Piłka nożna

W ogóle, UEFA tropiaca rasizm i homofobię w Polsce :brainoverload:
Te kurwy mają kacapa powiązanego z Gazpromem w komitecie wykonawczym i robią finał LM w kraju, który bombarduje wioski sąsiada, a opozycję i własnych obywateli z innej grupy etnicznej ładuje do paki bez wyroku sądu. :waldeklaugh:
 
1685733743148.png
 
Czytali oświadczenie Marciniaka nadesłane do UEFA? :siara:

Fragmenty:
Mam nadzieję, że to oświadczenie dotrze do wszystkich zainteresowanych, a w szczególności do osób, które słusznie były zaniepokojone i rozczarowane moim udziałem w imprezie „Everest” zorganizowanej w Katowicach w dniu 29 maja 2023 r. Pragnę serdecznie przeprosić za moje zaangażowanie i wszelkie cierpienie lub krzywdę, jaką mogło to spowodować.
Po zastanowieniu i dalszym badaniu stało się jasne, że zostałem poważnie wprowadzony w błąd i całkowicie nieświadomy prawdziwej natury i powiązań przedmiotowego wydarzenia. Nie wiedziałem, że jest to związane z polskim ruchem skrajnie prawicowym. Gdybym był tego świadomy, kategorycznie odrzuciłbym zaproszenie. Ważne jest, aby zrozumieć, że wartości promowane przez ten ruch są całkowicie sprzeczne z moimi osobistymi przekonaniami i zasadami, których staram się przestrzegać w życiu. Mam głębokie wyrzuty sumienia za jakiekolwiek wrażenie, że mój udział mógł im zaprzeczyć.
Idąc dalej, zobowiązuję się do większej czujności w analizowaniu wydarzeń i organizacji, z którymi się związuję. Zobowiązuję się wyciągnąć wnioski z tego doświadczenia i zapewnić, że takie błędy w ocenie sytuacji nie będą miały miejsca w przyszłości.
Na koniec szczerze przepraszam kluby, zawodników, fanów, kolegów, działaczy i organizacje, które mi zaufały. W pełni rozumiem, że moje działania miały reperkusje wykraczające poza osobiste rozczarowanie i jestem w pełni gotów zaakceptować wszelkie konsekwencje wynikające z mojego nierozważnego udziału.
Dziękuję za zrozumienie i pokornie proszę o możliwość zadośćuczynienia i odzyskania zaufania poprzez moje przyszłe działania.

Odzew Mentzena na tę całą sprawę:

 
Czytali oświadczenie Marciniaka nadesłane do UEFA? :siara:

Fragmenty:






Odzew Mentzena na tę całą sprawę:



Już pisałem w absurdach. Marciniak stracił strasznie w moich oczach, bo jakby przestał na kajaniu się to ok rozumiem, ale on w oświadczeniu zgrał głupa i jeszcze oczernił Mentzena przyklepując mu de facto tę łatkę faszysty. Dlatego haptfu na łysego.



 
Czytali oświadczenie Marciniaka nadesłane do UEFA? :siara:

Fragmenty:






Odzew Mentzena na tę całą sprawę:


Ja pierdole co za pizdeusz. Niech spierdala łysy do łysego na lachena i klęka przed murzynem.
 
Już pisałem w absurdach. Marciniak stracił strasznie w moich oczach, bo jakby przestał na kajaniu się to ok rozumiem, ale on w oświadczeniu zgrał głupa i jeszcze oczernił Mentzena przyklepując mu de facto tę łatkę faszysty. Dlatego haptfu na łysego.




a to jaszczur nie poszedł znowu do pierdla?
 
Już pisałem w absurdach. Marciniak stracił strasznie w moich oczach, bo jakby przestał na kajaniu się to ok rozumiem, ale on w oświadczeniu zgrał głupa i jeszcze oczernił Mentzena przyklepując mu de facto tę łatkę faszysty. Dlatego haptfu na łysego.




on był taki karierowicz zawsze...

jak wprowadzali VAR to były punkty odejmowane u obserwatora za złą decyzję
On miał gdzieś poprawną decyzję - nie używał VARu

Poza tym, on jest sędzią, halo, a zgrywa gwiazdę na poziomie Lewandowskiego
ego wyjebane
 
Koniec Hazarda w Realu. Nie powiem, człowiek nawet po tych kontuzjach jeszcze się łudził, że odpali, a tak to chyba największy flop ever. Szkoda, bo uwielbiałem chłopa w Czelsi.
 
Beznema OUT !!! (Teraz już zwolnione 75 milionów budżetu w drabince plażowej).
Jeszcze Nacho, Odriozola i Vallejo to będzie w chuj ciekawe lato.



Floren w 24 godziny na pełnej kurwie :)

 
Last edited:
Koniec ery Galacticos 2.

Szkoda że idzie do Arabów.
Dostanie koło miliarda złotych rocznie, jest u schyłku kariery. Fizycznie już nie dojeżdża. Dla niego i dla Realu to najlepszy moment na zakończenie wspaniałej przygody.
Floren ponoć czekał z rewolucją do 2024 gdy zwolni się Mbappe, ale teraz trzeba te plany zmienić i sięgnąć głęboko do skarpety.
Czuję, że już czas na info, że to jest znowu "mój Mbappe" ;);
 
Może będzie chciał spróbować jeszcze pobić rekord Ronaldo przed odejściem do arabów? Jakby się spiął, to myślę, że w 2 sezony jest to do zrobienia.

Screenshot 2023-06-04 at 16-39-29 Liga Mistrzów UEFA - Lista strzelców.png
 


Messi pogra tam parę lat i wykupi Barcelonę z wszystkimi długami.

To jest dobre, widzę, że stawka wg pismaków i ich informacji wyssanych z dupy rośnie z każdym tygodniem. Zaczynali od 200 mln za rok, teraz już jest 600 baniek za rok. Jak jeszcze Messi poczeka to będzie miliard dolarów za rok.
 
Dostanie koło miliarda złotych rocznie, jest u schyłku kariery. Fizycznie już nie dojeżdża. Dla niego i dla Realu to najlepszy moment na zakończenie wspaniałej przygody.
Floren ponoć czekał z rewolucją do 2024 gdy zwolni się Mbappe, ale teraz trzeba te plany zmienić i sięgnąć głęboko do skarpety.
Czuję, że już czas na info, że to jest znowu "mój Mbappe" ;);
Jak się kolejny raz zasadzą na Mapeta to się skończy tak jak ostatnio czyli Mapet ich znowu oleje i upokorzy, a Perez zostanie z niczym. Niech bierze Kane, nie ma na rynku nic lepszego z dostępnych napadziorów. Teoretycznie jest jeszcze Osimhen ale on nie jest zweryfikowany, a do tego jednowymiarowy grajek. Kane oprócz strzelania bramek ma to co Benzyna czyli umie rozegrać, cofnąć się po piłkę, ostatnie sezony to 14 i 9 asyst.
 
Jak się kolejny raz zasadzą na Mapeta to się skończy tak jak ostatnio czyli Mapet ich znowu oleje i upokorzy, a Perez zostanie z niczym. Niech bierze Kane, nie ma na rynku nic lepszego z dostępnych napadziorów. Teoretycznie jest jeszcze Osimhen ale on nie jest zweryfikowany, a do tego jednowymiarowy grajek. Kane oprócz strzelania bramek ma to co Benzyna czyli umie rozegrać, cofnąć się po piłkę, ostatnie sezony to 14 i 9 asyst.
Jeśli miałbym obstawiać to kupią Kane'a, Havertza i Joselu, ale to i tak za mało ... Chyba, że wezmą Brahima z Milanu, albo Aribasa z rezerwę, ale stamtąd wolę Nico Paza. Tyle, że przyjście Henryka wpłynie znacząco na mokry sen Florena czyli francuskiego żółwia. Nawet jakby zgodził się przyjść na kolanach i podpisać umowę juz w styczniu to wtedy można by wreszcie mówić o overbookingu ;)
 
Jeśli miałbym obstawiać to kupią Kane'a, Havertza i Joselu, ale to i tak za mało ... Chyba, że wezmą Brahima z Milanu, albo Aribasa z rezerwę, ale stamtąd wolę Nico Paza. Tyle, że przyjście Henryka wpłynie znacząco na mokry sen Florena czyli francuskiego żółwia. Nawet jakby zgodził się przyjść na kolanach i podpisać umowę juz w styczniu to wtedy można by wreszcie mówić o overbookingu ;)
Przecież Mapet na skrzydło, Rodrygo na ławę, Kane na środku. Ale to w ogóle akademicka dyskusja, Embape zostanie w PSG jeszcze parę lat, ani w tym ani w przyszłym sezonie w Realu go nie będzie.

Brahim już klepnięty. Milan go nie wykupi, a RM potrzebuje zastępstwo za Marka Bezsensio.

Havertz to jakies nieporozumienie, w sumie to nawet nie wiadomo na jakiej pozycji on gra. Do ataku za słaby bo nie strzela bramek, na rozegranie też nie, bo nie ma asyst, poza tym pomoc w Realu napakowana piłkarzami jak kabanos. I jeszcze pewnie z 60 baniek trzeba za tego ogóra zapłacić. Ale fakt, że Perez ma swoje dziwne odpały i zawsze coś głupiego musi odpierdolić.
 
Back
Top