Piłka nożna

Ale cyrk. :rofl: Jezeli szybko nie odsprzedadza klubu komus finansowo i emocjonalnie stabilnemu to nie wroze Wisle swietlanej przyszlosci.
Zobaczymy czy bardziej chcą sie polansowac w lożach honorowych czy pomoc klubowi i odsprzedać.
 
Jutro się okaże, czy Legia wreszcie awansuje do LM. A ja do 21.30 w robocie kuhwa
To co się dzieje od początku sezony na Ł3 zaczyna być coraz bardziej niepokojące...
 
Jutro się okaże, czy Legia wreszcie awansuje do LM. A ja do 21.30 w robocie kuhwa
To co się dzieje od początku sezony na Ł3 zaczyna być coraz bardziej niepokojące...
Wydaje mi się, że nie ma co się spinać, awans raczej już zapewniony ;)
 
Ale jaja z tą Wisła, tak czytam tweety Borka i resztych dziennikarzy to, aż nie wierze że tak powazny klub mogą prowadzić/prowadzily takie osoby...

 
Dziś rewanż Legii, mam nadzieje że postawią kropkę nad i. Przejście eliminacji + bonus za sam awans do fazy grupowej to będzie około 15 mln euro. ma nadzieje że te pieniądze będą dobrze zainwestowane.
 
Dziś rewanż Legii, mam nadzieje że postawią kropkę nad i. Przejście eliminacji + bonus za sam awans do fazy grupowej to będzie około 15 mln euro. ma nadzieje że te pieniądze będą dobrze zainwestowane.
Dokładniej 2 za przejście rundy + 12 za fazę grupową. Ale tyle tylko to premie za sam awans od UEFA. Kasy od sponsorów LM, Legii, praw TV to już nie liczę.
 
nie opuszcza mnie jakies dziwne przeczucie, ze bedzie kompromitacja legii z dundalk, hmmm
 
Żewłakow twierdzi, że Dundalk zadowolił się już wynikiem. Czy naprawdę jest tu jeszcze ktoś, kto go lubi jako komentatora? Chyba muszę poszerzyć grono "ignore" ;)
 
Odetchnąłem z ulgą.Trenera mam nadzieje Legia zwolni. Bedzie przeciez hajs na odprawę.
Nawet Smuda by lepszą robotę robił mi się wydaje.
 
Back
Top