Panorama Torwaru: MMA Attack

Kalogero

Shark Fights
Welterweight
Oj to jednak mało ludzi było,strasznie dużo wolnych miejsc.A ktoś z chłopaków relacjonował,że takie tłumy zasiadły na widowni.
 

Meru

Moderator
Cohones
Zdjęcie to robiłem na początki gali. Ludzie później poprzychodzili jeszcze. Na widowni było przyzwoicie ;]
 

Kalogero

Shark Fights
Welterweight
Meru,czyli(jak wynika ze zdjęcia)jeszcze po pojedynku Górskiego dochodzili ludzie?A to chyba,że tak,choć to dziwne nieco dochodzić w połowie gali.
 

Sebbeks

Legacy FC
Bantamweight
Dokładnie ludzie przychodzili jeszcze po pojedynku Górskiego. A na Mańkowski-Sobotta to może było pół hali.
 

powaga

Jungle Fight
Heavyweight
Sądząc po zdjęciu, widoczność była dobra i oktagon nie przeszkadzał zbytnio. Mam nadzieje, że organizacja się utrzyma i każda następna gala będzie jeszcze lepsza, gdybyśmy mieli dwie silne organizacje to byłaby świetna sprawa dla środowiska mma.
 

Kalogero

Shark Fights
Welterweight
No to mnie zaskoczyliście teraz,bo wydawało mi się,że jeśli wybiera się na takie widowisko,płaci za bilety,pokonuje jakąś mniejszą lub większą trasę,to robi się to z myślą o całym show,a nie 3,4 ostatnich walkach...Nie wiem czym tłumaczyć takie podejście tych dochodzących,moim zdaniem traci sie urok całego widowiska.No chyba,że pierwsze z nazwisk na rozpisce były tym właśnie ludziom zupełnie obce i obojętne sportowo.
 

joystick00

Shark Fights
Heavyweight
Mimo wszystko walki mniej znanych zawodników są po to aby rozgrzac publiczność, nie rozumiem przychodzenia na 2-3 walki :-)
 

Sebbeks

Legacy FC
Bantamweight
@Kalo
Też byłem zdziwiony. Mimo, że miałem blisko to byłem już przed Torwarem o 17:50. Pojechałem całą gale, a nie na 3-4 pojedynki.
 

stasinek34

KSW
Heavyweight
@Kalogero


Wybacz, kolego, ale dziwie się Twojemu zaskoczeniu. Widziałem juz nie raz gale - szczególnie bokserskie - gdzie ludzie przychodzi tylko na kilka ostatnich pojedynków i walkę wieczoru. Śmiem twierdzić, że nawet na UFC gala nie jest zapełniona od początku do końca ;)
 

Blade

Legacy FC
Lightweight
To by potwierdzało moją opinię, że na KSW i MMA ATTACK jest za dużo walk. Spokojnie można by zrobić galę 6 walkową. 1. freakfight i 5 dobrych walk. Po co organizować słabe walki (Sikoński, Górski) na które i tak nikt nie przychodzi. Lepiej zrobić mniej a konkretne i widowiskowe (Drwal vs Padilla, Grabowski vs Mamute).
 

Korz

Jungle Fight
Welterweight
Sorry Panowie, ale czy wy oglądacie walki z undercard w UFC. Przecież tam też są pustki. To wcale źle nie świadczy o kibicach. Po prostu oglądają to co lubią. Od deski do deski to tylko zapaleńcy, tacy jak ja choćby :)
 

Anonymous

NoLife FC
Kalogero widac rzadko bywasz na większych galach - dodatkowo w stolicy:-) NIektórzy maja gdzies pierwsze walki.Ps. Ja na KSW 15 byłem przed Torwarem około 17 :-)
 
Top