Piłka nożna

A jako fan Barcy powiem, że PSG mi szkoda. Grają naprawdę fajną piłkę i pewnie w ćwierćfinale znajdą się jakieś leszcze,których spokojnie mogliby zastąpić...
Ale Emerego mi nie szkoda. Chuj Ci w dupę nygusie. Za Krychę :D
MI TAM NIKOGO NIE SZKODA; ARABUSY HEHE NIECH SE KUPIA PUCHAR ZA PETRODOLARY
 
e tam takie pierdolenie. Z Milanem też miała być piękna remontada i była. A potem co?
W tym sezonie Real broni LM

Jako kibic Realu nie wierzę w to. Nie przy tak grającej drużynie, nie przy takim braku pomysłu na grę w ataku pozycyjnym.
 
Barca specjalnie w pierwszym meczu przegrała 4-0 ... żeby mi dzisiaj humor popsuć :)

A poważnie to szacun wielki, raczej żaden inny klub nie odrobił takiej różnicy, a już na pewno nie po stracie bramki. Poprostu jesteśmy świadkami historii.

Teraz jeszcze niech wyskoczy jakiś news o przedłużeniu kontraktu z Benzema i Ronaldo ;)
 
To czego oni dokonali jest nieprawdopodobne i genialne taki powrót to jest historia napisana na naszych oczach , to jest REMONTADA !!!
 
17191317_10154635390532701_1187044717710892515_n.jpg
 
Jako kibic Realu nie wierzę w to. Nie przy tak grającej drużynie, nie przy takim braku pomysłu na grę w ataku pozycyjnym.
Jest kwiatek w dupie Zidane'a i Król Ramos także dadzą radę.

Oświadczam ze już kurwa nigdy nie będę się cieszył z jakiegokolwiek wyniku dopóki nie zabrzmi ostatni gwizdek
 
pierwszy byl, drugi nie

Nie rób jaj mordo, jak to jest karny to ja mam więcej w łapie niż Jay Cutler. Szacunek dla Barcelony za remontadę, chuj w dupe PSG za taką grę, bo z takim podejściem to oni nie zasługują żeby ziemię z korków piłkarzy ze Mściszewa wyrywać, ale te karne nie miały racji bytu.
 
Nie rób jaj mordo, jak to jest karny to ja mam więcej w łapie niż Jay Cutler. Szacunek dla Barcelony za remontadę, chuj w dupe PSG za taką grę, bo z takim podejściem to oni nie zasługują żeby ziemię z korków piłkarzy ze Mściszewa wyrywać, ale te karne nie miały racji bytu.
jasne, ze karny. to, ze typ sie wyjebal mu pod nogi to juz tylko jego wina
 
Sądzę, że po tym pokazie aktorstwa, Suarez, bez problemu dostanie rolę konającego od postrzału żołnierza na wojnie w Wietnamie, w jakiejś hollywoodzkiej produkcji. :DC:
jak sie za szyje lapal, jakby go ktos ugryzl
 
Ja jestem antyfanem Barcy ale obiektywnie przyznam, ze drugi karny dla Barcy to jest porażka, a brak karnego przy stanie 1-0 dla Barcy dla PSG to już jest kurwa skandal. Natomiast jak gdzieś czytałem po pierwszym meczu opinie, że psg to jedna z najlepszych drużyn na świecie i pomoc to w ogóle mają najlepsza na świecie to sie za głowę łapałem ale czegoś takiego to bym się w życiu nie spodziewał.
 
Back
Top