Piłka nożna

W 1/4 oczywiście.


Hue hue ja gdzieś słyszałem, że Florek zamówił pakiet kataloński i będzie bayern lub juve ale jak nie będzie szło to gwizdną karnego w końcowce i oczywiście żadnych karnych przeciwko :goldi:
 
takielm.jpg

W sumie spodziewane pary jak na 1/8. Choć to, że Barcelona ma kogoś mocnego to zaskakuje.
 
Dwa półfinały w ćwierćfinale. Szkoda, bo liczyłem właśnie na półfinały pomiędzy czwórką: Real, Barca, Juve, Bayern, bo wtedy w półfinale znalazły by się 4 najsilniejsze drużyny. No nic, pozostaje mi liczyć, że Real spotka Juventus w finale :boss:
 
Dwa półfinały w ćwierćfinale. Szkoda, bo liczyłem właśnie na półfinały pomiędzy czwórką: Real, Barca, Juve, Bayern, bo wtedy w półfinale znalazły by się 4 najsilniejsze drużyny. No nic, pozostaje mi liczyć, że Real spotka Juventus w finale :boss:
To kto jest najsilniejszą drużyną okazuje się zazwyczaj na koniec sezonu.
 
Nie ma uja trzeba bedzie ogladac. Tylko dlaczego to jest kuhwa tak pozno 11-12 kwietnia az ?
Zawsze bylo szybciej chyba.
 
Nie ma uja trzeba bedzie ogladac. Tylko dlaczego to jest kuhwa tak pozno 11-12 kwietnia az ?
Zawsze bylo szybciej chyba.
Rok temu bylo okolo tygodnia wczesniej, ale juz 2 lata temu bylo kilka dni pozniej. Wiec mozna powiedziec ze zawsze jest mniej wiecej tak. ;)
 
Przecież to jasne, że ten wyjątek (Bayerm) potwierdza regułę, że Real ma ustawione losowania :lol:
Do tej pory ciężko było czytać wypociny (twity, artykuły) dziennikarzyn z PS, ale teraz to już będzie kosmos.
 
Back
Top