Paweł Nastula vs. James Thompson na KSW 22! - plotka

Nie wiem czy tak się stanie ale gdyby James wrócił do KSW na walkę z Nastkiem to gifów mi zabraknie żeby wyrazić swoją radość hehe.



tumblr_inline_mh56ypRaJc1rb8vke.gif
tumblr_inline_mgw7buuYYt1rvdlmp.gif




Tak jak mówił Tomasz JT był już przymierzany do walki z Nastulą
 
Przypomnę tylko, że z BIGFOOTA też szydziliście kiedy ogłosił, że Bedorf zmierzy się z Olim Thompsonem ;) W sumie ja bym chciał zobaczyć Nastulę w starciu z DVD :)
 
bym sie nie zdziwil jakby Colossus zawalczyl z Nastula . Juz widze te zapowiedzi dwaj weterani PRIDE:-)
 
DVD jest jak najbardziej prawdopodobnym rywalem. Tak jak już mówiłem, dobry rywal na przetarcie, które Paweł jak najbardziej potrzebuje.
 
I myślicie, że tak aktywny na twetterze Thompson nie zdradziłby tego wcześniej ...?



wątpie
 
Jakby to powiedział Martin "James Thompson jest za mocnym przeciwnikiem dla Pawła Nastuli. Nie wiemy na co go stać, a mamy już z Maćkiem plan, żeby doprowadzić do walki o pas między Nastulą, a Bedorfem."



1. Ktoś założyl drugie konto i specjalnie trolluje.



2. Ktoś w klubie zrobił sobie jaja z szaraka.
 
Z drugiej strony pamiętam, jak jeden szarak dał info o walce Janek vs Branch i wszyscy go wyśmiali, a potem był suprise. Także, nie zdziwię się, gdy to będzie prawda, zwłaszcza, że DVD był przymierzany do Nastka. Mam jednak nadzieję, że to nie będzie Thompson.
 
Czy to są jakieś wyścigi kto pierwszy poda rywala Nastuli ?



Podejrzewam, że to ktoś z cohones podszywa się pod szaraka i teraz ma beke :-)
 
Napisałem do Thompsona. Specjalnie założyłem twittera. Teraz trzeba czekać. Tylko mi się popieprzyło i napisałem KSW 23, ale to chyba nieważne zbytnio.
 
Stawiam, że Nastuli dadzą w pierwszej walce kelnera. Thompson kelnerem nie jest. Ewentualna porażka Nastka w pierwszej walce zepsuje jego wartość marketingową.
 
Osobiście stawiam na kogoś z tej trójki:



1. James Lee razem w pakiecie z Piliafasem.



2. Chris Barnett razem w pakiecie z Walusiem.



3. David Oliva - dobrze znany w Polsce i można wykorzystać materiały z wcześniejszych walka do zapowiedzi walki z Nastkiem.



Tak czy inaczej nie spodziewam się fajerwerków. Może to i dobrze jak przyjdzie czas rozczarowania.
 
Thomspon hmm.. nie chce go zbytnio oglądac ale nie zdziwie się jeśli będzie to On, K&L dużo gadają, że po takim zachowaniu miał już nie zawalczyc nigdy ale te walki z Pudzianem zrobiło z niego w Polsce popularną person i wykorzystają go by wypromowac Nastule, jeśli Pan Pawel by wygrał to wiadomo głosy lepszy od Pudziana itd. Napewno dało by to rozgłos i to nie jest wcale takie złe zestawienie!!
 
Zestawienie na pewno nie jest złe, będzie to trochę dziwny ruch ze strony K&L po tych zapowiedziach, że raczej go już w KSW nie zobaczymy po tym co zrobił po swojej walce (i bardzo dobrze, że tak zrobił :-)). Dobrze zweryfikowałoby to na jakim poziomie stoi teraz Paweł, bo jak wiemy najmłodszy już nie jest. Poczekamy, zobaczymy.
 
Z tego co pamiętam, to nie mówili, ze DVD nie zawalczy, tylko, że nie są mu przychylni i po tym jak się zachowuje to nie zalezy im,aby dawać mu zarobić. Były chyba jakieś rozmowy w sprawie, 3 walki, czy to jakiegoś innego wystepu, nie pamietam, i dvd podobno krzyczal sobie ostro sumkę. Ale nie jestem pewien, czy mi sie cos nie miesza:)



Hipotetycznie co do samego zestawienia - jak dla mnie ok - w Polsce kojarzony, "duze" pojedynki za soba ma, rozgłos jest, jak na sprawdzenie czy z Nastuli cos bedzie - w sam raz.
 
James i heard from a good source that KSW want you back on their show but there is some dispute with your management team. Any true to that ?


Like most things their a element of turth in it. After the second fight Matin and the other suits were pissed for calling them on their bull shit. Martin called me a load of times trying to explain how i was wrong, which didnt go down great with me. Pav and Martin got into arguements when I told Martin were not getting any were and he was fucking me off. They than got into it. Martin and co has done a great job with KSW mma need org well run that pay well. That why i always said its a shame their fucking it up.



So to sum up Martin and co are making it out like they wanted the fight but it never happened because they fell out with Pav. But for the two fights i had with them contract negotiation, money,flight the lot were handle by my Mrs, (the Merlean) And no one, contacted her from KSW, actually i'm wrong. Martin did once contact us and ask how much i wanted we went high (like you do) and he never contact us again. We didn't say we want this and will not take less, Merlean just did want she did the other two time. Start high and meet in the middle. Martin won't call me a liar as i have all the emails.

_______

To stara wypowiedź odnośnie negocjacji na 3 walkę Pudziań - James
 
DVD to dobry balans pomiędzy dużą rozpoznawalnością zawodnika, a niskim poziomem ;) Fajnie by było. A potem Nastula vs Pudzian, ach !
 
Thompson jest słaby... o tyle przykre, że byłby to nawet ok przeciwnik dla naszych ciężkich. Chociaż może ich niedoceniam, w końcu to Pudzian nie mógł sobie z Jamesem poradzić
 
Medialnie i sportowo lepszym zawodnikiem będzie chyba James "Fucking Joke" Thompson niż Oldreem, ale z tym sportowo to nie jestem pewny ; )
 
Back
Top