Piłka nożna

To pewnie niedługo będziecie mieli okazje się odwdzięczyć. Za dziś raczej zakaz będzie.
Myślę, że będziemy razem na Bułgarskiej dopingować swoje drużyny

Edit : a tymczasem warszawka niech się szykuje niebiesko biała armia nadciąga
 
Kurwa @QŃ. skończ już pierdolić, bo tego przypierdalania się czytać nie da.
"Srając w gacie na sektorze i stojąc bez reakcji." Rozumiem, że ty w Gliwicach byłeś i ten brak reakcji widziałeś prawda?
Masz rację. Umknęło mi, jak w pojedynkę wpadł w młyn Piasta. A co do dopierdalania się to nie ja zacząłem. :beer:
 
Zesra się.

PS derby jak dla kogo. ::really::
Wiadomo, że dla Legionistów to "mecz jak każdy inny" na który spinacie się bardziej niż na wszystkie inne. Liczę, że Legia zaprezentuje się tak jak wczoraj Juras.
-------------------

 
Wiadomo, że dla Legionistów to "mecz jak każdy inny" na który spinacie się bardziej niż na wszystkie inne. Liczę, że Legia zaprezentuje się tak jak wczoraj Juras.
-------------------


Że spinka jest większa to wiadomo, ale nie nazwałbym tego meczu derbami. Wcześniej był Widzew, później Wisła, teraz jest Lech.

Ja z kolei liczę na naszą wygraną. Pozdro :beer:
 
@QŃ. nie zachowuj się jak dwunastoletnie dziecko któremu własnie skończyła się kara na komputer, lepiej idź na mecz, zdzieraj gardło ;) to na pewno pomoże bardziej Legii niż twoje pisanie na cohones. A wy stare chuje dajecie się podpuszczać ehhh...

A co do meczu Legia - Lech stawiam na remis.
 
Całym sercem za Arsenalem, ale w tym momencie cieszę się z porażki, chociaż to i tak pewnie nic nie zmieni, ale bardzo bym chciał tak jak i wszyscy kibice Arsenalu, żeby teraz w końcu jebany Kroenke się ogarnął, że ta 4 porażka to z winy Wengera i trzeba tu koniecznie i najszybciej zmiany.
 
Całym sercem za Arsenalem, ale w tym momencie cieszę się z porażki, chociaż to i tak pewnie nic nie zmieni, ale bardzo bym chciał tak jak i wszyscy kibice Arsenalu, żeby teraz w końcu jebany Kroenke się ogarnął, że ta 4 porażka to z winy Wengera i trzeba tu koniecznie i najszybciej zmiany.
Rumak, Skorża i Urban widziani byli na Trafalgar Square...gra o tron rozpoczęta:crazy:
 
kurwa ale ten messi napierdala ostatnio te wolne, jak robot, ni huja sie tego nie da obronic.
Akurat dzisiejszy strzal z wolnego byl jak najbardziej do obrony. Oblak byl minimalnie zle ustawiony i to zdecydowalo ze nie zdazyl ze skuteczna interwencja.
 
Ja z tym karnym mam problem, bo niby wszyscy mówią, że nie chciał, nie miał zamiaru, nie patrzyła nawet na piłkę, chciał nie faulować (i sam jestem wśród tych ludzi), ale kurde... patrząc na bezduszne przepisy to karny.
 
Back
Top