#PandoraGate

Ktoś zdziwiony?

Te pasternaki i rozpary powinni kurwy spłonąć
 
Ktoś zdziwiony?

Poważne portale robią newsy, bo szalony zjeb coś powiedział..
 
No zdecydowanie, zmiana na lepsze ;) No ale cycki i pierdziawa rzeczywiście spoko

View attachment 86825
View attachment 86826
View attachment 86827
Ona w ogóle nie potrafi pozować, amatorskie światło, o malowaniu się i operacjach nie wspominając (pewnie jak za darmo to biorę, później się pomyśli) -że ludzie za to płacą :waldeklaugh:
Z takim "talentem" to nic tylko wycieczka do Dubaju, chociaż jestem ciekawy ile już instagramerek z Fame było dziewczynami z Dubaju...
 
Ja bym powiedział, że to atencjusz do granic możliwości, spec od wszystkiego, czyli niczego.
Prokop mówił, że jeden z holenderskich producentów pracujących swego czasu dla TVNu powiedział, że przyjdą czasy, że ludzie będą podczas show jedli własne gówno i nie dość, że za pieniadze to jeszcze dorobią do tego filozofie.
To było prawie 20 lat temu i teraz jak patrzy się na FAMe to widać, że to już blisko...
 
Prokop mówił, że jeden z holenderskich producentów pracujących swego czasu dla TVNu powiedział, że przyjdą czasy, że ludzie będą podczas show jedli własne gówno i nie dość, że za pieniadze to jeszcze dorobią do tego filozofie.
To było prawie 20 lat temu i teraz jak patrzy się na FAMe to widać, że to już blisko...
Zgaduję, że to ktoś z domu Wielkiego Brata i innych tych produkcji. To chyba było na ich licencjach
 
No i kolejne dramy w internetach tym razem boxdel zwariował pięknie wali się ten cyrk powoli , ale skutecznie , baxton chciał z innymi nagrać film na wardege ten to przewidział później tamten wszystkich sprzedał …. Piękna telenowela
 
No i kolejne dramy w internetach tym razem boxdel zwariował pięknie wali się ten cyrk powoli , ale skutecznie , baxton chciał z innymi nagrać film na wardege ten to przewidział później tamten wszystkich sprzedał …. Piękna telenowela
Na mieście lata papier że baxton rozjebał się na boxdila
 
Zgaduję, że to ktoś z domu Wielkiego Brata i innych tych produkcji. To chyba było na ich licencjach
Producent Szymon Majewski Show, Holender, pamiętałem nazwisko ale teraz nie mogę sobie przypomnieć. Też był odpowiedzialny za inne produkcję Tvnu.
W ogóle większość jest na licencjach, a szkoda bo parę telewizyjnych show się udało mimo że to były polskie pomysły od 13 posterunku po Awanturę o kase. Ibisz po tylu latach nadal wygląda prawie tak samo :robertmakeup::tellmemore:

Dzisiaj o 19.55 o #Pandora Gate w Uwadze! TVN
:boss: czyli wyszło to już z internetu...
@Prorok Izajasz
@Dawid _Ozdoba-Legenda
I były argumenty jo nie wiedzioł młody byłem? :korwinlaugh:
 
Producent Szymon Majewski Show, Holender, pamiętałem nazwisko ale teraz nie mogę sobie przypomnieć. Też był odpowiedzialny za inne produkcję Tvnu.
Rinke Rooyens, zrobił wspomniane Szymon Majewski Show na Tvn, ale jeszcze kilka programów, m.in:
Top Model (TVN)
Voice of Poland (ostatnio Kids),
Gwiazdy Tańczą na lodzie (TVP)
Kocham Cię Polsko (TVP)
Taniec z gwiazdami (polsat)
Jak oni śpiewają (polsat)
 
Rinke Rooyens, zrobił wspomniane Szymon Majewski Show na Tvn, ale jeszcze kilka programów, m.in:
Top Model (TVN)
Voice of Poland (ostatnio Kids),
Gwiazdy Tańczą na lodzie (TVP)
Kocham Cię Polsko (TVP)
Taniec z gwiazdami (polsat)
Jak oni śpiewają (polsat)
Spit GIFs - Find & Share on GIPHY
 
Back
Top