Piłka nożna(typy,analizy)

Vallecano vs Barcelona
TYP: Vallecano handicap 10 1:0
Kurs: @1.34
Barcelona bez Ansu Fatiego dziś, który wracając po kontuzji dał nowy powiew wiatru w drużynie, ale po meczu z Realem znów nabawił się kontuzji i dziś nie zagra. Barca która bez Araujo i przecietnej formie Pique ma strasznie dziurawą obronę a w ataku tylko z Depayem może dziś nie wiele zdziałać. Patrzac na ostatnie mecze Barca prawie w ogóle w ostatnich latach nie wygrywała z Vallecano więcej niż jedną bramką. Dziś sądzę, że nawet może tego nie wygrać a zremisować albo przegrać. Ja natomiast idę na łatwiznę i pogram typ, że Vallecano nie przegra dwoma bramkami po kursie @1.34 co według mnie ma szansę duże powodzenia.
 
Vallecano vs Barcelona
TYP: Vallecano handicap 10 1:0
Kurs: @1.34
Barcelona bez Ansu Fatiego dziś, który wracając po kontuzji dał nowy powiew wiatru w drużynie, ale po meczu z Realem znów nabawił się kontuzji i dziś nie zagra. Barca która bez Araujo i przecietnej formie Pique ma strasznie dziurawą obronę a w ataku tylko z Depayem może dziś nie wiele zdziałać. Patrzac na ostatnie mecze Barca prawie w ogóle w ostatnich latach nie wygrywała z Vallecano więcej niż jedną bramką. Dziś sądzę, że nawet może tego nie wygrać a zremisować albo przegrać. Ja natomiast idę na łatwiznę i pogram typ, że Vallecano nie przegra dwoma bramkami po kursie @1.34 co według mnie ma szansę duże powodzenia.
Weszło na dużym luzie. Kto był odważny mógł zagrać z podpórką bez handicapu. Barca dziś dno jak i początek sezonu.
+ :conorsalute:
 
ŁKS Łódź vs Zagłębie Lubin
TYP: ŁKS Łódź 1X @1.61

Na moje to dobry typ i kurs. Po pierwsze to Puchar Polski i wszystko może się zdarzyć tak jak odpadnięcie Lechii wczoraj. Po drugie ŁKS gra u siebie i dodatkowo będą niosły go trybuny. Ostatni mecz ŁKS-u to remis z Widzewem po dobrym meczu natomiast Zagłębie nie gra zbyt ciekawej piłki. To nie jest drużyna która zdominuje dziś ŁKS.
Patrząc na kurs i na obie drużyny i wagę Pucharu Polski sądzę, że przynajmniej w regulaminowym czasie gry Łodzianie nie przegrają meczu.
Niestety ŁKS mimo walki nie zdołał urwać choćby remisu.
Typ na minus -
 
Ponawiam Legie:

Legia 1x @1.60 za 5000 funtów
Legia 1 @2.70 za 2000 funtów
XD Ładnie, żeś popłynął chłopie. Wiedze masz ogromną, ale w tym przypadku zachowałeś się jak amator przez duże A. Jak można grać na legie w takiej formie jakiej jest za taki hajs? Do tego Pogoń, drużyna, która jest w czołówce i gra ciekawą piłkę.
 
XD Ładnie, żeś popłynął chłopie. Wiedze masz ogromną, ale w tym przypadku zachowałeś się jak amator przez duże A. Jak można grać na legie w takiej formie jakiej jest za taki hajs? Do tego Pogoń, drużyna, która jest w czołówce i gra ciekawą piłkę.
To jest jakiś dzieciak przed klawiaturą. On widział 5000 funtów ::really::


:juanlaugh:
 
  • Like
Reactions: ;-)
XD Ładnie, żeś popłynął chłopie. Wiedze masz ogromną, ale w tym przypadku zachowałeś się jak amator przez duże A. Jak można grać na legie w takiej formie jakiej jest za taki hajs? Do tego Pogoń, drużyna, która jest w czołówce i gra ciekawą piłkę.
on tego nie gra przeciez, nigdy nie pokazal kuponu tylko wypisuje takie glupoty zeby miec poklask jak cos wejdzie
ps zagralem na pogon za 100 tysiecy dolarow i jade na malediwy siema
 
XD Ładnie, żeś popłynął chłopie. Wiedze masz ogromną, ale w tym przypadku zachowałeś się jak amator przez duże A. Jak można grać na legie w takiej formie jakiej jest za taki hajs? Do tego Pogoń, drużyna, która jest w czołówce i gra ciekawą piłkę.
Ty serio wierzysz ze on postawił 35k na legie???
 
Ty serio wierzysz ze on postawił 35k na legie???
C9AjbQz6JbZ_VBZ-KuO-MHWDSqNiuBAjDt5QzzeZF6q0yLW-VljaGwHp6Prtfqntkp7hfn3yxu3-Y4lTlcb4L6oVM5fZlycT-GnX

:lesnarhappy:
 
Co ta Portugalia odjebala to nie mam pytań 1.15 RIP..... Pech niesamowity w ostatnich dniach
 
Ronaldo to chociaż z Serbią ujebał solidarnie, a Lewy na ławie. Oby portugalia trafiła na polaków to będzie zabawa.:korwinlaugh:
 
Powodzenia panowie, przypomne tylko że legia ma 6 przegranych pod rzad w eklapie :korwinwhat:
 
Back
Top