Piłka nożna

Ty się emocjonujesz najebanym typem, który ciśnie Ci na dyżurze, a ja reaguję głupotę populisty poszukującego atencji. Taka sytuacja.

Także nie zgrywaj niewiniątka, bo doskonale wiesz o co chodzi. Wbrew pozorom głupi nie jesteś.
 
A po jaki chuj Ty ich bronisz? Mam w dupie co sobie pomyślisz, grają chujnie A ja jako wolny człowiek mam prawo wyrazić swoje zdanie i mam gdzieś czy Ci się ono podoba czy nie. Powinni to zaorać cały ten stadion z tą gówno wartą drużyną
To ja wyrażę swoje.. zaorać dzbanie pierdolony to mogę Ci mordę jak się kurwa balasie zaraz nie ogarniesz. Zaliczasz się do reszty żałosnych typów, którzy sprawdzają wyniki Legii tylko po to, żeby mieć cień szansy na podleczenie swoich kompleksów. Jak na mecze nie chodzisz to na chuj głos zabierasz w temacie stadionu, lepiej zajeb tym pustym łbem w monitor, który jest twoim jedynym oknem na świat. Na oddziałach też pierdolisz podobne teorie..?::jondance::

Aktualnie nie grają nic.. była zmiana trenera, który wziął się za ogarnianie tego pierdolnika, poczekajmy na rezultaty. Jednego jestem pewien, że im nie popuści i wkłady będą chodzić jak w zegarku. Ci co się nie dostosują niech wypierdalają w podskokach :roberteyeblinking:
 
To ja wyrażę swoje.. zaorać dzbanie pierdolony to mogę Ci mordę jak się kurwa balasie zaraz nie ogarniesz. Zaliczasz się do reszty żałosnych typów, którzy sprawdzają wyniki Legii tylko po to, żeby mieć cień szansy na podleczenie swoich kompleksów. Jak na mecze nie chodzisz to na chuj głos zabierasz w temacie stadionu, lepiej zajeb tym pustym łbem w monitor, który jest twoim jedynym oknem na świat. Na oddziałach też pierdolisz podobne teorie..?::jondance::

Aktualnie nie grają nic.. była zmiana trenera, który wziął się za ogarnianie tego pierdolnika, poczekajmy na rezultaty. Jednego jestem pewien, że im nie popuści i wkłady będą chodzić jak w zegarku. Ci co się nie dostosują niech wypierdalają w podskokach :roberteyeblinking:
Z tym trenerem to trochę odpłynołeś, dla mnie to kolejny nieudacznik w Legii i od czasu Magiera nie było tam trenera. Ten nowy trenerek mówi że pazdan nie jest gotowy do gry po mundialu, jak słyszę coś takiego to mi głowę wypierdala w powietrze.
 
pierdolony to mogę Ci mordę jak się kurwa balasie zaraz nie ogarniesz.
:waldeklaugh:
nie grają
Czyli potwierdzasz to co ja piszę :deniroclap: dzięki
sprawdzają wyniki Legii tylko po to, żeby mieć cień szansy na podleczenie swoich kompleksów
Gówno prawda, nie wiesz nie pierdol. Nie chodzę na mecze bo nie mam czasu, ale 90% spotkań oglądam w tv albo na telefonie.
zmiana trenera, który wziął się za ogarnianie tego pierdolnika, poczekajmy na rezultaty.
Jedyny trener który mógł coś zdziałać to był Czerczesow. Może temu coś się uda wycisnąć bo od osoby bliskiej Legii słyszałem że po pierwszym treningu, zygalo 3/4 drużyny.
głupi nie jesteś
A no nie
:korwinlaugh:
 
Z tym trenerem to trochę odpłynołeś, dla mnie to kolejny nieudacznik w Legii i od czasu Magiera nie było tam trenera. Ten nowy trenerek mówi że pazdan nie jest gotowy do gry po mundialu, jak słyszę coś takiego to mi głowę wypierdala w powietrze.
Jak Sa Pinto jest nieudacznikiem, a Magiera był trenerem, to już nic więcej chyba pisać nie trzeba. Magiera prowadził w kilku meczach Zagłębie i to wszystko, owszem L w sercu miał, ale w porównaniu do Pinto to był początkującym.
 
Myślicie że łatwo się gra w niedziele o tej godzinie? Zastanówcie się lub sami spróbujcie a nie tylko wyzywacie zza klawiatury

No nie tak to miało wyglądać. Jest ciężko, niedziela, godzina siedemnasta, pogoda też nie dopisuje do grania w piłkę.
No co tu mogę więcej powiedzieć.

madrego to milo posluchac :mamed:
 
Z tym trenerem to trochę odpłynołeś, dla mnie to kolejny nieudacznik w Legii i od czasu Magiera nie było tam trenera. Ten nowy trenerek mówi że pazdan nie jest gotowy do gry po mundialu, jak słyszę coś takiego to mi głowę wypierdala w powietrze.

Magiera to był pierwszym z amatorów, którzy ostatnio się tutaj przewinęli. Bo jakież on miał doświadczenie w porównaniu do Jozaka i Klafurića? Takie samo. Także trzymajmy się faktów, bo ostatnim trenerem to był tutaj Czerczesow.
 
caly syf zaczal sie od przejecia wszystkich udzialow przez Mioduskiego, koles ewidentnie sie nie nadaje

2018-08-27_074915.jpg


:eddieconspiracy:
 
caly syf zaczal sie od przejecia wszystkich udzialow przez Mioduskiego, koles ewidentnie sie nie nadaje
Niestety tak to wyglada i należy się z tym zgodzić w 100%. Mioduski zarzucał poprzedniemu układowi ze Legia nie może funkcjonować chaotycznie, ze potrzebny jest plan i zdolności zarządzania na światowym poziomie dlatego czuje ze jest odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku. Tak jednak nie jest i nie będzie bo nie dość ze sam podejmuje nietrafione decyzje to w dodatku otoczył sie ludźmi o podobnych kompetencjach co on. Zaciąg bałkański, kolejni amatorzy na ławce trenerskiej i postawienie w większości na zagranicznych kopaczy musiał przynieść efekt jaki mamy na chwile obecna. Kompromitacja w pucharach drugi rok z rzędu i wymęczone ostatnie mistrzostwo powinno być równoznaczne z odejściem tego teoretyka, który zwyczajnie nie czuje piłki. Nawet jeśli chce być tym właścicielem(oby nie) to powinien zatrudnić prezesa z prawdziwego zdarzenia, dyrektora sportowego znającego nasze ligowe realia i porządnego trenera, który by ta zbieraninę poukładał w jedność.
Jak ja słyszę ze Pazdan ciagle myśli o odejściu, Astiz popełnia ciagle te same błędy i dostaje czerwone kartki za to, Radovic i Kuchym buntują szatnie i nie ma kto zareagować to później nie ma co liczyć na poprawę tej degrengolady.
 
Jak Sa Pinto jest nieudacznikiem, a Magiera był trenerem, to już nic więcej chyba pisać nie trzeba. Magiera prowadził w kilku meczach Zagłębie i to wszystko, owszem L w sercu miał, ale w porównaniu do Pinto to był początkującym.
A co takiego wygrał ten cały Pinto jedyne co umie to drzeć ryja i tylko tyle o nim mówią w Portugalii. Magiera miał L w sercu i jednak ugral to 3 miejsce w grupie LM. Zresztą koło chuja mi lata ta wasza Legia.
 
A co takiego wygrał ten cały Pinto jedyne co umie to drzeć ryja i tylko tyle o nim mówią w Portugalii. Magiera miał L w sercu i jednak ugral to 3 miejsce w grupie LM. Zresztą koło chuja mi lata ta wasza Legia.
Chociażby V-ce mistrzostwo Belgii i puchar belgii że standardem. Wiadomo, że jest tysiąc lepszych kandydatów, ale poza zasięgiem Legii. A ten piłki profesjonalnej liznął, trenerki też liznął w lepszych ligach niż nasza. Nie ma co narzekać. Tym bardziej, że przez Miodka marka Legia też poszła w dół troche.
 
A według Ciebie kto jest lepszy od wyżej wspomnianych ? Wyróżniający się gracze z naszej ligi dostają szansę + Reca , Piątek świetna sprawa.

Klich, Piątek sami sobie wypracowali powołania i to jest duża nadzieja na przyszłość...

Wypierdolić Peszke, Grosickiego, Pazdana, Teodorczyka oby wyszło to na plus w wynikach, jak się obroni będzie zbawieniem kadry gorzej jak skończy się blamażem.

Fakt dziwne to powołanie dla Błaszczykowskiego ale może to będzie jego pożegnanie i dlatego dostał powołanie ? Kto wie...
 
Przecież Bednarek, Błaszczykowski i Reca nie łapią się nawet do składu meczowego swoich drużyn. :damjan:
Miało już, kurwa, nie być powołań za nazwisko i zasługi. Mieli grać ci, którzy grają regularnie w swoich klubach.

Skoro nie powołał Grosickiego (słusznie), to z jakiej paki powołuje Błaszczykowskiego ?

EDIT: Gdzie powołanie dla Żurkowskiego ?
 
Last edited:
Chociażby V-ce mistrzostwo Belgii i puchar belgii że standardem. Wiadomo, że jest tysiąc lepszych kandydatów, ale poza zasięgiem Legii. A ten piłki profesjonalnej liznął, trenerki też liznął w lepszych ligach niż nasza. Nie ma co narzekać. Tym bardziej, że przez Miodka marka Legia też poszła w dół troche.
Jak dla mnie to spierdolila się na łeb, a nie trochę. Jak dla mnie można było brać Ojrzynskiego, który by podołał
 
Przecież Bednarek, Błaszczykowski i Reca nie łapią się nawet do składu meczowego swoich drużyn. :damjan:
Miało już, kurwa, nie być powołań za nazwisko i zasługi. Mieli grać ci, którzy grają regularnie w swoich klubach.

Skoro nie powołał Grosickiego (słusznie), to z jakiej paki powołuje Błaszczykowskiego ?

EDIT: Gdzie powołanie dla Żurkowskiego ?
Bo jest jego wujkiem i nie chciał kwasu w rodzinie :mamed:

A co do Żurkowskiego to jedyne logiczne (w miare) tłumaczenie że kontuzja bo ostatnio nie grał. Choć na Pogoń w piątek ma być już gotowy... To zawodnik, który w pojedynkę ciągnie Górnika co było widać jak zabrakło go w Krakowie. Z tego chłopaka będzie porządny grajek.
Jak dla mnie to spierdolila się na łeb, a nie trochę. Jak dla mnie można było brać Ojrzynskiego, który by podołał
Ojrzyński? Nawet ja nie życzę Legii ściągnięcia Korzyma...
 
A według Ciebie kto jest lepszy od wyżej wspomnianych ? Wyróżniający się gracze z naszej ligi dostają szansę + Reca , Piątek świetna sprawa.

Klich, Piątek sami sobie wypracowali powołania i to jest duża nadzieja na przyszłość...

Wypierdolić Peszke, Grosickiego, Pazdana, Teodorczyka oby wyszło to na plus w wynikach, jak się obroni będzie zbawieniem kadry gorzej jak skończy się blamażem.

Fakt dziwne to powołanie dla Błaszczykowskiego ale może to będzie jego pożegnanie i dlatego dostał powołanie ? Kto wie...
Dźwigała to czym się niby wyróżnia? O Recy napisał już @Luke . A kto lepszy od Szymańskiego? Choćby ten Żurkowski z Zabrza.

Piątek to sobie wywalczył miejsce w składzie, natomiast Bednarek nawet dupy na ławkę nie posadzi w Anglii.
 
Reca, Dzwigała, Pietrzak ,Kądzior nie znam . Szymański,Frankowski cos mi sie obilo o uszy o nich. Powolanie dla Błaszczykowskiego faktycznie razi w oczy a co do pozostałych to wydaje sie na ten moment dosc optymalna selekcja.
 
Back
Top