Paweł Nastula vs. James Thompson na KSW 22! - plotka

Wiem, że to jest mało miarodajne, ale w rankingu fightmatrix James jest najlepszym ciężkim angolem, a Oli najgorszym z notowanych. Ja myślę, że to by było jakieś wyzwanie dal Nastuli.
 
zły przeciwnik by to nie był, zagadką jest dla mnie forma Nastka, pływał nawet w czasach optymalnej formy, ale jestem za



poza tym to pewno plota w uj:-)
 
Dla mnie fajna opcja, jakby się potwierdziło to będę zadowolony.







Nie rozumiem najazdu niektórych userów na gościa. Od razu występujecie o bany, nazywacie trollem itd. zamiast dopytać o źródło. Po to jest forum, żeby m.in. wymieniać się informacjami, zanim staną się one publicznymi.
 
jakby sie okazalo ze to z jamesem to prawda, to chyba wg mnie jest najbardziej satysfakcjonujace zestawienie jakie bym sobie zyczyl z nastkiem na ksw22, jak juz ktos rzekl, wprost jak z pride
 
Jak dla mnie "fucking James" bylby calkiem dobra opcja dla Pawla. Co do zrodla tej informacji, to obstawiam kogos z KSW albo nawet samych szefow. Podgrzewaja atmosfere, wiec pewnie w finale bedzie to jakis inny przeciwnik :)
 
Ciekawe czy KSW dostałoby zniżkę na drugiego Thompsona, na jednej gali.
 
Z tego co pamiętam juz nie jeden "szarak" przekazywal prawdziwe informacje. Więc dla mnie jest to wielce prawdopodobne.



Poza tym to zestawienie jest zajebiste!!! Pride jak chuj! Tęskie za nim więc to starcie wzbudzałoby duże emocje we mnie. Dodatkowo w kwestii drabinki do pasa też jest to logiczne. Karol wygrywa z Olim a Nastek z Kolosem i walczą o pas. Wtedy Pudzian vs Thompson i jeśli Pudz wygrywa dostaje titleshota.
 
Według fightmatrixa Oli Thompson to najgorszy ciężki wśród Angoli, a James Thompson najlepszy.



A co do szaraków to tamten pisał, że zna Oliego osobiście i informacja pochodzi właśnie od niego. Ten szarak podał jedynie "Informacja z jednego z klubów MMA w Polsce." Kto ma pewność czy w tym klubie nie zrobili sobie z niego jaj? Pewnie koledzy z klubu mają teraz z niego beke, że uwierzył do tego stopnia, aby założyc konto i poinformować o tym.:-)
 
K&L nie podali żadnych info, przecieki od redaktorów tego nie potwierdzają, tweeter i fb milczą, info podaje świeżo zarejestrowany użytkownik. Wszystko ze sobą tak pasuje że prawdopodobieństwo Jamesa na ksw22 jest znikome. Dla mnie po prostu ktoś sobie trolluje.
 
O Piliafasie, O.Thompsonie (kolega szarak-good job),Pioskowiku i Rejlicu wiedzieliśmy wcześniej niż KSW podało to do oficjalnej wiadomości.



Nie wierze, że DVD nie podzieliłby się z fanami informacją, że zawalczy w marcu na dużej gali w Polsce.



Tak a propo, Thompson ma ponad 10 tys zamieszczonych twettów.
 
ja tam obstawiam, że kawul założył lewe konto żeby wybadać opinie na taki pojedynek hehe:-)
 
pamiętam jak kiedyś jakiś user z małą ilością komentów napisał, że Błachowicz odpada z gali przez kontuzję. Potem po salce okazało się przecież, że walczył z kontuzją kolana, z którą nie powinien wystąpić.
Ja w sumie dopiero niedawno odkryłem, że Colossus to taki aktywny internetowicz. Jego blog ma często wpisy na kilka kwadransów czytania i w sumie dużo tam fajnych uwag, jak np. art. o tym dlaczego niektórym siada szczęka.
A na twitterze skubany pisze czasem co godzinę, pewnie cały dzień ciągle stuka w telefon między treningami i innymi zajęciami.
 
A niby za co zamykac? Jak uwaracie ze gosc bajdurzy to zignorujcie samo zniknie. Okrutnie sie wszyscy napinają ostatnimi czasy
 
Niektórzy chyba by chcieli, żeby to forum funkcjonowało w ramach kilku tematów HP, Newsów, Skóry i jeszcze może 2. Każdy nowo zakładany temat można do nich zakwalifikować. Jeśli wam przeszkadza, że ludzie czasami wpadają na pomysł, żeby coś nowego założyć, nie komentujta. Niech opadną na forumowe dno.
 
mi tam nie przeszkadza że userzy tworzą nowe tematy, oczywiście posty takie jak ten powinny trafić do Newsów, ale wiele jest ostatnio ciekawych tematów zakładanych przez społeczność forumową cohones :-)
 
Mi się wydaje, że z braku nowych tematów wynika np. to jak dziwne dysputy ostatnio się w Skórze pojawiają.
 
Można go wyśmiać, ale... jak się okaże to prawdą to cały fightcard w pizdu...
 
@Barnaba jeśli tworzenie tematu mającego wprowadzenie zamętu i który ma wydzwięk czysto spamerski uważasz za fajny pomysł, to jedyne co mogę zrobić to Ci pogratulować.
 
Uwierz mi, że jeśli ten temat miał by wydźwięk czysto spamerski to szanowna redakcja dawno by go usunęła : )
 
16 marca na warszawskim Torwarze na przeciw siebie staną były rywal Mariusza Pudzianowskiego, James Thomson i Paweł Nastula.Walka ma być w limicie Open (3 rundy). Informacja z jednego z klubów MMA w Polsce.


Chyba więcej nie muszę pisać, dla mnie to czysty spam i nic więcej.







Równie dobrze mogę założyć temat gdzie napiszę że Janek zawalczy z Rampage na kolejnym KSW. Źródło to jeden z klubów MMA w Polsce, oraz piekarz w Londynie który sprzedaje Jacksonowi codziennie bułeczki.
 
niby fajny pomysł, bo takie nawiązanie do Pride ale z drugiej strony chyba bym wolał kogoś innego dla Pawła.
 
Back
Top