Petycja o ciemny motyw forum.

B

billmurray

Guest
Niejednokrotnie apelowałem w Koncercie Życzeń o ciemny motyw strony, ale zostałem olany ciepłym moczem.
Wobec tego zostałem zmuszony do wytoczenia ciężkich dział i założenia tego tematu.
Może jeśli zbierzemy 1000 10 podpisów to administracja z @defthomas na czele w końcu zainteresuje się tym tematem na poważnie.

Niech każdy kto chciałby przeglądać wieczorami cohones nie męcząc przy tym niemiłosiernie oczu, napisze poniżej komentarz o treści "@defthomas CHCĘ CIEMNEGO MOTYWU NA COHONES!"

Myślę, że warto przyłączyć się do tej szlachetnej akcji.
Pozdrawiam, Wasz oddany bill.
 
OrangeSnappyCapybara-small.gif





I tak jak będzie, to "na dniach" :lol:
 
Ja chcę konto premium ze wszystkimi dodatkami. Wtedy zgodzę się na ciemne forum
 
A ja się po raz kolejny pytam - gdzie jest moje konto premium z dodatkami.
Pytania o konta premium były wcześniej i więcej osób by takie chciało mieć. Domagam się zmiany tematu na:
Petycja o ciemny motyw konta premium na forum (z dodatkami!)
 
A ja się po raz kolejny pytam - gdzie jest moje konto premium z dodatkami.
Pytania o konta premium były wcześniej i więcej osób by takie chciało mieć. Domagam się zmiany tematu na:
Petycja o ciemny motyw konta premium na forum (z dodatkami!)
a co właściwie rozumiesz pod pojęciem konto premium? jakie dodatki byś chciał?
 
Ja chcę konto premium ze wszystkimi dodatkami. Wtedy zgodzę się na ciemne forum
Ale przecież to 19,99 miesięcznie które kosztuje konto premium to nie jest jakaś wygórowana cena w stosunku do tego co oferuje (m. in. całkowity imunitet, ukrycie postów przed Ankosem, ostrzeżenie przed wizytą Różala czy też dostęp do tematów z nudesami m. in. Karate Hottie, PVZ czy też Karoliny Kowalkiewicz oraz z najlepszymi darmowymi streamami). Do tego jest opcja grupowa za 29,99 / 6 osób i jak zbierzesz paczkę to to są już jakieś śmieszne pieniądze. Ja mam takie konto razem z użytkownikami @kaczka41, @gronostaj, @Myszka, @listonosz i @anonymus i w związku z tym, że Kaczy ostatnio jest nieaktywny i się nie zrzuca to mogę go wyjebac i wtedy będzie miejsce dla Ciebie. Odezwij się na PW to dogadamy szczegóły.
 
Nawet na yt jest ciemny motyw, włodarze cohones nie mają wyjścia i muszą podążyć za trendami. Także, jestem na tak.
Poza tym brak ciemnego motywu podejrzanie trąci rasizmem...w sezonie ogórkowym tvn nie takie pierdoły podchwytywał.
 
:robertmakeup::robertmakeup::robertmakeup::tellmemore::tellmemore::tellmemore:
@Dzihados - make it happen!
Pewnie to trochu klikania i napierdalania w klawiaturę, ale kto, jak nie Ty? Wiem, że możesz śmiało powiedzieć, że :zarobiony:, na co nie będę mógł inaczej odpowiedzieć,niż tylko :frankapprove:. Tym bardziej cza prosić i petycję składać. Petytujemy zatem :tysonhappy:
 
Back
Top