Piłka nożna

nie no pewnie, że Moder 1 zjebał, to podanie dramat, ale jakby nieszczęsny nie grzebał w tym czasie w nosie to by wybronił
Na Szczęsnym zawsze można polegać. Nie oglądałem więc powiedzcie mi czy to jemu gola strzeliło San Marino?
 
nie no pewnie, że Moder 1 zjebał, to podanie dramat, ale jakby nieszczęsny nie grzebał w tym czasie w nosie to by wybronił
Szczęsny piłkę zobaczył dopiero po tym dziwnym zagraniu głowa Betoniarka,a wtedy piłka skręciła w drugą stronę, bo bez tego odkrecenia to ona leciała idealnie tam gdzie mógłby ją Szczęsny złapać.
 
Szczęsny piłkę zobaczył dopiero po tym dziwnym zagraniu głowa Betoniarka,a wtedy piłka skręciła w drugą stronę, bo bez tego odkrecenia to ona leciała idealnie tam gdzie mógłby ją Szczęsny złapać.
daj pohejtować, bądź kolegą, edit: chyba bardzo lubisz Nieszczęsnego albo zapatrzony jesteś w tę jego śpiewaczkę
:beczka:
 
o-cholera-tego-sie-nie-spodziewalem-dziwny-pan-ze-stocku.jpg
 
daj pohejtować, bądź kolegą, edit: chyba bardzo lubisz Nieszczęsnego albo zapatrzony jesteś w tę jego śpiewaczkę
:beczka:

Nie, lubię go tak jak prawie każdego innego kadrowicza. Po prostu wkurwia mnie zrzucanie winy za wszystko na niego. Identycznie to ma się z Zielińskim, który nie ma jakichś wielu meczów w kadrze w których grał wybitnie, ba w większości gra słabo, ale czasami co ma zrobić jak nic się nikt nie pokazywał do gry często i gęsto? A taki Kowal prawie zawsze będzie po nim jechał jak po burej suce. Tak samo jak te stare komuchy pierdolące, że Lewy gra tylko dla Niemców, a w kadrze chuja (i oni nie mówią tego z przekąsem). Czyli jak ktoś pieprzy głupoty to zawsze będę go prostował. Już prędzej powiem, że z Albanią powinien to obronić, bo pomimo że wina spada na tragiczne zachowanie naszych stoperów to ten strzał nie był jakiś niemożliwy do wyjęcia.
 
Czyli jak ktoś pieprzy głupoty to zawsze będę go prostował. Już prędzej powiem, że z Albanią powinien to obronić, bo pomimo że wina spada na tragiczne zachowanie naszych stoperów to ten strzał nie był jakiś niemożliwy do wyjęcia.
co kurwa? co bedziesz bronil? szczesmego? ktory odpierdala takie bledy, ze glowa mala? w juve karny po tym samym faulu co w kadrze dostal czerwp, eliminacje? chujowy bramkarz jakiego mielismy, niech wypierdala z kadry, mamy lepszych.
 
co kurwa? co bedziesz bronil? szczesmego? ktory odpierdala takie bledy, ze glowa mala? w juve karny po tym samym faulu co w kadrze dostal czerwp, eliminacje? chujowy bramkarz jakiego mielismy, niech wypierdala z kadry, mamy lepszych.

Napisałem, że będę go jebał wtedy kiedy na to zasługuje, a nie zawsze i wszędzie, bo taka moda jest. Ostatnio jak odpierdolił w Juve to należało go krytykować po całości, tak samo jak gdy psuł w kadrze.
Kogo mamy lepszego? Drągowskiego który już też zdążył dostać czerwoną w pierwszej kolejce sezonu? Czy może Skorupskiego z Bologny, który ostatnio wpuścił 5 bramek z drużyną z Serie B? Bo przypominam, że Fabiański skończył karierę w reprezentacji.
 
Napisałem, że będę go jebał wtedy kiedy na to zasługuje, a nie zawsze i wszędzie, bo taka moda jest. Ostatnio jak odpierdolił w Juve to należało go krytykować po całości, tak samo jak gdy psuł w kadrze.
Kogo mamy lepszego? Drągowskiego który już też zdążył dostać czerwoną w pierwszej kolejce sezonu? Czy może Skorupskiego z Bologny, który ostatnio wpuścił 5 bramek z drużyną z Serie B? Bo przypominam, że Fabiański skończył karierę w reprezentacji.
Jest jeden gosc z Bundesligi który zbiera nieźle noty i chetnie go bym sprawdził w kadrze, no ale zeby go sprawdzić to najpierw musi dostać powołanie :wink:
 
Napisałem, że będę go jebał wtedy kiedy na to zasługuje, a nie zawsze i wszędzie, bo taka moda jest. Ostatnio jak odpierdolił w Juve to należało go krytykować po całości, tak samo jak gdy psuł w kadrze.
Kogo mamy lepszego? Drągowskiego który już też zdążył dostać czerwoną w pierwszej kolejce sezonu? Czy może Skorupskiego z Bologny, który ostatnio wpuścił 5 bramek z drużyną z Serie B? Bo przypominam, że Fabiański skończył karierę w reprezentacji.
Odnośnie wczorajszej dyskusji, podtrzymuje, że szczęsny jest słabym bramkarzem, nie na światowym poziomie. Nawet angol go krytykuje, gdzie powinien raczej podniecać się strzałem kane. Także wiele osób widzi jaki to pierdolony cienias.
 
Odnośnie wczorajszej dyskusji, podtrzymuje, że szczęsny jest słabym bramkarzem, nie na światowym poziomie. Nawet angol go krytykuje, gdzie powinien raczej podniecać się strzałem kane. Także wiele osób widzi jaki to pierdolony cienias.

To nie jest angol, tylko Irlandyczk.
Keane już niejeden wyrok wydał, ale na boisku, między innymi na karierę Haalanda seniora. A czy Szczęsny jest pierdolonym cieniasem to nie wiem, ale Keane z pewnością jest pierdolonym petem i gardzę nim mocno. Głównie za akcje na boisku, ale poza boiskiem inteligencją też nie grzeszy co udowodnił w pewnym wywiadzie obrażając swoich ówczesnych kolegów z drużyny.
 
Back
Top