Piłka nożna(typy,analizy)

Real wygra LM 2.42

W czwartek się sprawdziło, że Mourinho finałów nie przegrywa. Z Realem jest podobna historia. Zobaczymy.
Screenshot_20220528-233703_TOTALbet.jpg
 
Myślę że można wchodzić dość mocno w Belgów z Polską, będą chcieli zatrzeć złe wrażenie po blamażu z Holandią a jednak różnica klas pomiędzy nimi a naszymi jest dość spora. A co sądzą eksperci?
 
Myślę że można wchodzić dość mocno w Belgów z Polską, będą chcieli zatrzeć złe wrażenie po blamażu z Holandią a jednak różnica klas pomiędzy nimi a naszymi jest dość spora. A co sądzą eksperci?
Odpuść to :)

Reprezentacje to nigdy nic nie wiadomo.
 
Jak dla mnie to dzisiaj ukry robią awans @1.85 można grać.
 
Dziś próbujemy ligę narodów
Walia-Holandia 2 @1.5
Belgia-Polska 1 @1.6
Już dawno zagrałem Belgów po @1.70. Myślę że ostatnia wysoka porażka z Holandią na własnym stadionie tylko zadziała na ich korzyść, także to że Polska wygrała swój ostatni mecz może paradoksalnie być argumentem do grania Belgów. Będą oni chcieli za wszelką cenę się zrehabilitować za ostatni mecz. Zastanawiam się nawet nad handicapem -1 @2.60
 
Już dawno zagrałem Belgów po @1.70. Myślę że ostatnia wysoka porażka z Holandią na własnym stadionie tylko zadziała na ich korzyść, także to że Polska wygrała swój ostatni mecz może paradoksalnie być argumentem do grania Belgów. Będą oni chcieli za wszelką cenę się zrehabilitować za ostatni mecz. Zastanawiam się nawet nad handicapem -1 @2.60
Do tego Lewy który w głowie ma przepychanki z Bayernem i już w meczu z Walią było widać że forma nie ta.
Dorzuciłem Holandię,bo walijczycy pewnie pobalowali po awansie a pomarańczowi błysnęli w meczu z Belgią.
 
Już dawno zagrałem Belgów po @1.70. Myślę że ostatnia wysoka porażka z Holandią na własnym stadionie tylko zadziała na ich korzyść, także to że Polska wygrała swój ostatni mecz może paradoksalnie być argumentem do grania Belgów. Będą oni chcieli za wszelką cenę się zrehabilitować za ostatni mecz. Zastanawiam się nawet nad handicapem -1 @2.60

warto teraz dać grubo na Belgię ?
 
warto teraz dać grubo na Belgię ?
Niepotrzebnie srałeś w zbroje. Głupio teraz co? Bądź wdzięczny za kolejny elegancki typ od Karwantesa. :cool:
Już dawno zagrałem Belgów po @1.70. Myślę że ostatnia wysoka porażka z Holandią na własnym stadionie tylko zadziała na ich korzyść, także to że Polska wygrała swój ostatni mecz może paradoksalnie być argumentem do grania Belgów. Będą oni chcieli za wszelką cenę się zrehabilitować za ostatni mecz. Zastanawiam się nawet nad handicapem -1 @2.60
Tak jak myślałem, Polacy zmiażdżeni. Nie ten poziom. Zagrane bardzo grubo.

Handi tez siedzi. :tiphatb:
 
Back
Top