Piłka nożna

magik, nie przesadzaj z tym bamboludziem. Marcelo do feralnego przyjazdu na wschód Europy, Gdańsk czy jakoś tak i kontuzji której tam dostał to już nie ten sam zawodnik. Szkoda, bo bardzo go lubiłem.



Właśnie widać jak będzie wyglądała prawdopodobnie pierwsza zmiana w finale CL



Illiara OUT !!!
 
Marcelo od dwóch sezonów gra jak średniak. Widzisz jego wrzutki? Juz ktorys mecz kopie jak Alves - albo wybija okoliczne mewy albo kopie w najblizszego obronce przeciwników. Do tego 0 dryblingow z których słynął oraz dziś KAZDA akcja Valencii weszła jego stroną. Nie mogę patrzeć na to partactwo, które gra przez praktycznie cały sezon z wyjątkiem kilku meczy.
 
Kurwa, Real brać się do roboty! Strzelać na szybkości, bo potem będzie kicha! HALA MADRID!



Di Maria trochę rozruszał. Jak dobrze, że zszedł tragiczny Illara.



P.S. Orłowski niech dalej wmawia, że tam absolutnie ręki nie bylo... Karnego może i być nie powinno, ale piłka trafiła w rękę ewidentnie.







Akurat na bramkę mi zabrało transmisję na weeb, shiit.
 
Wiewiur whatever-ja jestem tylko ciekaw ile juve kupilo meczy i dzieki temu zdobylo mistrzostwo.Włoska piłka zawsze była skorumpowana.
 
cos psychika gigantom hiszpanskim siada... jeszcze pare dni temu Bayern 4:0 pukali na AA, a dzisiaj u siebie z Valencia sobie nie radzi, cos jest nie tak. :)
 
Ilarra i Marcelo to jakieś niesmaczne żarty. Ten drugi na ławkę, a ten pierwszy won do innego klubu.



Teraz Atletico musi przegrac jeden mecz aby Real miał mistrza.
 
Jeżeli walka do samego końca o mistrzostwo i ew. potknięcia faworytów są dla Ciebie nowością to jesteś poprostu smiesznym Januszem, który nie powinien zabierać głosu :) Także cichutko już.
 
Same rekordy.



CR7 czwarty raz z rządu zdobywa 50 bramek w sezonie dla Realu, a Real jest pierwszą drużyną która strzela 100 bramek w sezonie piąty raz z rządu. Nie zmienia to faktu, że tytuł frajerów roku przypada rónież Realowi Madryt.



okażcie mi drugi klub gdzie kibic hejtuje swój zespół mimo tego, że ten zakwalifikował się do finału CL, no ale kurwa żal patrzeć na to jak ten Madryt dzisiaj grał.



Z remisu cieszą się w Atletico, bo Barca była zależna od sibie tylko przez 45 minut xD
 
Marcelo out ?:-) się kurwa znacie. Jak koleś jest w formie to nie ma lepszego LO na świecie, dzisiaj 1 mecz po kontuzji.
 
Barca-Atletico zadecyduje o wszystkim.



w ogole tak sie ulozylo, ze mistrza PD i Premiership poznamy w ostatniej kolejce ligi. Beda emocje
 
CO ZROBILO CRYSTAL PALACE!!!



#pilkakurwanozna



WSZYSCIUTKO KURWA POD CITY, mowilem!!!
 
z tego Gayle'a beda jeszcze ludzie, na poczatku sezonu juz byl wspominany gdy mowa byla o talentach, ciekawie!



caly sezon w pare minut zjebac. no dodalbym jeszcze te slizganie sie Stevena. omg. :C
 
Ta frywolność Rodgersa zaczyna mnie powoli wkurwiać. Rozumiem, że rywalizacja bramkowa z City jst istotna, ale przy stanie 3-0 uspokaja się grę, a nie liczy na strzelenie kolejnych bramek. Popierdolone. Na co oni liczyli? Na kolejne magiczne 9-0? Teraz to już nie ma o czym mówić.
 
Liverpool przegrywa mecz , City dwa i Autobus mistrzem !!!


nie pamiętam takiej końcówki sezonu w Angli i Hiszpanii gdzie na kolejke - dwie po trzy zespoły mają szanse na tytuł .
 
Liverpool kolejna drużyna po Atletico, która nie chce zdobyć mistrzostwa. Kurwa, tak liczyłem że w tym roku uda im się zdobyć mistrza.
 
Liverpool kolejna drużyna po Atletico, która nie chce zdobyć mistrzostwa.


"Football is at its most brilliant at its most brutal."



Gdyby piłka nożna była przewidywalna to kto z nas by ją oglądał?
 
Back
Top