Piłka nożna

Piłkarze Napoli wyjeżdżający na mecz z Juve
DbXrYwUW0AEGJN3.jpg

:bleed:
 
wcześniej myślałem że może naprawdę jakieś problemy a ludzie już hejtuja ale później zobaczyłem to ;D


W sumie to mam takich dwoch u siebie w robocie co tez przychodza do roboty na mocnym kacu, a pozniej zwalniaja sie do domu bo sie zle czuja, a ida w zaparte ze to nie przez alkohol :crazy: i tez pozniej mamy beke :crazy:
Sie okazalo, ze Hajto tez czlowiek :benny:
 
Napoli wygrywa z Juve :cool: Punktu jeszcze im brakuje, ale Juve ma przed sobą wyjazd na mecz z Interem i do Rzymu, aby zmierzyć się z odwiecznym wrogiem z AS Romy.
 
Wasyl po raz kolejny jedyne co robi w meczu to wpiernicza się chamsko w nogi rywali. Który to już raz w sezonie? Setny? Dwusetny? Nie rozumiem gościa, robił to samo przed kontuzją, robi to samo po okropnej kontuzji. Bycie walczakiem oznacza u niego głupie wjazdy w nogi rywala. Dużo szczęścia dziś miał, choć odniosłem wrażenie, że sędzia nie chciał po prostu użyć kartki, a mógłby.
 

We wpisie, do którego pije ta kretynka nie wspomina się słowem o dziennikarstwie w odniesieniu do Hajto, a sam zainteresowany wielokrotnie powtarzał, że nie jest dziennikarzem i poprawiał każdego, kto go tak nazywał.


<---- LOL





Typ został od razu zbanowany. :mamed:
 


Uwielbiam bramki lobem, a szczególnie te w takim stylu. Przypomina mi się od razu bramka Tottiego w meczu z Interem, Di Marii w meczu z Apoelem czy też Quagliarelli z MŚ w 2010, gdy grali przeciwko Słowacji.
 
Salah to jest przerazajacy skurwiel-biega jak popierdolony cala gierke,cieszy batona non stop a potem jeszcze takie rzeczy uskutecznia.
 
No jebany!

To, co dziś odpierdala Liverpool to jest poezja. W pierwszej połowie - poza babolem Kariusa - Roma nie istnieje. Troszkę szczęścia i do przerwy z 4-0 mogło być.
 
Back
Top