Piłka nożna

gol jagielki przepiękny.



źle się zaczął ten mecz...



prezent od zawodnika united powinien być wykorzystany...
 
Yazz, wojna dzisiaj, zapomnialem!



przed chwila w fifie15 rozegralem spotkanie, bylo 4:0 wiec licze na powtorke w realu! haha. :)
 
no tak....



ten poprzedni mecz podrażni pewnie trochę ambicje united.



właśnie padła druga bramka...



no cóż...



do końca liczę na dobrą grę młotów, chociaż pewnie punktów z tego już nie będzie...



wczoraj przyszła do mnie koszulka....:-)
 
BVB to dopiero gra tragedie. padaka straszna, jak oni mogli AFC puknac 2:0 w takiej formie?



no to Wayne poszalal. kurwa jeszcze Yazz sie bedzie cieszyl. :c
 
Mi sie rzucilo co innego, ze jak do niego graja w pole karne. Lewy sie zastawia, przetrzymuje pilke i nie ma komu oddac jej na wolna pozycje, bo nikt nie nabiega na 16 metr, a przy nim 4 przeciwnikow.
 
niepohamowana radość była tak blisko...



decyzja słuszna- spalony był.



koniec...



rooney trochę ułatwił zadanie swoją głupotą, niestety nie udało się dogonić wyniku.



mimo to nie ma wstydu.
 
Mi sie rzucilo co innego, ze jak do niego graja w pole karne. Lewy sie zastawia, przetrzymuje pilke i nie ma komu oddac jej na wolna pozycje, bo nikt nie nabiega na 16 metr, a przy nim 4 przeciwnikow.



No ogólnie współpraca z resztą drużyny narazie kuleje.Muellerowi fajne piłki Robert wykłada,ale w drugą stronę już tego nie ma.Z Robbenem też dzisiaj za bardzo nie pograł.Jedynie z Goetze widać,że mu te podania lepiej wychodzą.
 
https://www.facebook.com/jakubrzezniczak/photos/a.619580508082389.1073741826.184978941542550/859372980769806/?type=1
 
Southampton to jakis fenomen dla mnie heh. Wyprzedali 60 % podstawowej jedenastki, wszystkich najlepszych a spisują się póki co rewelacyjnie : ) a np takie teamy jak PSG, BVB, Arsenal, Napoli, United, Bilbao tracą pkt gdzie popadnie
 
Back
Top