#PandoraGate

Yt jest pojebany przecież to trwalo kilka godzin i nie ma jak zareagować i wyjebac tego w pizdu? Cenzurują kurwy film jak ktoś zacznie mówić o Hitlerze a taka patologia trwa godzinami
mocniej: rodzinny ofiar zamachów w Paryżu mówią głośno o tym, że na ławie oskarżonych zabrakło prezesa YT z jednego powodu. Mimo mocnych algorytmów, dość dobrych społeczności arabskojezycznej we Francji wyskakiwały w proponowanych treści zwoleników państwa islamskiego oraz treści radykalnych duchownych muzłumańskich.
I jest to ciekawy przykład na to jak YT świadomie nie bierze odpowiedzialnosci za to co promują jego algorytmy. Swego czasu była afera, że wyszukiwarka google dobrze pozycjonowała stronę z Wietnamkami na sprzedaż...
 
Ale to są kurwa sadyści. Z drugiej strony dziewczyna sama z nimi poszła wiedząc, że będzie prześladowana i upokorzona...




E062EAF9-E0A1-46D2-BB99-213E87128938.gif
 
Jak to jest w Polsce to będzie trzeba zrobić z tym porządek nim z nami ta patologia zacznie robić co będzie jej się chciało. Za dużo tego widzę w necie z USA i nie można dopuścić by tutaj ubogie w umysł białoskóre bambo robiło bałagan.
 
Nie żebyn bronił tych skurwysynów ale...
Zdajecie sobie sprawe ze te tępe dzidy zapewne wiedziały gdzie idą, co może sie dziać i z kim mają do czynienia?
 
  • Like
Reactions: AKK
Z rysow twarzy nie jest wygląda na pełnoletnią
Na tym wycinku mówili ze ma 22 albo 24 lata, ale na innej kompilacji patol pytał ją o wiek więc nie wiadomo co i jak. A 4 godzin nagrania nie chce mi się szczerze oglądać więc mogłem jakiś rzeczy nie dostrzec. Z kolei też były opisy, że wywalili ja w bieliźnie na dwór, a na nagraniach widziałem że ubrali jej kurtkę. Jeszcze podobno ona sama przyniosła "prochy" do prania, z tego co mówili na nagraniu.
Na następnej imprezie opis, ze typ rozwalił lasce butle po wódce na głowie, a na zamieszczonym nagraniu widać że uderzył ją butelką plastikową(co prawda rozciął jej łuk, ale też w jakimś stopniu działał w swojej obronie) więc opis Xaxooa trochę się mija z rzeczywistością.
Finalnie efekt może być taki, ze patol zyska rozgłos, a i zamknięcie go w mamrze może okazać się niemożliwe. I teraz będzie mógł legalnie gazować tych, którzy chcą spuścić mu wpierdol na ulicy nagrywając wszystko, bo będzie książkowo działał w obronie własnej.
 
Nie żebyn bronił tych skurwysynów ale...
Zdajecie sobie sprawe ze te tępe dzidy zapewne wiedziały gdzie idą, co może sie dziać i z kim mają do czynienia?
A nagrania, ktore sa na twiterach, nie do konca pokazują to co opisują popularni jupiterzy. Choć ten kawiak to największa chyba menda, to jeszcze bardziej nie cierpię podkoloryzowywania faktów przez obronców moralności. Efekt będzie taki, że patolowi gówno zrobią a wyświetlenia mu skoczą X kilkanaście.
 
Na następnej imprezie opis, ze typ rozwalił lasce butle po wódce na głowie, a na zamieszczonym nagraniu widać że uderzył ją butelką plastikową(co prawda rozciął jej łuk, ale też w jakimś stopniu działał w swojej obronie) więc opis Xaxooa trochę się mija z rzeczywistością.


:mamedwhat:

Oglądałeś w ogóle to co zamieścił @Dawid _Ozdoba-Legenda ?

Owszem nie rozbił jej na głowie ale uderzył kilkakrotnie łaskę szklaną butelką wódki.

Obrona własna?

Środki muszą być współmierne do zagrożenia.
 
Oglądałeś w ogóle to co zamieścił @Dawid _Ozdoba-Legenda ?

Owszem nie rozbił jej na głowie ale uderzył kilkakrotnie łaskę szklaną butelką wódki.

Obrona własna?

Środki muszą być współmierne do zagrożenia.
Wyglądało jak plastikowa, ale tak czy siak "rozbicie szklanej butki na głowie" brzmi o wiele bardziej przerażająco.
Może jeden rabin orzeknie że była obrona konieczna lub niekonieczna, a inny uzna że to udział w bójce. Nie znam się na naszym cudownym prawie za bardzo.
Wiem tyle, że kawiak atakował gazem ponad 3x nagrywając to i dalej sobie nagrywa.
Swoją droga gość jest cwany, bo unikał "dotykania" naprutej laski kiedy jego giermek próbował ją ubrać, oraz nagrał te scenę z uderzaniem laski butlą.
 
Wiem tyle, że kawiak atakował gazem ponad 3x nagrywając to i dalej sobie nagrywa.

Nie siedzę w temacie tych pato-streamerów, nie znam sprawy.

Może dobry papuga, może świadkowie nie zeznawali albo młody wiek.

:fjedzia:
 
  • Like
Reactions: AKK
Ja pierdolę jakie te służby w tym państwie są żałosne. Typ od miesięcy napada na ludzi, okrada, oszukuje, znęca się nad dziewczynami, molestuje je, bije i pewnie jeszcze nie wiem co innego ta spierdolina odwala. Co najlepsze typ wszystko nagrywa, pokazuje swą mordę i nie kryje swoich danych osobowych. I do dziś nic nie zrobili z nim, a teraz sobie leci za granicę. No kurwa mać gdzie ja żyję? :wall:
 
dopiero się obudzliście że w naszym kraju zamykają tylko co ich złapią za rękę w przypadku przestępstw typu pobicie , kradzież , dilerka.

A przede wszystkim zamykają jak ktoś na kogoś złoży zeznania inaczej to ci policjanci by nie znaleźli bałtyku

w takiej sprawie jak tego śmiecia ze streama to policja nie wie z jakich paragrafów ma ścigać typa :juanlaugh:
 
dopiero się obudzliście że w naszym kraju zamykają tylko co ich złapią za rękę w przypadku przestępstw typu pobicie , kradzież , dilerka.

A przede wszystkim zamykają jak ktoś na kogoś złoży zeznania inaczej to ci policjanci by nie znaleźli bałtyku

w takiej sprawie jak tego śmiecia ze streama to policja nie wie z jakich paragrafów ma ścigać typa :juanlaugh:
Bo to nie jest takie proste. Np. typ nagrywa jak gazuje ludzi, zatrzymują go po czasie ,a on na to, że takie udawane było. On ich nie zna, bo to przypadkowi przechodnie byli ale się zgodzili za bycie gwiazdą internetów. I szukaj teraz ,a nawet jak znajdą to tamci mogą powiedzieć, że w sumie nie ma sprawy i juz zapomnieli.
Dziwi mnie jedno, że nie ma nikogo kto by mu zwyczajnie wpierdolił. Rozumiem,że typ wybiera leszczy ale.......przechodzisz obok, widzisz taką sytuację, weekend , nudno.....
 
Sprawa zrobiła się głośna, dzięki wspaniałej Mai Staśko już kilka portali o tym napisało.

Nic tak nie mobilizuje do pracy nasze organy ścigania jak pytania od dziennikarzy i zwierzchników

:jjsmile:
 
Back
Top