Piłka nożna

Dwie godziny do końca okienka, ale kasy na obrońcy nie ma, bo pieniążki muszę się zgadzać na żółwia.

Niech zerwą wypożyczenie i wezmą nawet tego Marina zajebanego, bo to jest paranoja żeby nie było zdrowego stopera. Przy takiej strategii to poważniejszy rywal w 1/4 LM i dostajemy w dziurę, a w lidze też ta przewaga może stopnieć po tych dwóch wcześniej wspomnianych meczach.

P.S. Kasa na żółwia który nie przyjdzie.

P.S.2. No i po co nam żółw skoro mamy Joselu :boystop: ?
 
Gość jest niepodrabialny, parę dni temu Bernd Reichart, prezes firmy organizującej Superligę: "Nie ujawnimy na ten moment nazw klubów, które chcą grać w Superlidze, bo chcemy je chronić przed naciskami."

Laporta: "Potrzymaj mi piwo"
Nie wiem, czy kibicom Barcelony te pieniądze z superligi zrekompensują oglądanie co roku zwycięstw Realu w tych rozgrywkach.

:korwinlaugh:
 
Nie wiem czy kibicom Barcelony te pieniądze z superligi zrekompensują oglądanie co roku wygranej Realu w tych rozgrywkach.

:korwinlaugh:
Widzę, że Roma i Feyenoord już dali ofi dementi. Joan jest w gazie. Xaviego też będzie brakować, razem jadą w ten syndrom oblężonej twierdzy na maxa. Jedynym złym Real, ale kto jest ślepy wie tylko Laporta, który nie znał Negreiry, ale cztery razy podwyższył jego pensje ;)
Joan moze dziękować, że dzięki takiej lidze, takiemu związkowi i takim prawom sportu w Hiszpanii jeszcze istnieją jako klub.W każdym innym kraju futbol amatorski
Ja tam nie wierzę w Amerykanów i szejków tylko dogadanie się z UEFA. Floren nie jest głupi i nie będzie prowadził europejskiej piłki na jakieś zapyziałe peryferia.
 
Widzę, że Roma i Feyenoord już dali ofi dementi. Joan jest w gazie. Xaviego też będzie brakować, razem jadą w ten syndrom oblężonej twierdzy na maca. Jedynym złym Real, ale kto jest ślepy wie tylko Laporta, który nie znał Negreiry, ale cztery razy podwyższył jego pensje...
Ja tam nie wierzę w Amerykanów i szejków tylko dogadanie się z UEFA. Floren nie jest głupi i nie będzie prowadził europejskiej piłki na jakieś zapyziałe peryferia.

:tellmemore:
 
Najlepsze słowa Xaviego to te, że Barca ma najgorszy terminarz w Europie ... nawet na świecie i gra co 3 dni. Żaden klub tak nie gra ... że jemu jeszcze chcę się narzekać.
Niech on tam się lepiej zajmie przygotowaniem fizycznym, 7 zawodników pierwszej kadry jest wyłączona z gry.
 
Niech on tam się lepiej zajmie przygotowaniem fizycznym, 7 zawodników pierwszej kadry jest wyłączona z gry.
Czytałem gdzieś że macie problem z tym gościem odpowiedzialnym za przygotowanie fizyczne. W Realu był niby wizjoner Dupont, a jebło niemiłosiernie.

A w niedziela bezglutenowy Carvajal na CB przeciwko szczurowi Moracie :antonio:
 
Niech on tam się lepiej zajmie przygotowaniem fizycznym, 7 zawodników pierwszej kadry jest wyłączona z gry.

No ale przecież to wina Realu. Ponoć widziano, że w latach 90" florek podsypywał złe ziarno kurom na obrzeżach katalonii, po czym te wykluwały złe jajka, którymi potem piłkarze Barcelony byli karmieni. A nawet bym za to Florentino nie winił, on to robił na ziemiach, które Franco celowo zatruwał już w latach 50', gdzie wymyślił sobie intergalaktyczne Atletico (a nie, tej wersji jest niedobra znać, Real wygrywa bo ich Generał wspierał), czyli zatruwał pod uprawę złej murawy na Camp Nou, żeby Real tam mógł kiedykolwiek wygrać, bo w innym wariancie nie miał na to szans.
 
On strzelił.

Lld0.gif
 
Back
Top