Piłka nożna

Co tam się odjebało w tej Holandii? Ponoć ochrona zamknęła stadion pod pretekstem kibiców Legii i nie chciała wypuścic piłkarzy i doszlo do zbiorowej bójki :o o:






Podobno to wszystko przez tego gościa, powiedział że zje całą pizzę w mieście :juanlaugh:
IMG_4634.jpeg
 
Obrona Barcy w tym sezonie to dno...

Na pocieszenie Lamine Yamal został najmłodszym strzelcem w historii La Ligi.

Tylko, żeby Xavi go nie zajechał dając mu tyle grać.
 
Barcelona z plagami kontuzji i bez pomysłu na grę, przynajmniej najważniejszy mecz w grupie LM za nami bo tak znowu by była powtórka z zeszłego roku.
 
Barcelona z plagami kontuzji i bez pomysłu na grę, przynajmniej najważniejszy mecz w grupie LM za nami bo tak znowu by była powtórka z zeszłego roku.

Ja mam jakieś dziwne przeczucie, że będziecie mieć wielkiego farta i Jude z przerwy na reprezentacje wróci z urazem mięśniowym :jimcarrey:
 
Ja mam jakieś dziwne przeczucie, że będziecie mieć wielkiego farta i Jude z przerwy na reprezentacje wróci z urazem mięśniowym :jimcarrey:
Jak Carlo go dalej będzie tak wykańczał to nic dziwnego. Przecież on zapierdala od jednego pola karnego do drugiego i do tego strzela i asystuje
 
Jak Carlo go dalej będzie tak wykańczał to nic dziwnego. Przecież on zapierdala od jednego pola karnego do drugiego i do tego strzela i asystuje

Ostatnio poszedł po rozum do głowy i go zdjął dwa mecze z rzędu, a z Las Palmas wcale Jude nie zagrał.. Oby w kadrze nie zagrał ani minuty w towarzyskim, potem wiadomo że z Włochami to rozegra pełne 90 minut, bo tak należy. Oby wtedy nie dostał kontuzji.

Chociaz nie dziwię się Carlo, Real wygrywał ale niezbyt przekonująco, więc wtedy nie ściągasz swojego najlepszego zawodnika.
 
Ostatnio poszedł po rozum do głowy i go zdjął dwa mecze z rzędu, a z Las Palmas wcale Jude nie zagrał.. Oby w kadrze nie zagrał ani minuty w towarzyskim, potem wiadomo że z Włochami to rozegra pełne 90 minut, bo tak należy. Oby wtedy nie dostał kontuzji.

Chociaz nie dziwię się Carlo, Real wygrywał ale niezbyt przekonująco, więc wtedy nie ściągasz swojego najlepszego zawodnika.
Ja w tym momencie bardziej martwię się o Rudiego i Fede, obaj są w TOP 3 jeśli chodzi o ilość minut, a teraz jeszcze lecą na drugą półkulę by wrócić praktycznie bez odpoczynku i jednostek treningowych na Seville.
 
Chłopakom wciąż daleko do Bruno który między 15 września 2022 a 15 września 2023 rozegrał 6666 minut, więc spokojnie Jude i Fede ogarną :)
 
Chłopakom wciąż daleko do Bruno który między 15 września 2022 a 15 września 2023 rozegrał 6666 minut, więc spokojnie Jude i Fede ogarną :)

To szatańskie liczby, jak na klub Czerwonych Diabłów przystało, więc miał łatwiej :boystop:
Ja w tym momencie bardziej martwię się o Rudiego i Fede, obaj są w TOP 3 jeśli chodzi o ilość minut, a teraz jeszcze lecą na drugą półkulę by wrócić praktycznie bez odpoczynku i jednostek treningowych na Seville.

O Fede też pomyślałem, w końcu zaczyna odzyskiwać formę, a teraz musi lecieć na druga półkulę i tam biegać jak szalony.
 
:roberteyeblinking: :benny::mamed:
 
Ten grajek dzisiaj przeszedł ofi na emeryturę. Strasznie żałuję jego etapu Madrycie, bo to co robił w Chelsea było bajeczne.
ja chelsea lubię wcale, a nawet gorzej, więc mogę być mocno nieobiektywny.

sposób w jaki porusza się eden hazard jest nieziemski.
to jak prowadzi piłkę, balans ciała, niesamowite przyspieszenie, jakby wszyscy wokół biegli w zwolnionym tempie.
telewizja tego nie oddaje.
z piłką przy nodze, na boku jednym czy drugim, 30- 35 metrów od bramki, patrzysz i masz wrażenie, że jest wokół niego jakieś pole, które sprawia, że nikt z przeciwników nie może podejść blisko.
może, tylko nie chce, bo w ułamku sekundy zostaje z tyłu lub siedzi na dupie.

napiszę inaczej.
oglądasz mecz, a w przerwie twoi znajomi siedzący obok pytają:
dlaczego tak ciągle gapisz się na tę stronę boiska, jak piłka lata po drugiej?
dlatego.
samo patrzenie, jak on porusza się na boisku bez piłki wystarczy, nie trzeba więcej, aby być zadowolonym.

oglądałem faceta dwa razy w meczu piłki kopanej najlepszej ligi niearabskiej.
żałuję, że trzeciego razu nie będzie.
zdecydowanie najlepszy piłkarz jakiego widziałem na boisku piłkarskim na własne oczy.

nie śledzę piłki iberyjskiej, więc nie wiem, co nie zagrało w madryckiej przygodzie.
na pewno dla świata szkoda.
 
ja chelsea lubię wcale, a nawet gorzej, więc mogę być mocno nieobiektywny.

sposób w jaki porusza się eden hazard jest nieziemski.
to jak prowadzi piłkę, balans ciała, niesamowite przyspieszenie, jakby wszyscy wokół biegli w zwolnionym tempie.
telewizja tego nie oddaje.
z piłką przy nodze, na boku jednym czy drugim, 30- 35 metrów od bramki, patrzysz i masz wrażenie, że jest wokół niego jakieś pole, które sprawia, że nikt z przeciwników nie może podejść blisko.
może, tylko nie chce, bo w ułamku sekundy zostaje z tyłu lub siedzi na dupie.

napiszę inaczej.
oglądasz mecz, a w przerwie twoi znajomi siedzący obok pytają:
dlaczego tak ciągle gapisz się na tę stronę boiska, jak piłka lata po drugiej?
dlatego.
samo patrzenie, jak on porusza się na boisku bez piłki wystarczy, nie trzeba więcej, aby być zadowolonym.

oglądałem faceta dwa razy w meczu piłki kopanej najlepszej ligi niearabskiej.
żałuję, że trzeciego razu nie będzie.
zdecydowanie najlepszy piłkarz jakiego widziałem na boisku piłkarskim na własne oczy.

nie śledzę piłki iberyjskiej, więc nie wiem, co nie zagrało w madryckiej przygodzie.
na pewno dla świata szkoda.
Piękne słowa, aco nie zagrało? Kolega z kadry w meczu Real-Psg skończył mu karierę. Później to już była nieudolna próba powrotu. Straszny żal, bo całe życie marzyłem o pieknym Belgu w białej koszulce.
 
Piękne słowa, aco nie zagrało? Kolega z kadry w meczu Real-Psg skończył mu karierę. Później to już była nieudolna próba powrotu. Straszny żal, bo całe życie marzyłem o pieknym Belgu w białej koszulce.

Do tej pory pamiętam, jak po początkowych trudnościach zaczynał się rozpędzać i... Meunier Ty kurwo jebana :childcry:
 
Back
Top