Piłka nożna

Ten jebany sts kradnie podatek, a chcę postawić grubo, więc się troche cykam na internetach robić, co by pismo ze skarbówki nie przyszło. Ścigają jeszcze za to?
troche tak, nawet jak przez skrilla sie gra

szkoda ze nie ma od razu kursu na -1 handi
 
14333680_584023261779810_3002493065356724671_n.jpg
 
Współczuje osobom które specjalnie kupiły karnet, a nie mają z legią nic wspólnego. Po racach i zadymie uefa na 99% zamknie stadion. Bilety pewnie będzie można oddać, ale karnety raczej nie bardzo. Górnik 4:2 do przodu. :bleed:
Jutro "kumateria" ruszy z odsprzedażą biletów na Real heh
 
Powiem wam, że jestem zadowolony z meczu. Zobaczyłem na własne oczy ścisły światowy top, mojego idola Czerwińskiego, świetne składne akcje... No i nie można zapomnieć o Borussi.
Tak serio - oprawa mega, za same race stadionu by nie zamknęli, bo całkiem sporo na sektorze mieli też chłopaki z Dortmundu. Jedyny niesmak był pod koniec meczu, najpierw wyzywali kogoś od cweli, potem zjebali Piszczka, że jest chujem i kryminalistą, minutę później klasyczne "pozdrowienia do więzienia" i na koniec kombosa hymn Polski... Z zadymami już gorzej, chuj mnie strzeli, jak się okaże, że wydałem 7 stów na jeden mecz.
Ale największym plusem pójścia na stadion była sytuacja przed meczem. Próbując dostać się do odpowiedniego wejścia na stadion źle poszedłem i trafiłem w jakąś ciemną uliczkę przy zbiorniku wodnym. Usłyszałem ciche wołanie o pomoc, pobiegłem sprawdzić co się dzieje, myśląc, że pewnie jakiś dzieciak się bawi. Okazało się, że gówniarz około 10-letni topi się w tym zbiorniku. Wskoczyłem, wyciągnąłem z wody, a jego ojciec, który stał z 30 metrów dalej podziękował mi na odpierdol nawet na mnie nie patrząc. Komórka zatopiona, ale satysfakcja w chuj.
 

Aniolki z Dortmundu "Juden auf den gas".



Legia "Nutte Nutte BVB" czyli to co wszyscy krzycza na Borussie.
 
Powiem wam, że jestem zadowolony z meczu. Zobaczyłem na własne oczy ścisły światowy top, mojego idola Czerwińskiego, świetne składne akcje... No i nie można zapomnieć o Borussi.
Tak serio - oprawa mega, za same race stadionu by nie zamknęli, bo całkiem sporo na sektorze mieli też chłopaki z Dortmundu. Jedyny niesmak był pod koniec meczu, najpierw wyzywali kogoś od cweli, potem zjebali Piszczka, że jest chujem i kryminalistą, minutę później klasyczne "pozdrowienia do więzienia" i na koniec kombosa hymn Polski... Z zadymami już gorzej, chuj mnie strzeli, jak się okaże, że wydałem 7 stów na jeden mecz.
Ale największym plusem pójścia na stadion była sytuacja przed meczem. Próbując dostać się do odpowiedniego wejścia na stadion źle poszedłem i trafiłem w jakąś ciemną uliczkę przy zbiorniku wodnym. Usłyszałem ciche wołanie o pomoc, pobiegłem sprawdzić co się dzieje, myśląc, że pewnie jakiś dzieciak się bawi. Okazało się, że gówniarz około 10-letni topi się w tym zbiorniku. Wskoczyłem, wyciągnąłem z wody, a jego ojciec, który stał z 30 metrów dalej podziękował mi na odpierdol nawet na mnie nie patrząc. Komórka zatopiona, ale satysfakcja w chuj.
pewnie sam go tam wrzucil, wiec nie mial ci za co dziekowac :D
Legia "Nutte Nutte BVB" czyli to co wszyscy krzycza na Borussie.
no na legie tez, stara kurwa
 
Chodzi o to ze niektore polskie i zagraniczne (?) media sugerowaly ze kibice Legii krzyczeli "Jude jude BVB".
a to nie wiedzialem, nie czytam

a nawet jakby krzyczeli to co? zyd to jest zabronione slowo? chuje
 
Teodorczyk jak pojebany te bramki strzela. I nie takie farfocle jak Milik. Ja bym mu dal szanse w reprze od 1 minuty.
 
Może zaprosimy Jurasa na wspólne komentowanie następnego meczu? Głos rozsądku zawsze na propsie
 
Back
Top