Petycja o ciemny motyw forum.

używam brave 8-)
How to enable Brave dark mode
Unlike the other Chromium based browsers such as (Vivaldi and Yandex), Brave lacked the Chrome Extensions until recently. Nowadays you can enjoy all available extensions on the Chrome Web Store using Brave by simply going to https://chrome.google.com/webstore/category/extensions

Step 1 - Install Night Eye
Step 2 - Enjoy the dark mode on nearly any website you visit

It will run automatically and the default settings are pretty much sufficient for you to have consistent dark mode while browsing the internet.
 
Niejednokrotnie apelowałem w Koncercie Życzeń o ciemny motyw strony, ale zostałem olany ciepłym moczem.
Wobec tego zostałem zmuszony do wytoczenia ciężkich dział i założenia tego tematu.
Może jeśli zbierzemy 1000 10 podpisów to administracja z @defthomas na czele w końcu zainteresuje się tym tematem na poważnie.

Niech każdy kto chciałby przeglądać wieczorami cohones nie męcząc przy tym niemiłosiernie oczu, napisze poniżej komentarz o treści "@defthomas CHCĘ CIEMNEGO MOTYWU NA COHONES!"

Myślę, że warto przyłączyć się do tej szlachetnej akcji.
Pozdrawiam, Wasz oddany bill.
Chuj tam, jestem do tego :redford:
 
Przecież ciemny motyw jest na koncie premium :travolta:wprawdzie jest to dosyć spory jednorazowy wydatek ale dzięki Hansowi z dywidend zwraca się w kilka miesięcy.
 
To i ja poproszę oraz o przywrócenie mi utraconej godności w postaci rangi. Nie po to tyle sarkazmu, złośliwości i jadu utoczyłem tutaj.
 
Jak się przegląda na telefonie to nie ma problemu z ustawieniem ciemnego motywu. Za to na PC jest masakra, oczy wypalone w momencie.
 
Niejednokrotnie apelowałem w Koncercie Życzeń o ciemny motyw strony, ale zostałem olany ciepłym moczem.
Wobec tego zostałem zmuszony do wytoczenia ciężkich dział i założenia tego tematu.
Może jeśli zbierzemy 1000 10 podpisów to administracja z @defthomas na czele w końcu zainteresuje się tym tematem na poważnie.

Niech każdy kto chciałby przeglądać wieczorami cohones nie męcząc przy tym niemiłosiernie oczu, napisze poniżej komentarz o treści "@defthomas CHCĘ CIEMNEGO MOTYWU NA COHONES!"

Myślę, że warto przyłączyć się do tej szlachetnej akcji.
Pozdrawiam, Wasz oddany bill.
Nie zawracaj im teraz dupy jakimiś motywami. Ogarnij się typie
 
Czy ty aby nie przesadzasz z tym włażeniem moderacji w cztery litery?
Stracili 2 lata zycia cohones a ten wyjeżdża z jakimiś motywami. Niech sobie zmniejszy jasność na ekranie i bedzie miał ciemny motyw
 
Stracili 2 lata zycia cohones a ten wyjeżdża z jakimiś motywami. Niech sobie zmniejszy jasność na ekranie i bedzie miał ciemny motyw
skoro strona jest w przebudowie to chyba dobra okazja żeby zaimpletować w końcu ciemny motyw. ale co taka marna szumowina jak ty może wiedzieć :matt:
 
1644434964082.png
 
Back
Top