Piłka nożna

@Gambit paradoksalnie bez Bellinghama Real lepiej wygląda xD Zarówno z Bragą, jak i Valencią wyglądało to dobrze i były to praktycznie najlepsze mecze Realu w tym roku.
 
@Gambit paradoksalnie bez Bellinghama Real lepiej wygląda xD Zarówno z Bragą, jak i Valencią wyglądało to dobrze i były to praktycznie najlepsze mecze Realu w tym roku.
Nie ma co narzekać, gdyby dwaj favelarze utrzymali na dłużej formę z ostatnich dwóch spotkań to tam nawet napastnik nie jest potrzebny, a bestia przyjdzie i nie mówię tu o żółwiu, tylko o kolejnym nastoletnim brazolu ;)
Ogólnie to bardzo podoba mi się zmiana ustawienia i nie chodzi tu o diament, tylko przesunięcie Juda na lewa stronę po wtopie z Atletico. Zespół dużo lepiej broni, asekuruje. Mamy dzików w pomocy, którzy dzięki temu systemowi robią najlepsze liczby w karierze. Toni i Luka mogą przedłużyć sobie teraz piłkarskie życie. Jak Rodrygo złapie luz to będzie przechuj bo jest stworzony do tego systemu, małe gierki, wymiana pozycji, łamanie linii. Kot niesamowity.
20231112_145611.jpg

Jude to wartość dodana gdziekolwiek wystawi go Carlo i trzeba wznosić Florenowi kolejny pomnik bo kupił talent generacyjny.
Ten sezon zapowiadał się mega ciulowo, straciliśmy na początku dwójkę fundamentalnych piłkarzy, ale wydaje mi, się że dzięki nie tylko talentowi ale i fizyczności tych piłkarzy, drużyna wydaje się rosnąć.
 
Last edited:
Nie ma co narzekać, gdyby dwaj favelarze utrzymali na dłużej formę z ostatnich dwóch spotkań to tam nawet napastnik nie jest potrzebny, a bestia przyjdzie i nie mówię tu o żółwiu, tylko o kolejnym nastoletnim brazolu ;)
Ogólnie to bardzo podoba mi się zmiana ustawienia i nie chodzi tu o diament, tylko przesunięcie Juda na lewa stronę po wtopie z Atletico. Zespół dużo lepiej broni, asekuruje. Mamy dzików w pomocy, którzy dzięki temu systemowi robią najlepsze liczby w karierze. Toni i Luka mogą przedłużyć sobie teraz piłkarskie życie. Jak Rodrygo złapie luz to będzie przechuj bo jest stworzony do tego systemu, małe gierki, wymiana pozycji, łamanie linii. Kot niesamowity.
View attachment 83739
Jude to wartość dodana gdziekolwiek wystawi go Carlo i trzeba wznosić Florenowi kolejny pomnik bo kupił talent generacyjny.
Ten sezon zapowiadał się mega ciulowo, straciliśmy na początku dwójkę fundamentalnych piłkarzy, ale wydaje mi, się że dzięki nie tylko talentowi ale i fizyczności tych piłkarzy, drużyna wydaje się rosnąć.

Główny problem jest taki, że uraz takiego Viniciusa i zaczynamy być w dupie niestety. Przy tym systemie poza lewą obroną i środkiem pomocy to na wielu pozycjach nie ma wartościowych zmienników. Ale oby się udało chociaż La Liga wygrać w tym roku, Barcelona ostatnio ma ogromne problemy, warto by było skorzystać, zamiast tracić głupio punkty z takim Rayo.
 
Główny problem jest taki, że uraz takiego Viniciusa i zaczynamy być w dupie niestety. Przy tym systemie poza lewą obroną i środkiem pomocy to na wielu pozycjach nie ma wartościowych zmienników. Ale oby się udało chociaż La Liga wygrać w tym roku, Barcelona ostatnio ma ogromne problemy, warto by było skorzystać, zamiast tracić głupio punkty z takim Rayo.
Z kluczowymi zawodnikami jest tak, że jakikolwiek ich uraz sprawia, że drużyna jest w dupie, a Real mimo wszystko bez Viniego punktowo poradził sobie bardzo dobrze.
Wiadomo, że braki są. Prawa obrona zapowiadała się tragicznie, ale bezglutenowy Carvajal, który dostał anioła stróża w postaci Fede i może hasać do woli, ale jeśli pęknie to jesteśmy w dupie czytaj z Lucasem ;)
Carlo lepi z tego co się da i jak na razie wygląda to mega satysfakcjonująco. Cały czas szkoda młodego Turka, bo chociaż znamy go tylko z kompilek na youtubie to mógłby być kimś kto pomagałby kiedy gramy z zespołami, które bronią całą drużyną. Z Rayo też nie graliśmy źle, ale brakowało... pierwszego gola.
Mimo wszystko mega satysfakcja jak Floren z dyrekcją, krok po kroku przebudowuja zespół. Przecież jeszcze kilka lat temu wielu zawodników wydawało się niezastąpionych, a dziennikarze pisali, ze Real będzie miał ogromne problemy, a tu pomoc i atak zabezpieczone kolejna dekadę. Projekt - Słowo klucz kiedy przychodził tu Jude i olał finansowo lepsze oferty z bezpieczniejszego, bo swojego podwórka. W przyszłym roku Welcome Phonzie? Dlatego uważam, że odpuszczenie Henia Kejna to nie była wcale głupia decyzja.
Z Barca zobaczymy, bo tam już obaj Joao nie są już tacy piękni. Oni strasznie cierpią bez De Jonga.
 
Last edited:
Ciekawe kiedy Xavi zorientuje się, że lepszym wyborem do krycia dwumetrowego murzyna jest Araujo a nie Kounde.
 
Nie wiem czy dobrze pamiętam ale kiedyś jakiś klub wychodził na boisko i zamiast dzieci były kurwy. Wie ktoś jaki klub to zrobił? Albo jakiś link do artykułu o tym.

Nie wiem dlaczego nic nie mogę znaleźć
 
Gdyby nie remis w Monachium ...
za dobrze mu idzie, szkoda mógłbym napisać.
:lol:

jeszcze na początku wakacji po cichu marzyłem, że tim steiden zadzwoni z dobrą ofertą, ponieważ.....
....... zwolnić davida moyesa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

edit:
steidten!
tim steidten.
 
za dobrze mu idzie, szkoda mógłbym napisać.
:lol:

jeszcze na początku wakacji po cichu marzyłem, że tim steiden zadzwoni z dobrą ofertą, ponieważ.....
....... zwolnić davida moyesa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

edit:
steidten!
tim steidten.
Ponoć ma w kontrakcie klauzulę 15-18 milionów, ponoć jest w niej wpisany tylko jeden klub ;)
Zobaczymy jak poradzi sobie po PNA + pierwszym poważnym kryzysie.
Madryt jest jego celem, pytanie tylko kiedy.
 
Ponoć ma w kontrakcie klauzulę 15-18 milionów, ponoć jest w niej wpisany tylko jeden klub ;)
Zobaczymy jak poradzi sobie po PNA + pierwszym poważnym kryzysie.
Madryt jest jego celem, pytanie tylko kiedy.
wiadomo, że jak zadzwoni real, to on w to wejdzie.
bayern podobnie.
gdyby klopp abdykował- zapewne też.

natomiast west ham to dobre miejsce, aby zrobić krok wyżej.
klub idzie w górę i potrzebuje trenera, który również idzie w górę.
to jednak tylko moje życzenia.
 
Co to za ścierwo, z tą pizda na środku
Świeży Magazyn, prosto z piekarni PZPNu... :lol: :boss:ale tak o kapitanie RL9
:benny: to nie przystoi, nie dość że krytykują go dziennikarze to jeszcze na Cohones... i się chłop nam zablokuje w strzelaniu goli dla reprezentacji. :boss:
 
Jakiś kretyn wymyślił ms Indonezji, drugi mecz Polaków i drugi raz problemy atmosferyczne, tam jakieś monsuny itp deszcze kurwa wielkości jaja niespodziewane a w piłkę na otwartych stadionach tam chcą grać :juanlaugh:
 
No, a Probierz palnął hasło, że rozważał powołanie Ławniczaka i Trojaka do repry. Przecież my zaraz będziemy mieli do wyboru stranieri, którzy jedyne co grają to w 2. Bundeslidze, Championship albo Serie B. Bo każdy na pierwszym szczeblu grzeje ławę. Już nie mogę doczekać się tego kwiku w mediach jak RL9 w końcu zakończy karierę w reprezentacji i trzeba będzie szczekać pod innym drzewem :lol:

 
Back
Top