Piłka nożna

Popierdolone te Atletico. To zajebią z łokcia w plecy dla Pepe, to wejście w nogi dla Ramosa i jeszcze pretensje..
 
on gra na tym poziomie od wielu lat, po prostu nie ma xaviego i iniesty do pomocy. ;)
 
Przez ostatnie dobre kilka meczy grał cieniutko tak jak cały zespół.



Dodaj jeszcze Albe,Alvesa,Valdesa,Pedro,Ville,Fabregasa,Pique,Puyola,Mascherano,Pinto,Sancheza,Busquetsa i bóg wie kogo :D
 
prosze Cie, Iniesta ostatnio sam powiozl cala fcb, nie musze dodawac nikogo, ta dwojka pracuje za wszystkich ktorych wymieniles. tak jak mozna ich porownywac do poszczegolnych graczy Realu tak iniesta i xavi nie maja odpowiednikow.
 
nie robi, ale potrafi wytworzyc odpowiednie sytuacje do wygrania meczu, jesli ktos asystuje 3 razy i doklada do tego bramke to nie uklada danego meczu calemu zespolowi?



dobra, daje spokoj. ;)
 
Cieszy wygrana Realu, udało się poprawnie wytypować wynik :-) Niech nie zapominają kto w Madrycie jest nr. 1
Dla Borussi dobry i punkt wywieziony z Alianz Areny.
 
http://www.dailymotion.com/video/xvjvnr_cristiano-ronaldo-vs-atletico-madrid-96m-in-10-seconds_sport?start=1







xjBF4.jpg
 
W 10 sekund i to zwolnił na chwilę w końcówce.. Niedługo się będzie brał z Boltem na szybkość. Szkoda,że nie skończył tego bramką.
 
No CR jest piekielnie szybki, tak lekkoatletycznym okiem to na setke pewnie poniżej 11 sekund by mógł wykręcić ( w sumie to myślę, że na pewno), oczywiście mówie o profesjonalnym pomiarze na bieżni. Bo nie oszukujmy się, taki "meczowy" pomiar jest bardzo niedokładny, 10,01 i 10,99 można podpiąć pod 10, no bo przecież na 11 nie weszło :)

Swoją drogą zawsze chciałem zobaczyć wyścig na bieżni najszybszych piłkarzy :)

edit. Poszperałem i znalazłem takie coś:

Egar Alvarez (HON) 100m - 10.13sec
Theo Walcott (ENG) 100m - 10.3sec
Marvell Wynee (USA) 100m - 10.39sec
Bernard Mendy (FRA) 100m - 10.49sec
Cristano Ronaldo (POR) 100m - 10.61sec
Obafemi Martins (NIG) 100m - 10.68sec
David Odonkor (GER) 100m - 10.9sec
Ajern Robben (NET) 100m - 10.9sec
Nedum Ounoha (ENG) 100m - 10.9sec

Jeżeli te wyniki nie są przekłamane to te 10.3 Walcotta bez profesjonalnego treningu są imponujące. Jeszcze z tego co pamiętam Roberto Carlos biegał w okolicach 10.6.
 
A co do Odonkora, to może co poniektórzy pamiętają, jak w czasie mundialu w 2006 w czasie naszego meczu z Niemcami komentatorzy wspominali o jego niesamowitej szybkości. Tymczasem po jego pojawieniu się na boisku w końcowej fazie meczu nasz Irek Jeleń objechał go na zmęczeniu jak dzieciaka :)
 
Wiadomo, pewnie zdecydowana większość piłkarzy nie była testowana na tym dystansie, w okresach przygotowawczych standardem są testy na dystansie 30-40 m, oczywista sprawa, na boisku bardziej od wytrzymałości szybkościowej ceni się zrywność i dynamika na maksymalnie kilkudziesięciu metrach, więc testy na setke generalnie są zbędne.



MMAteusz



Dokładnie o tą sytuacje mi chodziło :)
 
No Bale to maszyna, ale on zdaje się trenował 1500m, a tam szybkość też jest bardzo istotna :)
 
Jak przy prędkościach już jesteśmy to:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=IaZe2O2ZN84
Z tym 180 to grubo przesadzili moim zdaniem, ale bomba niezła. Za to bramkarz muru nie potrafi ustawić. :D
 
dopiero dzisiaj sprawdzam co sie wczoraj dzialo



ciekawostka: W udniese zadebiutowal Zielinski :D
 
Back
Top