#PandoraGate

Halibut ja chodze na kurwy - nie dlatego ze chce wspierac prostytucje.
Ot, zal mi twojej matki.


Nikt nie chodzi na kurwy dlatego, że chce wspierać prostytucję ale dlatego, że chce je ruchać, a przy okazji wspiera prostytucję.


Czemu żal Ci mojej matki?
Czemu piszesz takie upośledzone rzeczy?
Masz 13 lat?
 
Nie wszyscy prawnicy to idioci ale sporo tak :roberteyeblinking: :korwinlaugh:
to ciekawe, że Clout go przygarneło. Kiedy o tym mówili i gdzie?
Chociaż ten właściciel CLout mówił o mocniej freakowych zestawieniach więc po Goha3 zł nic mnie nie zdziwi. Pytanie tylko jak Clout zacznie mocniej jechać po bandzie to czy nie straci sponsorów, a bez sponsorów to te gale freakowe to sobie mogą...
Turniej pedofilów może zrobią
 
Nikt nie chodzi na kurwy dlatego, że chce wspierać prostytucję ale dlatego, że chce je ruchać, a przy okazji wspiera prostytucję.


Czemu żal Ci mojej matki?
Czemu piszesz takie upośledzone rzeczy?
Masz 13 lat?
Stales przed lustrem jak to mowiles?
 
widziałem parę shortsów z tego i trochę to wygląda jakby ten prawnik miał pretensje, że reportaż nie wygląda jak pismo od rzeczników prasowych z którego nikt nic nie rozumie -też nie podobała mi się jego krytyka NWASD w sprawie Czeczenów...

Powiem tyle, że o ile ten Konopsky ma jakieś dziwną skłonność do mówienia o tym co jest przestępstwem a co nie (nie wiadomo po co, bo prawo nie jest wyznacznikiem tego czy powinno się coś robić czy nie) to jednak to co mówił Wardega można potraktować jako mówienie o etyce.
Myślę, że Wardega akurat przygotowywał się pod względem prawnym (a przecież nie móiw, chociaż oczywiście jest to człowiek, który lubi od czasu do czasu pomanipulować wykorzystując braki intelektualne swoich przeciwników np. broniąc Nitra, albo paru dziwnych zawodów w GOATS jak np. to z podtapianiem.

Zresztą: proces Gimpera z Atorem skończył się po 8 latach. Miłego czekania :roberteyeblinking::korwinlaugh:
Proces atora z gejperem to inna sprawa, bo tam wina kukolda była oczywista tylko kwestią było czy będzie zarzut prokuratorski i odszkodowanie.
 
wyskoczył mi shorts z Kubą Wątorem (ten od tego dziwnego wywiadu sprzed pierwszego reportażu Wardegi), gdzie powiedział, że w dziennikarstwie chodzi o to aby być pierwszym, a jak jest się drugim to już go nie kręci i nie wie czy warto o tym pisać.
To jest piękne podsumowanie dziennikarstwa


Proces atora z gejperem to inna sprawa, bo tam wina kukolda była oczywista tylko kwestią było czy będzie zarzut prokuratorski i odszkodowanie.
a finalnie Ator przegrał. W sumie niezła kariera Atora: od filmików z Patusami aż po kanał z "zaczęło się", "to już koniec", "oni naprawdę to powiedzieli" :korwinlaugh:
 
wyskoczył mi shorts z Kubą Wątorem (ten od tego dziwnego wywiadu sprzed pierwszego reportażu Wardegi), gdzie powiedział, że w dziennikarstwie chodzi o to aby być pierwszym, a jak jest się drugim to już go nie kręci i nie wie czy warto o tym pisać.
To jest piękne podsumowanie dziennikarstwa



a finalnie Ator przegrał. W sumie niezła kariera Atora: od filmików z Patusami aż po kanał z "zaczęło się", "to już koniec", "oni naprawdę to powiedzieli" :korwinlaugh:
Przegrał ze względów formalnych w stylu, że nie dało się udowodnić wprost, że to Gejper przekonał innych do obrażania atora. W praktyce ator był obrażany i szkalowany tylko widocznie nie dało się udowodnić jak napisałem powyżej.
 
Wardega odkrył to w starych postach Dubiela: rozwód rodziców też to tłumaczy? :siuu::watchingyou:
Chyba to nie był włam...
1699720603372.png
 
Tam większość się wybijała na żydtubie bo promowany był debilizm, a oprócz tego przez rozmaite nakręcanie dram między sobą.
 
Tam większość się wybijała na żydtubie bo promowany był debilizm, a oprócz tego przez rozmaite nakręcanie dram między sobą.
problemem nie jest to, że jest patologia, bo ona zawsze istniała.

Problemem są agencje marketingowe, które dają im kasę oraz politycy, którzy ustanowili takie prawo, że Stopklatka dostaję karę od KRRiT za emisje Psów o 20 godzinie, a jednoczęśnie YT co robi?
Na karcie na czasie promuje kogo? NItro, Fame?
Nie uczciwa konkurencja...
 
Back
Top