Piłka nożna

Teraz mam nadzieję, że w finale będzie gwałt na autobusie w Lizbonie, bo jak Mou zamuruje bramkę tak jak z LFC, to chuj człowieka strzelić może.
 
Chuj człowieka strzela a JM wygrywa 0:2, więc jak wejdzie do finału tak pewnie zagra. Liczy się tylko wygrana.
 
Gdzie ten co chciał się o kreatę zakładać? Ale poważnie powiedzcie mi gdzie ten geniusz Pepa? Kiedyś jak Barca grała z Realem to zdejmował obrońcę przechodzili na innfą formację, Barca wygywała, a Guardiole okrzyknięto cudotwórcą. Dzisiaj zero reakcji, mecz wg mnie gorszy niż w Madrycie, zero wyciągania wniosków, tak jak wspomniał jakiś komentator, Bayern ma tylko Plan A.



W ciul lat się naczekałem na finał, teraz tego nie da się już przejebać - widać to po piłkarzach. Dla mnie Modric jest geniuszem i najlepszym piłkarzem Realu .
 
Ale jestem szczęśliwy !



Bmar2UJIgAAqaU4.jpg:large
 
najlepszym pilkarzem Realu to jest CR, ale bez Modricia gra nie wygladalaby tak kolorowo, to na pewno.
 
A dla mnie sezon który rozgrywa Modric to jest magia, CR, wiadomo gra na poziomie osiągalnym tylko dla jednego piłkarza.



10301174_460193907445492_2386047282563049823_n.jpg
 
Ostatnio sie zastanawialem czy jest jeszcze ktos kto uwaza ze Premier League > Primera Divison ? Pamietam ze dyskusja na ten temat ciagnela sie przez ostatnie sezony, a niektorzy ostatnio nawet zaczeli stawiac Bundeslige ponad PD.
 
sw, co innego patrzac na druzyny z czolowki, a co innego jako liga ogolem. dla mnie EPL zawsze bedzie najbardziej ciekawa liga, wystarczy spojrzec na czub tabeli i mecze. te 'gran derbi' (te okreslenie stracilo na wartosci w ciagu ostatnich lat maksymalnie chyba) wedlug mnie nie sa tak ciekawe jak mecze czolowki EPL. tylko tyle.
 
Nie tylko bez Modrica. Każdy z piłkarzy który dzisiaj zagrał od 1 minuty jest genialny
 
Nie mowie tu o tym ktora liga jest ciekawa czy ciekawsza, bo niektorych moze nawet Ekstraklasa jarac czy liga Timoru Wschodniego i maja do tego prawo. Cala dyskusja byla o SILE ligi gdzie mowiono wprost ze pilkarze/druzyny grajace na wyspach sa lepsi od tych z polwyspu. Nikogo nie przekonywalo to ze Real czy Barcelona od lat leja przedstawicieli angielskiego footballu (z nielicznymi wyjatkami) kontrowali oni to tym ze w Lidze BBVA graja tylko 2 zespoly, a reszta to tylko chlopcy do bicia i liga przypomina bardziej lige szkocka za czasow Glasgow i Rangersow niz Barclays PL. W tym sezonie natomiast mamy 3 druzyny ktore beda prawdopodobnie do ostatniej kolejki walczyc o tytul mistrza hiszpanii, a w polfinalach pucharow europejskich jest az 4 (moglo byc wiecej gdyby los nie zestawil Barcy z Atletico) przedstawicieli z polwyspu Iberyjskiego.
 
Do tej pory nie moge uwierzyc, ze bayern przez 180 minut, nie oddal ze dwoch groznych strzalow na brame realu :-), bardziej mnie to dziwi niz ten wynik dwumeczowy 5-0.



kto mnie nie przekonuje w tym bayernie to- kroos, muller,schwini , boateng i dante.



10305044_788443547833785_8537402957425362209_n.jpg








jesli dzis wygra atletico, pierwszy raz w historii LM beda derby miasta.
 
Racja, jeszcze niech w finalach bedzie komplet z polwyspu to juz bedzie "masakracja" na reszcie kontynentu :P.
 
Matoł to Ty jesteś, jak mogłeś pomyśleć, że kibic Realu nie wie o rekordzie Ligi Mistrzów który właśnie Piłkarz Realu Madrid z Madrytu pobił w meczu z Bayernem Monachium na Allianz Arena w Monachium...



A co do argumentów... to nikt jeszcze nie znalazł argumentów na głupote. Wybacz, musisz jakoś sam sobie z tym poradzić.
 
jednak znalazlem lekarstwo na konstruktywna wypowiedz, troche po fakcie ale wazne ze na bacznosc stoisz przedemna.
 
sw, oczywiście, że Premier League jest najlepszą ligą na świecie.



Co do Bayernu, jest tak jak pisałem. Zamienił stryjek siekierkę na kijek.
 
Jak można pisac że Premier League jest najlepszą ligą, jak zespoły z La Liga zdominiwaly wszystkie rozgrywki czy to Ligę Mistrzów czy Ligę Europy ? nigdy tego nie zrozumiem...



Jedyne co to PL można uwazać za najbardziej wyrównaną i ciekawą ligę, ale nigdy za najlepszą.
 
Back
Top