Piłka nożna


Dzis o godz 21.00 polskiego czasu rewanzowy mecz Afrykańskiej Ligi Mistrzów, Wydad Casablanca - Al Ahly Kair. W pierwszym meczu byl remis 1:1. Zwyciezca zagra w grudniowych Klubowych Mistrzostwach Świata. Transmisja na kanale TV (Tele) Congo z Hot Birda, nr 356 w nc+.
 
Już wiadomo dlaczego dawno Gmocha w Tv nie widziałem

Wróci pan jeszcze kiedyś na trenerską ławkę?
Nie. Nie mam już sił fizycznych, a praca trenera trwa 24 godziny. W innym wymiarze czasowym – to oszustwo. Mogę już tylko doradzać. Niedawno miałem operację wszczepienia by-passów, teraz przechodzę rehabilitację. Codziennie pływam, ruszam się. Z każdym dniem czuję się coraz lepiej.+Mieszka w Grecji,zasłużona emerytura HE HE
 
Niedziela pilkarskich hitów:
12.00 fc kopenhaga - broendby
14.30 lokomotiv - cska
15.15 city - arsenal
17.00 ludogorec - cska sofia
17.30 chelsea - mu
18.00 anderlecht - club brugge
18.00 pilzno - slavia
18.30 aek - paok
21.15 sporting - braga
22.05 river - boca
Najlepsze danie na koniec, derby Buenos Aires czyli top 3 spotkan derbowych na swiecie.
 
Derby to nie tylko trybuny, to takze murawa ale tez historia, podloze polityczne, religijne, stopien nienawisci pomiedzy kibicami itd. Doping, oprawa meczow to wazny ale nie jedyny aspekt przy ocenie spotkan derbowych.
 
Man Utd dzisiaj postawi autobus i nic ciekawego w tym meczu nie powinno się wydarzyć. Ja licze na strzelanine w wykonaniu City dzisiaj.
 
Back
Top