Piłka nożna(typy,analizy)

Ręczna

Wisła Płock handicap -7,5 @1.50

Nożna

Eagles vs Emmen powyżej 8,5 rzutów rożnych @1.55

Podbeskidzie vs ŁKS poniżej 3,5 gola + powyżej 3,5 kartek @1.68

Rosenberg vs Lillestrom powyżej 2,5 gola @1.65

FC Koeln X2 @1.38
 
Jeszcze taki dubel i na dzisiaj wszystko.
Hoffenheim - Freiburg over 2.5 + Lech @3.26
 
Jebana marsylia :childcry:
Akurat granie Marsylii czystą 1 to był ciężki temat bo Rennes wraca do gry po słabszym początku tym bardziej, że coraz lepiej się prezentują w europejskich pucharach i widać u nich zwyżkę formy. Szkoda.
 

Attachments

  • Screenshot_20220918-193858_STS.jpg
    Screenshot_20220918-193858_STS.jpg
    132.7 KB · Views: 37
Próbujemy na dziś za nie wysoką stawkę:

Tenerife vs Malaga powyżej 4,5 kartki @1.47

Sonderjyske vs Vendsyssel powyżej 2,5 bramki @1.65
 
Taki ziomek pisal mi ostatnio ze gra same remisy po 5 meczy i mowi ze czasem trafi taki kupon po 5k za dyszke :damjan:
Gra ktos taK?
mam kolegę co grał progresją na wynik 0 : 0, kilka razy miał farta, kilka razy dobijał do stawki, że musiał zatajać przed rodziną co odpierdala, nie radzę.
 
mam kolegę co grał progresją na wynik 0 : 0, kilka razy miał farta, kilka razy dobijał do stawki, że musiał zatajać przed rodziną co odpierdala, nie radzę.
Nie no az tak to nie xD ale widze ze sporo remisow wchodzi... postawilem juz dwa kupony 4fun za dyszke i mialem dwa bledy.. jeden mniej i 44 cebulakow by wpadlo jako ze wskoczyl bezpieczny. Dzisiaj na czacie widzialem typa co 40k wygral stawiajac za stowke 5 remisow
 
Nie no az tak to nie xD ale widze ze sporo remisow wchodzi... postawilem juz dwa kupony 4fun za dyszke i mialem dwa bledy.. jeden mniej i 44 cebulakow by wpadlo jako ze wskoczyl bezpieczny. Dzisiaj na czacie widzialem typa co 40k wygral stawiajac za stowke 5 remisow
Nie wierzę w te ogromne kupony na czacie. To są jakieś fejki tworzone po fakcie żeby naganiać ludzi do grania. Tak jak tutaj niektórzy typerzy :awesome:
 
Back
Top