pany szukam nuty z promocji orange sport

mpk

Oplot Challenge
Featherweight
czesc panowie, szukam nutki z pormocji na galach ufc prawie zawsze leci, jesli ogladacie na orange sport.

co do nuty to jest cos z amerykanskiego rapu w ktorej koles spiewa i na refren wchodzi wlasnie glos jakies pany co do slow to nie pamietam dokladnie, zeby wam tutaj nie napisac zle. Prosze o nazwe nuty pozdro

Arlovski

UFC
Heavyweight
"m p, mpk, mpka w chuja gra" eh stare czasy mi się przypomniały :) Pozdrawiam miejskie przedsiębiorstwo komunikacyjne.

Co do piosenki to nie mam pojęcia o czym mówisz:(

sw

EFC Africa
Featherweight
Z piosenek z Orange to tylko jedna zapadla mi w pamiec, ale niezbyt zgadza sie z twoim opisem. No ale moze komus sie przyda :

Puczi

Dobry człowiek
Chodzi o ten dubstep?

POWER ŁYBYBYBYBYBY

BUBUBUBUUBUBUB

MOMOMOMMO

POPOPOPOPO

BYBYBYBY

POWER POWER

errorek

Jungle Fight
Light Heavyweight
Sexton? Ta lala do obijania? Stresznie cicho jest puszczana muza pod którą wchodzą zawodnicy. Na takim KSW to ostro napiździa.

Piskorz

Maximum FC
Light Heavyweight
Również wpadła mi w pamięć ta piosenka, wokal damski w niej jest piękny.

mpk

Oplot Challenge
Featherweight
Noo Panowie prosze serdecznie, wpadla mi tak w ucho, chyba nie bede musial do kolejnej srody czekac z dyktafonem XDD

pozdro i z gory dzieki ;d

zychal

UFC
Strawweight
a kto podrzuci mi ta piosenke z OS co jest trening Wanderleia Silvy najlepiej z tym treningem:)

Mr_Crowley

Jungle Fight
Welterweight
Chwała Wam za ten temat! W końcu mogę sobie posłuchac kawałków, których fragmenty raz po raz gwałcą mój mózg. :-)

mpk

Oplot Challenge
Featherweight
TOOOO DZIEKI STARY ! a masz moze na yt wersje jakas? bo nie znalazlem ;/