Piłka nożna

jak zespół, który od początku sezonu nie schodzi z podium w tabeli może nie zasługiwać na mistrza?



idąc tym torem żadna z madryckich drużyn też nie zasługuje.



to może mistrzem powinna być sevilla albo celta vigo...bo zasługują...
 
Mojsowi i innym napinczą przypomnę, że Liga należy się temu, kto po ostatniej kolejcę będzie miał najwięcej punktów i najlepszy bilans.
 
No to właśnie do tego się odnosiłęm i też o tym wiem, a nie pieprzenie że ktoś nie zasłużył, widać zasłużyli jak zdobyli odpowiednią ilość punktów, proste jak budowa cepa.
 
Lewy trafil na lipne domowki na nowy sezon Bayernu, napchali tego niebieskiego nie wiadmo po co



bayern-munich-nouveau-maillots-2015.jpeg
 
@rivaldo, zacząłem czytać twój post mając na ekranie tylko głowy pierwszych zawodników. Fragment do przecinka czytałem z 10 razy bo nie zkumałem o co chodzi dopóki nie zjechałęm niżej :p


Stroje "takiese"
 
Real w finale prawdopodobnie bez Pepe, bo ten ma mieć dwa tygodnie przerwy od gry w piłkę... Do tego Varane ma problemy z kolanem, CR z udem, Arbeloa jeszcze nie wrócił do gry, Khedira nie rozegrał minuty od listopada tamtego roku, Ramos, Di Maria i Carvajal też trenowali na uboczu.... Kurwa mać.
 
Wymówka w finale? Wygrywasz albo przegrywasz - nie ma wymówki.



Piekna jest ta szatnia królewskich i wielu innych "wielkich" klubów.



Arbeloa: "W RM jest 2 pilkarzy, ktorzy byli bliskim przyjaciolmi, po czym przez 2 lata przestali sie do siebie odzywac. Szatnia to zniosla"
 
biorąc pod uwagę fakt, że diego ma prawie 54 lata i w życiu wciągnął co nieco, to ta jego sylwetka nie jest taka ostatnia.



najlepszy drybler jakiego widziałem, chociaż załapałem się na drugą połowę jego kariery.
 
no tak, całkiem o nim zapomniałem!! :-)



caroll drybluje "inaczej", to taki techniczny gender....



niestety młoty kupiły go za bardzo dużo pieniędzy, do tego ma on długi kontrakt i prawdopodobnie najwyższą tygodniówkę w klubie.



obawiam się, że będę musiał znosić jego obecność jeszcze jakiś czas, tym bardziej, że gruby może zostać za sterami klubu na kolejny sezon.



co do diego piszę poważnie.



tym bardziej, że był to zawodnik jednonożny, bo prawa noga służyła mu głównie do podpierania.
 
Lewandowski co jest kotem to nie mam pytań. Kolejna korona króla strzelców.



https://vine.co/v/Mgiddtw9Bp3
 
I tak tekst Kloppa najlepszy "Lewandowski ćwiczył wolne od czterech lat, na 8 tysięcy prób wyszły mu dwie" xD
 
1966:



Austria wygrywa Eurowizje



Atletico wygrywa La Liga



Real zdobywa Puchar Europe



2014:



Austria wygrywa Eurowizje



...



...



:-)
 
Kolejny przykład "Jak to sobie w Europie poradzili"



http://www.weszlo.com/news/19719-The_Special_One_po_wlosku_czyli_prawdziwy_krol_Neapolu_W_Italii_po_staremu
 
Skład Realu Madryt na dzisiejszy mecz:



Diego López, ólvaro Arbeloa, Nacho Fernóndez, Sergio Ramos, Marcelo, Xabi Alonso, Sami Khedira, Casemiro, Luka Modrić, ólvaro Morata, Isco.



Innymi słowy największe drewno Primera Division + dwóch niegrających od dawna + jeden nie grający prawie wcale + Marcelo bez formy - 5 najlepszych ofensywnych piłkarzy Realu. Gramy jakbyśmy mieli już mistrza... jebane kontuzje



PS. Naszczęście Illaramendi gra dzisiaj na swojej pozycji
 
Ja pierdole. Nie powiem więcej, ale kurwa żal mi dupę ściska po prostu, jak te mistrzostwo jest na wyciągnięcie ręki,a Real z tego nie korzysta...
 
Back
Top