pany szukam nuty z promocji orange sport

mpk

Oplot Challenge
Featherweight
czesc panowie, szukam nutki z pormocji na galach ufc prawie zawsze leci, jesli ogladacie na orange sport.



co do nuty to jest cos z amerykanskiego rapu w ktorej koles spiewa i na refren wchodzi wlasnie glos jakies pany co do slow to nie pamietam dokladnie, zeby wam tutaj nie napisac zle. Prosze o nazwe nuty pozdro
 
"m p, mpk, mpka w chuja gra" eh stare czasy mi się przypomniały :) Pozdrawiam miejskie przedsiębiorstwo komunikacyjne.



Co do piosenki to nie mam pojęcia o czym mówisz:(
 
Z piosenek z Orange to tylko jedna zapadla mi w pamiec, ale niezbyt zgadza sie z twoim opisem. No ale moze komus sie przyda :



 
Chodzi o ten dubstep?



POWER ŁYBYBYBYBYBY



BUBUBUBUUBUBUB



MOMOMOMMO



POPOPOPOPO



BYBYBYBY



POWER POWER
 
Sexton? Ta lala do obijania? Stresznie cicho jest puszczana muza pod którą wchodzą zawodnicy. Na takim KSW to ostro napiździa.
 
Noo Panowie prosze serdecznie, wpadla mi tak w ucho, chyba nie bede musial do kolejnej srody czekac z dyktafonem XDD



pozdro i z gory dzieki ;d
 
a kto podrzuci mi ta piosenke z OS co jest trening Wanderleia Silvy najlepiej z tym treningem:)
 
Chwała Wam za ten temat! W końcu mogę sobie posłuchac kawałków, których fragmenty raz po raz gwałcą mój mózg. :-)
 
TOOOO DZIEKI STARY ! a masz moze na yt wersje jakas? bo nie znalazlem ;/
 
Back
Top