Piłka nożna(typy,analizy)

Nawet jak wpadnie 3 to rogów nie zrobią, City już nie atakuje nic w 2 połowie, odwrócił się mecz po przerwie.
mi też nie weszło jebany MC odpuścił po 1 golu i się zesrał, dobrze, że kontrę puściłem czułem, że coś gamonie skopią
 
1677198749916.png


co gram na szybko na czuja zupełnie to wchodzą a te analizowane do dupy

może nie warto za długo analizować tylko opierać się na przeczuciu
:beczka:
 
To jest na typy chronione więc i tak mi 50 oddadzą, zaspany byłem kurła i zachłanny że dwa koła do przodu będzie
:płacz: :childcry:
I tak bywa, ja bym tak to rozegrał żeby z 300zł na otarcie łez zostało. 2000zł to już kusząca wygrana i bolesna jak jedno gówno nie wejdzie, stąd wolałbym ewentualnie wygrać z 1700 a 300zł poświęcić na kontrę i zawsze coś tam wyjąć z tego. A kurs był jakieś 2.45, po 1.2 to bym nie kontrował ale przy takim kursie już tak. Bo nie trzeba dużo z wygranej poświęcić by coś wyjąć.
 
:travolta:
ale niby jak skoro cashoutu 380 dawali.
Ale nie cash out broń Boże, grałeś remis to
zakład przeciwstawny na win 1 lub 2 ile tam mogło być z 1.7 -1.8 na pewno

Edit: a pardon to faktycznie mógł być kurs 1,2-1,3 to chujnia z grzybnią do kontrowania, ciężka sytuacja do rozegrania
 
Rozważyłbym dzisiaj United po 2.3. Są w gazie, a w bramce Newcastle będzie bronić Karius, który ostatni mecz zagrał ponad rok temu. Dodatkowo to pierwsza szansa na trofeum Ten Haga. Wszystko w sumie zależy od tego, czy Rashford wyjdzie w pierwszym, bo w meczu z Barceloną odniósł delikatny uraz, ale myślę, że to może być dobry kurs, szczególnie, że Newcastle złapało poważną zadyszkę.
 
Raków łatwo ale Inter zajebał. Multum sytuacji,nie strzelony karny,swietny Dragowski. A Spezia dwa celne strzały i dwa gole.
 
Back
Top