Piłka nożna

Real się bawił w pierwszej połowie, powinien prowadzić 5-1 a jest 2-1 i jeszcze żeby zaraz znów Szachtar jakiegoś luckystrike nie zaliczył.

Vini skuteczność trochę jak trzy lata temu..
 
Cały czas nie mogę uwierzyć że taki zawodnik jak Aubameyang tak długo siedzial w Afc. I tyle lat nie było mu dane grać w LM.

Facet to perfekcyjny killer.
 
Mudryk z Szachtara,

FcCEOVEWIAAWpdj.png
 
W Anglii zaczęli tworzyć internetowe petycje aby wyrzucić Erlinga z PL, argumentując tym że nie jest człowiekiem tylko cyborgiem i przez niego liga nie jest ciekawa. :cool:
 
Sky wyliczył że Erling może mieć 103 gole po 100 meczach w PL jeśli nadal będzie z takim natężeniem ładować bramki. Niesamowite,chore.
 
Bardzo dobry mecz w Dortmundzie. Mozna powiedziec, ze wraz z uplywem czasu coraz lepszy. Bayern bez Robercika traci duzo glupich punktow, a szans na wiecej bramek mieli kilka.
 
Fajnie że narodził się taki blondynek bo piłka od długiego czasu w ataku w ludziach 18-20 plus wiała mocnym g....m w topce. Nie mam nic do Saki ale jak czytam że to najlepszy Anglik 2022 to jest to jeden z takich miernych symboli/ kiedyś to nie wiem czy chłop by się załapał do top 15/ Mam wrażenie że za te wszystkie cierpienia dano nam 1 Erlinga.
 
Bo tak sam pisał? typ ma z 20 parę lat max, nie znam żadnego 50 latka który ogląda walki dla debili
Nie, od dawna latają jego zdjęcia, profil na YouTube, jego wiek to żadna tajemnica. A, że jest srogo upośledzony to inna bajka.
 
Back
Top