Piłka nożna

aqua, a od kiedy to MARCA jest wyznacznikiem prawdy? dla mnie madryckie i katalońskie gazety są sobie równe. Przecież niedawno Marca "wymyśliła" wywiad z Di Marią, a do tego miała juz gotowe pierwsze strony na poniedziałkowe wydanie, że Higuain przechodzi do Barcelony xD Dlatego nie byłem pewny, że wywiad z Jamesem był prawdziwy, no ale dzisiał dał już parę tweetów i w żadnym nie pojawiło się dementi, więc można rzecz, że prawdziwy :-)
 
Jest, jest! Władze Bayernu potwierdziły, że Kroos przechodzi do Realu. Teraz tylko nie sprzedawać Khediry, bo ten świetnie rozumie się z Kroosem i będzie świetnie.
 
Hubi, ale z Khedirą jest jak z Kroosem, ma jeszcze rok kontraktu. W Realu nikt mu nie zagwarantuje kwoty 7 mln na rękę, więc to czy Sami zostanie w Madrycie zależy wyłącznie od niego.



A gdzie ten "news" z Kroosem?



@aqua



jeszcze przed wstawieniem tego wywiadu na rm.pl autor nie był pewny czy jest on prawdziwy xD



https://twitter.com/MatijaPL/status/487981191816310784
 
Gambit ale to akurat jest prawda...



http://www.marca.com/2014/07/12/futbol/equipos/real_madrid/1405157662.html



a tu spolszczone



http://www.realmadryt.pl/index.php?co=aktualnosci&id=53514&kom=ok







Gambit jeśli Khedira odejdzie za rok to za darmo, więc żeby Real na nim miał zarobić to muszą go sprzedać teraz, albo w zimowym okienku, sam odrzucił 2 lata temu przedłużenie umowy.
 
a niech idzie, byle go presja nie zjadła jak w ostatnim meczu na mundialu.



a Khedire mnie dawać do Arsenalu w trybie natychmiastowym
 
Dopiero teraz zobaczyłem,że to Onet podlinkowany przez Przegląd Sportowy... Ale ten fragment:

Jednak teraz wszelakie wątpliwości w sprawie transferu Kroosa rozwiał prezes Bayernu Monachium, Franz Beckenbauer.



- Przykro mi, ale straciliśmy zawodnika klasy światowej. Wszyscy piłkarze mają taki cel i ambicje, by grać dla Realu Madryt. Nie inaczej było z Kroosem - powiedział "Kaiser".
 
Oficjalki jeszcze nie ma. Ale na 100% Kroos przyjdzie do Realu, czekaja tylko na zakończenie mundialu, tak sam piłkarz mówił, że wtedy ogłosi decyzje.
 
Weźcie dajcie spokój katalońskim gazetom. Prawda jest taka, że w okresie transferowym sportowa prasa dostaje pierdolca. Na całym świecie. Hiszpańska też... Pojawia się wiele bzdur i naciąganych plot.
 
Eliaquim Mangala dołączył do Manchesteru City po zaakceptowaniu przez Porto oferty mistrza<font color="#313131">,Premier League opiewającej na 40 milionów euro.
 
Agent Yaya Toure zaoferował swojego klienta Realowi Madryt i PSG, ale oba kluby nie wykonały żadnego ruchu w tej sprawie (SPORT)
 
La Gazzetta dello Sport, Sport Mediaset i AS - wszystkie te gazety są zgodne, transfer Di Marii do PSG jest już dogadany. Angel ma kosztować 60 mln euro. Na Finansowe FairPlay w Paryżu mają wyjebane xD Do tego kumpel Mendesa Manu Sóinz zapewnia, że Falcao i Hames na 100 % trafią w tym okienku do Madrytu ... Ach to okienko transferowe xD
 
Ciężko mi wybrać trzech więc napiszę wszystkich, którzy mi przychodzą do głowy a których sobie cenię

Lahm (bezdyskusyjnie najlepszy na świecie na tej pozycji)
Ivanović
Maicon
Glen Johnson
Walker
Piszczek
Abate
Zabaleta
Carvajal
Sagna
Richards
Debuchy

Jeszcze niedawno gdyby ktoś zadał mi to pytanie to pierwszym wymienion przeze mnie nazwiskiem byłby Dani Alves. Ale ostatnio gra piach.
 
w trójce najlepszych prawych zdecydowanie widzę zabaletę.
lahm jest świetny, bardzo uniwersalny zawodnik.
 
http://prosoccertalk.nbcsports.com/2014/07/13/luis-suarez-faces-5m-salary-hit-if-he-bites-again/



Zloty interes :D.
 
Suarez nie zagra podobno na Copa America bo ma zakaz grania w oficjalnych meczach.







A Messi znowu wymiotował podczas meczu może ktoś go zatruł, albo jest coś nie tak z jego zdrowiem bo to widać.
 
Zatruł? ja pierdole :D i pewnie dlatego nie wygrał?;)



Przecież od dawna wiadomo, że Messi wymiotuję jak ktoś ogląda La Ligę to standard. Wszyscy lekarze potwierdzają, że to nic groźnego. Zauważcie że Messi przed meczem często coś tam je co ma mu niby w tym pomoć.



Może kuracja hormonalna wychodzi, jakby nie patrzeć gdyby nie ona to by miał max 150 cm wzrostu, a ma 169 ;)







http://gwizdek24.se.pl/pilka-nozna/pilka-nozna/biograf-messiego-leonardo-facci-gdyby-nie-hormony-messi-byby-krasnalem-wywiad_300138.html
 
Pewnie Ronaldo dosypuje mu czegoś do jedzenia, bo nie może znieść tego, że Leo jest najlepszy i wie, że w sportowy sposób nie da rady, dlatego ucieka się do zagrań rodem z Gry o Tron.
 
Ronaldo był w tej samej sytuacji co Messi w 2004 roku bo w finale przegrał z Grecją. Jeszcze w 2012 Portugalia grała dobrze, a teraz to piach i jeśli się nie pozbierają to na sukcesy już może się nie doczekać.



Dla Argentyny jest nadzieja bo przez następne 4 lata będą mieć 4 imprezy o ile wygrają w przyszłym roku Copa America co nie zdarzyło się od 20 lat.



W 2007 i 2004 byli blisko, ale przegrali z Brazylią, która wtedy była jeszcze mocna. Kolumbia, Meksyk i Chile (Gospodarz) będą groźne.







Ronaldo i Messi bez wygrania mundialu i tak pokazali wystarczająco wiele i zostaną zapamiętani jako legendy, a Pele i Maradona niech sobie dalej istnieją w głowach rodaków jako Bożki.







Maradona w 1990 przegrał z Niemcami w finale 0-1 z tą różnicą, że wcześniej nie strzelił żadnej bramki i jeszcze przestrzelił karnego z Jugosławią.
 
Arsenal Londyn szaleje w tym oknie transferowym. Po sprowadzeniu Alexisa Sancheza z Barcelony w poprzednim tygodniu, hiszpańskie media poinformowały, że • Kanonierzy • zgodzili się zapłacić Realowi Madryt 23 miliony funtów (około 29 mln euro) za reprezentanta Niemiec, świeżo upieczonego mistrza świata z Brazylii, Samiego Khedirę.



Za kolejne ugryzienie Luis Suarez dostanie trzy miliony euro kary. Taki ma zapis w kontrakcie z FC Barcelona.R



Real Madryt daje za Jamesa Rodrigueza 85 milionów euro. Monaco chce 115 milionów euro.
 
Według mnie Maradona i Pele to postaci bardziej mityczne, niż w rzeczywistości tak genialne i doskonałe, jak to się kreuje. Byli świetnymi piłkarzami, ale robi się z nich Bogów,a ja obserwując ich grę po różnych meczach z odtworzeń, śmiem twierdzić, że Di Stefano i Zidane byli lepsi od nich. Ba, Cristiano i Messi nie udowodnili tego w reprezentacji, ale według mnie również oni są lepszymi graczami, indywidualnie zaryzykuję stwierdzenie, że najlepszymi.



85 mln euro?! Niech nie przesadzają, 70mln euro i ani grosza więcej dawać nie powinni, bo to i tak gigantyczna kwota.
 
Martin jak zwykle informacje z dupy :D a raczej z esp gazet;) mówiłem poczekaj troche na coś bardziej realnego...
 
Back
Top