Piłka nożna

Szkoda Borussi ale Panowie...CR7 notuje kolejny Hat-Trick!



HALA MADRID ! ! !
 
Wrocilem wlasnie z Etihad i najbardziej jestem pod wrazeniem kibicow z Dortmundu-nigdy nie widzialem kibicow z zachodniej Europy robiacych taka atmosfere-zajebiscie po prostu.



Moim zdaniem Lewy zagral dobry mecz-szkoda nie wykorzystanych sytuacji ale dobrze podawal i przetrzymywal pilke.



Fenomenalny wystep Harta poza tym.



Oczywiscie stadion nie wypelniony bo ,,kibice'' City nie wrocili jescze z wyjazdu Chelsea :-)
 
@uefo



1 kupon taki jak napisalem



2 real handi, malaga, psg(:()



3 schalke over 1,5, dynamo over 2,5, arsenal over 2,5, porto over 1,5



ogolnie, bardzo duzo ludzi pisalo, ze na malage nie warto stawiac, a ja od poczatku mowilem, ze spokojnie dwoma bramkami wygraja, forme maja, anderlecht to pizdeczki, a na handi malage byl kurs 4.60 :O
 
ja stawiałem Malage x2, bo myślałem, że tam remis padnie, chociaż Malaga mnie jeszcze nie zawiodła odkąd stawiam na nich. Na Dynamo Kijów bym nie postawił tak dużego overa, a psg też wolałem nie stawiać. Widziałeś skróty - co Zlatan chcial brameczkę sobie strzelić? Jego nonszalancja w grze mnie rozpierdala, ale w tym tkwi chyba jego geniusz.
 
zlatan jest zajebisty, niestety nie w lm.. myslalem, ze dynamo kijow walnie 3 brameczki na lajcie, zagrzeb to sa chlopcy do bicia, czekam na mecze malagi z milanem i na kurs na malage, bedzie mozna ladnie stawiac :)
 
Ja widziałem Zlatana w akcji. Jakby się przyłożył to psg mogło prowadzić nawet 2 bramkami, ale jak to bywa Zlatan musi pokazać, że jest gwiazdą.



Co do Malagi to spodziewałem się skromnego zwycięstwa. Dziwne, że na Milan nikt nie stawiał.
 
Też na to czekam, kurs powinien być satysfakcjonujący :) a Atletico Madryt vs Malaga w lidze jak stawiasz? Mnie kusi żeby dać dwójeczkę w zakładach bez remisu.



@Al - no taki urok Zlatana, dlatego długo nie umiałem się do niego przekonać, jednak teraz uznaję, że gdybym był trenerem, to chciałbym mieć takiego piłkarza w składzie, mimo jego niektórych zachowań.
 
Największa niespodzianka tej kolejki kolejki to Bate Borysow. Teraz są liderem grupy po wygranej na wyjeździe z Lille + ograli wielki Bayern.



Ciekawe jak będzie z Valencią?
 
za dyszke, 180. dzisiaj mam wariata, hannover, twente, lazio i sporting, wszyscy handi ako 40 :D
 
Czy ktoś oprócz mnie myśli, że nagonka w mediach na transfer Lewego do ManU to jakieś konfabulacje? SAF kupił RvP, który póki co strzela w każdym niemal meczu. United potrzebuje pomocników, by zastąpić emerytów jak Scholes i Giggs a nie kolejnego napastnika.
 
To Lewy znów w ManUtd? Ostatnio jeszcze miał grać w Realu...



Jak patrzę na tą całą bukmacherkę to aż chce się czekać,aż osiemnastke skończę i konto na bwinie zakładać do zakładów live ;)







Chyba postawie niemożliwy kurs w STS za dychacza i puszczę taśmę na Chorwacje z Macedonia,Belgie z Serbią ( nie wiem jakim cudem ale kurs na Belgów 2.7 :O),Włochy z Armenią,Niemcy z Irlandią, Portugalie z Ruskimi, remis w PL-RPA i Real z Barcą. 3 tysiące w kielni :-)
 
Mnie też właśnie kusi postawić jednak remis w Gran Derbi. Camp Mou to Camp Nou jednak,a i Barca z potrójną motywacją, bo wygrają ten mecz to liga już praktycznie dla Barcy.
 
Czy ktoś oprócz mnie myśli, że nagonka w mediach na transfer Lewego do ManU to jakieś konfabulacje? SAF kupił RvP, który póki co strzela w każdym niemal meczu. United potrzebuje pomocników, by zastąpić emerytów jak Scholes i Giggs a nie kolejnego napastnika.


Cos musi byc na rzeczy bo Fergie ogladajac Kagawe w czerwcu powiedzial ze zaimponowal mu Shinji i ,,Polish lad''.



Plotki mowia ze Hernandez nie jest za bardzo szczesliwy jako zmiennik i powoli rozglada sie za klubem.



Do tego obecnosc Fergusona i Phelana wczoraj na Council House jakos trzeba wytlumaczyc :)



http://www.independent.co.uk/sport/football/transfers/manchester-united-linked-with-borussia-dortmund-forward-robert-lewandowski-8195954.html
 
@Hubi



To właśnie Real będzie potrójnie zmotywowany, bo przegrana i praktycznie liga dla Barcy. Wydaję mi się, że Real wygra, a w najlepszym wypadku będzie remis. Gdyby Barcelona wygrała, byłoby już zbyt łatwo.
 
Obyś się nie pomylił. Twój post dał mi dużo do myślenia nad jutrzejszym kuponem :-)



Dla Realu wygrana w tym Gran Derbi to praktycznie mus, jeżeli chcą wygrać ligę.
 
Pierdziele te całe GD, jak Mou wystawi w pierwszym składzie Kakę to przerzucam się na wędkarstwo ...
 
Wątpię,że go wystawi, ale jeżeli mi powiesz,że wczoraj Kaka zagrał gorzej niż Ozil w poprzednich spotkanaich to:
barney-mozg-gif-gif
 
watpie, ze real wygra, moge nawet powiedziec, ze jestem tego pewien, dzwonilem do sedziego i juz ma plik czerwonych kartek przygotowanych dla madrytczykow:D siana stawiac nie bede, chociaz obojetnie w jakim meczu serce za barca
 
Wracając do Levego już po prostu dość mam tych ciągłych informacji wp czy onet czy chuj wie co jeszcze odnośnie Lewego i jego transferów . Jest dobrym napastnikiem, ale bez przesady. Wiadomo,że Polska potrzebuje jakichś sportowych bohaterów, bo przecież Małysz już nie skacze, Kubica średnio jeździ, Radwanska ma zniżkę formy, ale Lewy moim zdaniem jest troszkę przereklamowany. Trafił na dobry klub, trenera, który daje mu szansę i wszystko. Jest dobrym napastnikiem pracującym dla drużyny, ale takie ciągłe przymierzanie go do MU czy Realu to bardzo, bardzo na wyrost.
 
i 1:1, Wisła nawet fajną piłkę gra, w następnej kolejce postawie na nich pieniążki, bo widać, że rozkręcają się
 
Back
Top