Piłka nożna

Przecież to co zrobił wczoraj Hazard jest pisiont razy lepszy niż naznaczonego przez Ramosa faraona, no ale ponoć Ci z pustynni fani motywują się bardziej na takie plebiscyty niż nasi w Polsce.
 
Z tym Salahem to może tak, że nagle wiele osób zaczęło się nim jarać i zrobiło im się szkoda gościa gdy stwierdzili, że nie ma szans na żadną indywidualną nagrodę (drużynową też nie:fjedzia:).
 
Może trochę nie w temacie - nie wiem jaki klimat tu pasuje w dziale, ale pochwalę się że ostatni mecz PSG dzieliłem z moim bohaterem z dzieciństwa, Michaelem Jordanem



 
Może trochę nie w temacie - nie wiem jaki klimat tu pasuje w dziale, ale pochwalę się że ostatni mecz PSG dzieliłem z moim bohaterem z dzieciństwa, Michaelem Jordanem




Dużo zmieniło się w kwestii zakupu biletów na PSG odkąd zrobili furorę na rynku transferowym, czy raczej stała ekipa przychodzi na ich mecze od lat?
 
Dużo zmieniło się w kwestii zakupu biletów na PSG odkąd zrobili furorę na rynku transferowym, czy raczej stała ekipa przychodzi na ich mecze od lat?

Ja chodzę dopiero od około 3 lat i nie zauważyłem różnicy dużej różnicy, może z 5-10 euro więcej w zależności od meczu ale z opowieści innych mogę powiedzieć, że jeszcze wcześniej część kibiców rzeczywiście została wypchnięta cenowo z lepszych miejsc. Ale to było jeszcze przed tymi transferami. Są za to dwa sektory gdzie ultrasi mają swoje miejsca w bardzo promocyjnej cenie i robią zajebiste show podczas meczu, 90 minut non stop doping.



 
Ja chodzę dopiero od około 3 lat i nie zauważyłem różnicy dużej różnicy, może z 5-10 euro więcej w zależności od meczu ale z opowieści innych mogę powiedzieć, że jeszcze wcześniej część kibiców rzeczywiście została wypchnięta cenowo z lepszych miejsc. Ale to było jeszcze przed tymi transferami. Są za to dwa sektory gdzie ultrasi mają swoje miejsca w bardzo promocyjnej cenie i robią zajebiste show podczas meczu, 90 minut non stop doping.




Wygląda elegancko, ultrasi ładnie dają do pieca. Boki też wypełnione i chyba nie samo siedzenie i klaskanie po golach. Z ciekawości sobie spojrzałem na ceny i nie są wygórowane za specjalnie, a można się dostać bez specjalnych wyprzedzeń na wybrane miejsce.
 
Sobota, 29 września :

(12:45) Odra Opole – Garbarnia Kraków (Polsat Sport ; Marcin Feddek - Tomasz Łapiński)
(13:00) Real Sociedad – Valencia CF (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 ; Michał Mitrut - Tomasz Ćwiąkała)
(13:00) 1.FC Heidenheim – VfL Bochum (Eleven Sports 3 ; Patryk Mirosławski - Tomasz Urban)
(13:30) West Ham United – Manchester United (C+ Sport 2, C+ 4K Ultra HD ; Andrzej Twarowski – Rafał Nahorny)
(15:00) AS Roma – Lazio Rzym (Eleven Sports 2 ; Julian Kowalski - Tomasz Zieliński)
(15:30) Piast Gliwice – Górnik Zabrze (nSport+ ; Rafał Dębiński – Kazimierz Węgrzyn)
(15:30) VfL Wolfsburg – Borussia Monchengladbach (C+ Sport ; Edward Durda – Maciej Murawski)
(15:30) TSG 1899 Hoffenheim – RB Lipsk (Eleven Sports 3 ; Sebastian Chabiniak)
(16:00) Arsenal Londyn – Watford FC (C+ Sport 2 ; Przemysław Rudzki – Michał Gutka)
(16:00) Hull City – Middlesbrough FC (Eleven Sports 4 ; Marcin Grzywacz)
(16:15) FC Barcelona – Athletic Bilbao (Eleven Sports 1 ; Marcin Pawłowski - Tomasz Ćwiąkała)
(17:00) Wolfsberger AC – Red Bull Salzburg (Sportklub ; Łukasz Śliwa)
(18:00) KGHM Zagłębie Lubin – Pogoń Szczecin (C+ Sport ; Żelisław Żyżyński – Wojciech Jagoda)
(18:00) Juventus Turyn – SSC Napoli (Eleven Sports 2 ; Piotr Dumanowski - Dominik Guziak)
(18:30) Bayer Leverkusen – Borussia Dortmund (C+ ; Bartosz Gleń – Maciej Murawski)
(18:30) Chelsea Londyn – Liverpool FC (C+ Sport 2 ; Marcin Rosłoń – Rafał Nahorny)
(18:30) SD Eibar – Sevilla FC (Eleven Sports 1 ; Michał Mitrut - Marcin Gazda)
(18:30) NAC Breda – PSV Eindhoven (Polsat Sport News ; Tomasz Włodarczyk)
(20:30) Wisła Kraków – Korona Kielce (C+ Sport ; Przemysław Pełka – Krzysztof Przytuła)
(20:30) Inter Mediolan – Cagliari Calcio (Eleven Sports 1 ; Sebastian Chabiniak - Tomasz Zieliński)
(20:45) Real Madryt – Atletico Madryt (C+ Sport 2, C+ 4K Ultra HD ; Rafał Wolski - Leszek Orłowski)
(20:45) Fortuna Sittard – Ajax Amsterdam (Polsat Sport News ; Piotr Przybysz)
(21:30) Chicago Fire – Los Angeles FC (Eurosport 1)

Niedziela, 30 września :

(12:00) SD Huesca – Girona FC (Eleven Sports 4)
(12:30) Bologna FC – Udinese Calcio (Eleven Sports 2)
(13:30) HSV Hamburg – FC St. Pauli (Eleven Sports 3)
(15:00) Frosinone Calcio – Genoa CFC (Eleven Sports 2)
(15:00) AC Fiorentina – Atalanta Bergamo (Eleven Sports 4)
(15:30) Zagłębie Sosnowiec – Cracovia (C+ Sport ; Rafał Dębiński – Kazimierz Węgrzyn)
(15:30) Eintracht Frankfurt – Hannover 96 (Eleven Sports 3)
(16:15) Villarreal CF – Real Valladolid (Eleven Sports 1)
(16:45) Feyenoord Rotterdam – Vitesse Arnhem (Polsat Sport News)
(17:00) Cardiff City – Burnley FC (C+ Sport 2 ; Przemysław Pełka – Rafał Nahorny)
(18:00) Lech Poznań – Miedź Legnica (C+ ; Bartosz Gleń – Marcin Baszczyński)
(18:00) FC Augsburg – SC Freiburg (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4)
(18:00) Parma FC – Empoli FC (Eleven Sports 3)
(18:30) Levante UD – Deportivo Alaves (C+ Sport ; Adam Marchliński – Grzegorz Mielcarski)
(19:00) New York Red Bulls – Atlanta United (Eurosport 1)
(19:07) Banik Ostrawa – Slavia Praga (retransmisja) (Polsat Sport News)
(20:30) US Sassuolo – AC Milan (Eleven Sports 2)
(20:45) Real Betis – CD Leganes (C+ Sport 2 ; Cezary Olbrycht – Tomasz Lipiński)

 
Dużo zmieniło się w kwestii zakupu biletów na PSG odkąd zrobili furorę na rynku transferowym, czy raczej stała ekipa przychodzi na ich mecze od lat?

A ja powiem tak, też jeste fanem MJ mam wszystkie modele jordanow retro od 1 do 13 i koszulka meczowa PSG x Jordan to mistrzostwo swiata, ale nie kupie bo nie lubie PSG :(
 
piękny wynik.
zaczyna się to powoli układać.

szkoda, że tydzień temu nie udało się strzelić.
wtedy jednak środek boiska, jak i prawie cały mecz opanował jeden facet.
 
Liverpool grał drugim składem. Obrona była złożona z zawodników, którzy w będą grać co najwyżej w nieznaczących spotkaniach. Gdyby na boisku był Van Dijk, Gomez, Arnold, Robertson czy nawet Milner grający poezję w defensywie to Hazard by został skasowany szybko.
:beczka:
 
Back
Top