Panorama Torwaru: MMA Attack

Oj to jednak mało ludzi było,strasznie dużo wolnych miejsc.A ktoś z chłopaków relacjonował,że takie tłumy zasiadły na widowni.
 
Zdjęcie to robiłem na początki gali. Ludzie później poprzychodzili jeszcze. Na widowni było przyzwoicie ;]
 
Meru,czyli(jak wynika ze zdjęcia)jeszcze po pojedynku Górskiego dochodzili ludzie?A to chyba,że tak,choć to dziwne nieco dochodzić w połowie gali.
 
Dokładnie ludzie przychodzili jeszcze po pojedynku Górskiego. A na Mańkowski-Sobotta to może było pół hali.
 
Sądząc po zdjęciu, widoczność była dobra i oktagon nie przeszkadzał zbytnio. Mam nadzieje, że organizacja się utrzyma i każda następna gala będzie jeszcze lepsza, gdybyśmy mieli dwie silne organizacje to byłaby świetna sprawa dla środowiska mma.
 
No to mnie zaskoczyliście teraz,bo wydawało mi się,że jeśli wybiera się na takie widowisko,płaci za bilety,pokonuje jakąś mniejszą lub większą trasę,to robi się to z myślą o całym show,a nie 3,4 ostatnich walkach...Nie wiem czym tłumaczyć takie podejście tych dochodzących,moim zdaniem traci sie urok całego widowiska.No chyba,że pierwsze z nazwisk na rozpisce były tym właśnie ludziom zupełnie obce i obojętne sportowo.
 
Mimo wszystko walki mniej znanych zawodników są po to aby rozgrzac publiczność, nie rozumiem przychodzenia na 2-3 walki :-)
 
@Kalo
Też byłem zdziwiony. Mimo, że miałem blisko to byłem już przed Torwarem o 17:50. Pojechałem całą gale, a nie na 3-4 pojedynki.
 
@Kalogero


Wybacz, kolego, ale dziwie się Twojemu zaskoczeniu. Widziałem juz nie raz gale - szczególnie bokserskie - gdzie ludzie przychodzi tylko na kilka ostatnich pojedynków i walkę wieczoru. Śmiem twierdzić, że nawet na UFC gala nie jest zapełniona od początku do końca ;)
 
To by potwierdzało moją opinię, że na KSW i MMA ATTACK jest za dużo walk. Spokojnie można by zrobić galę 6 walkową. 1. freakfight i 5 dobrych walk. Po co organizować słabe walki (Sikoński, Górski) na które i tak nikt nie przychodzi. Lepiej zrobić mniej a konkretne i widowiskowe (Drwal vs Padilla, Grabowski vs Mamute).
 
Sorry Panowie, ale czy wy oglądacie walki z undercard w UFC. Przecież tam też są pustki. To wcale źle nie świadczy o kibicach. Po prostu oglądają to co lubią. Od deski do deski to tylko zapaleńcy, tacy jak ja choćby :)
 
Kalogero widac rzadko bywasz na większych galach - dodatkowo w stolicy:-) NIektórzy maja gdzies pierwsze walki.



Ps. Ja na KSW 15 byłem przed Torwarem około 17 :-)
 
Back
Top