez bicia, ale sorry, chyba trener widzi gre pilkarza i jesli w sezonie wpuszcza go na 300 minut to chyba jednak nie jest najlepszym grajkiem w zespole ;)
 
no nie ogladam realu, przyznaje bez bicia, ale sorry, chyba trener widzi gre pilkarza i jesli w sezonie wpuszcza go na 300 minut to chyba jednak nie jest najlepszym grajkiem w zespole ;)

Chodzi o to, że Real gra najgorsza piłkę chyba od 20 lat, więc wystarczy, że smarkacz robi trochę wiatru - tyle i aż tyle. Gdyby drewniak Bejl znowu się nie połamał i to ten Vinicius pewnie nawet tej połowy 300 minut by nie miał. Nędza i rozpacz, ale ostatnie dwa mecze pokazuja, że 4 liga miatrzow z rzędu wpadnie na lajcie xD
 
no nie ogladam realu, przyznaje bez bicia, ale sorry, chyba trener widzi gre pilkarza i jesli w sezonie wpuszcza go na 300 minut to chyba jednak nie jest najlepszym grajkiem w zespole ;)

Bo grali taką padakę, że dużo nie było trzeba żeby być najlepszym w zespole.
Swoją drogą Vinicius dał prztyczka w nos Lopetugiemu. Nie wystawiał go, bo niby nie gotowy na taką piłkę, a jak już grał to i tak był lepszy niż jebane benzemy i inne.
Dobrze, że Solari go wprowadził na dobre do pierwszego zespołu.
 
Bo grali taką padakę, że dużo nie było trzeba żeby być najlepszym w zespole.
Swoją drogą Vinicius dał prztyczka w nos Lopetugiemu. Nie wystawiał go, bo niby nie gotowy na taką piłkę, a jak już grał to i tak był lepszy niż jebane benzemy i inne.
Dobrze, że Solari go wprowadził na dobre do pierwszego zespołu.
solari go wprowadzil na dobre do 1 zespolu, mocne stwierdzenie, patrzac na sklad realu na copa del rey z girona, gdzie mlody powinien sobie pograc, a nie ma go nawet na lawce.
 
Powiem ci Hubercie, że fajnie ogląda się mecz w którym Real biega, to już chyba drugi w tym sezonie xD

Co więcej: to drugi z rzędu!

I o to miałem ból dupy cały sezon, bo nawet jak przegrywają ale walczą jak dzisiaj: nie mam zastrzeżeń. Po prostu coś nie zagrało i tyle, taki jest futbol. Ale miałem dość bezpłciowego grania i zachowań jakby im jaja ucięto przez poprzednie pół roku.

solari go wprowadzil na dobre do 1 zespolu, mocne stwierdzenie, patrzac na sklad realu na copa del rey z girona, gdzie mlody powinien sobie pograc, a nie ma go nawet na lawce.

O czym Ty rozmawiasz? Vini tradycyjnie dzisiaj grał od pierwszej minuty, zrobił karnego i zaliczył asystę...

vinicus najlepszym graczem? po czym to wnosisz? po AŻ 331 minutach spedzonych na boisku w tym sezonie la liga?

A wnoszę to po tym, że gra u Solariego praktycznie ciągle i jest po prostu najlepszy, wystarczy obejrzeć ze trzy mecze Realu od momentu objęcia zespołu przez Santiago, żeby być pewnym tej tezy. W jego wieku Neymar skręcał precli w lidze brazylijskiej, on to robi w jednej z TOP 3 lig świata. Nie ma świetnych statystyk, ale sporo bramek pada po jego akcjach, to on kreuje większość sytuacji bramkowych.
 
Last edited:
Co więcej: to drugi z rzędu!

I o to miałem ból dupy cały sezon, bo nawet jak przegrywają ale walczą jak dzisiaj: nie mam zastrzeżeń. Po prostu coś nie zagrało i tyle, taki jest futbol. Ale miałem dość bezpłciowego grania i zachowań jakby im jaja ucięto przez poprzednie pół roku.



O czym Ty rozmawiasz? Vini tradycyjnie dzisiaj grał od pierwszej minuty, zrobił karnego i zaliczył asystę...



A wnoszę to po tym, że gra u Solariego praktycznie ciągle i jest po prostu najlepszy, wystarczy obejrzeć ze trzy mecze Realu od momentu objęcia zespołu przez Santiago, żeby być pewnym tej tezy. W jego wieku Neymar skręcał precli w lidze brazylijskiej, on to robi w jednej z TOP 3 lig świata. Nie ma świetnych statystyk, ale sporo bramek pada po jego akcjach, to on kreuje większość sytuacji bramkowych.
Vinicius nawet w lidze brazylijskiej nikogo nie skręcal :DC:
 
Back
Top