Paula Klimek startuje do Europarlamentu z listy Konfederacji

Janusz Sram

WSOF
Light Heavyweight
Dziewczyna Mariusza Ostaszewskiego z inthecage i prowadząca różne wydarzenia KSW jak coś. Była zresztą afera gdzie prowadziła spotkanie Konfy i lewackie bydło się na nią rzuciło.
 

Attachments

  • FRDzkLkWUAETZba.jpg_large.jpg
    FRDzkLkWUAETZba.jpg_large.jpg
    299.9 KB · Views: 124
Podobno gdzieś ze Śląska.

Nie znam jej kompetencji w tym temacie, ale skoro uczepiłem się swego czasu Cichego, to o niej mam takie same zdanie.
Konfederacja z takimi hasłami wielkimi na plakacie, a chwytają gówno z każdej niziny społecznej prawdopodobnie bardziej po prawej stronie, byle tylko tymi ludźmi zdobyć kilka głosów, efekt jest całkowicie odwrotny :lesnarhappy:

@klocuniek
Jak tam po wyborach, przychylasz się wreszcie do mojej opinii że konfederacja to partia mentalnych przedszkolaków i nie byliby w stanie rządzić nawet swoją gminą, a co dopiero państwem ? :)
 
Dobra to się pomyliłem. Tak żem czuł, że mi nie pasuje.
To następnym razem sprawdź, pomyśl lub zapytaj, bo słabo to wygląda, zwłaszcza z zewnątrz... Że na największym branżowym forum chłopy mylą Szokera z Olkiewiczem, bo to tak jakbyś mylił Jędrzejczyk z Owczarzową.
 
  • Like
Reactions: J.K
śmiesznie sie to czyta jak prawaki nie wiedzą o aferze belfastowej :jjsmile:
Co to za afera? Opiszesz szczegóły albo podlinkujesz?

Co do Pauliny, to nie znam jej. Kiedyś była na jakimś zlocie czy piwku i chłopaki o
pisali, że jest spoko (bez podtekstów świntuchy!).
Za okołobanowe zamieszkuje z okazji konferencji konfy i ksw - wielkie brawa.
 
To następnym razem sprawdź, pomyśl lub zapytaj, bo słabo to wygląda, zwłaszcza z zewnątrz... Że na największym branżowym forum chłopy mylą Szokera z Olkiewiczem, bo to tak jakbyś mylił Jędrzejczyk z Owczarzową.
Sprawdzałem na ich patronie i tam nawet napisane nie było.
 
Podobno gdzieś ze Śląska.

Nie znam jej kompetencji w tym temacie, ale skoro uczepiłem się swego czasu Cichego, to o niej mam takie same zdanie.
Konfederacja z takimi hasłami wielkimi na plakacie, a chwytają gówno z każdej niziny społecznej prawdopodobnie bardziej po prawej stronie, byle tylko tymi ludźmi zdobyć kilka głosów, efekt jest całkowicie odwrotny :lesnarhappy:

@klocuniek
Jak tam po wyborach, przychylasz się wreszcie do mojej opinii że konfederacja to partia mentalnych przedszkolaków i nie byliby w stanie rządzić nawet swoją gminą, a co dopiero państwem ? :)
Tusk i ekipa za to sprawnie rządzą naszym krajem, w rozpierdalaniu gospodarki mają wprawę więc idzie im to bardzo dobrze. Super, że ta konfederacja jebana nie doszła do głosu bo z nimi nie wiadomo co by bylo, a tak to chociaż Tusk już sprawdzony co nie?
 
Tusk i ekipa za to sprawnie rządzą naszym krajem, w rozpierdalaniu gospodarki mają wprawę więc idzie im to bardzo dobrze. Super, że ta konfederacja jebana nie doszła do głosu bo z nimi nie wiadomo co by bylo, a tak to chociaż Tusk już sprawdzony co nie?
Wolę wjazd Putina i powrót do komunizmu bo to najlepszy ustrój polityczny a koalicja PSL SLD Król i Leszek Miller król.

A co?
 
Trzeba ładnej buzi żeby rozmiękczać wizerunek. Teraz się nie dostanie, ale ktoś ją zauważy i w przyszłości łatwiej się będzie dostać do sejmu itp.
Ciekawy jestem jak będzie z jej obecnością na gali w Gdańsku. Specyficzne miasto i wcale się nie zdziwię jak jakiś portal będzie starał się zrobić aferę w tygodniu gali i próbować się wybić na dość medialnym wydarzeniu. Tu już próbowali przy Pudzian vs Juras.
 
Tusk i ekipa za to sprawnie rządzą naszym krajem, w rozpierdalaniu gospodarki mają wprawę więc idzie im to bardzo dobrze. Super, że ta konfederacja jebana nie doszła do głosu bo z nimi nie wiadomo co by bylo, a tak to chociaż Tusk już sprawdzony co nie?
XD

Daj przykłady na to rozpierdalanie, pośmiejemy się.

A konfederatów z ich katozamordyzmem, antyunijnością, ciągotami do Putina oraz pomysłami prosto z Uniwersytetu Chłopskiego Rozumu imienia Dzikiego Trenera trzeba trzymać jak najdalej od decydowania o kimkolwiek i czymkolwiek.
 
Back
Top