#PandoraGate

Dla mnie to tak naprawdę chore, że 1/3 Polski czeka na film od jakiegoś dzieciaka. Ministrowie, Premier, Prokuratorzy a przede wszystkim przestępcy, żeby rościć sobie prawo do samosądu (może w przyszłości napiszą książkę). Jestem kurwa przekonany, że gówno w tym Oskarkowym filmiku będzie. Budowanie napięcia jak w przypadku walki Najman vs Bonus BGC. Bardziej ciekawi mnie czy Kokociński zrobił dziś 3 jednostki treningowe.

Sprawa jest zbyt poważna, żeby jakiś dzieciak budował na tym swoje zasięgi i wyświetlenia w wiadomym celu. Po filmiku Wardęgi wszyscy influencerzy powinni mieć zakaz publikowania czegokolwiek na temat, a przy okazji przydałoby się zatrzymanie wszystkich środków przekazu. Prokuratura może więcej niż jakiś dzieciak, któremu jakaś Sandra wysłała skrina i głosówkę. To Państwo i ten Kraj stoi na chuju.
 
Screenshot_20231008_191935_Chrome.jpg
 
Dla mnie to tak naprawdę chore, że 1/3 Polski czeka na film od jakiegoś dzieciaka. Ministrowie, Premier, Prokuratorzy

No bez przesady, Polska to państwo z dykty ale bez kurwa nie aż tak. Dajcie już spokój z tą narracją, że prokuratura będzie opierać swoje działania na jakichś filmach z jutuba.
 
No bez przesady, Polska to państwo z dykty ale bez kurwa nie aż tak. Dajcie już spokój z tą narracją, że prokuratura będzie opierać swoje działania na jakichś filmach z jutuba.

No to byś się kurwa mocno zdziwił, na czym prokuratura w Polsce potrafi wnieść akt oskarżenia. Poza tym chyba sam Morawiecki pierdolił, że będzie śledził sprawę dalej. Pewnie chodziło mu o złożeniu zawiadomienia, ale gdyby nie filmik Wardęgi to by chuja do tego nie przyłożył. Tylko, że na tym filmiku powinno się skończyć, a następnego dnia powinny posypać się Postanowienia o zabezpieczeniu.
 
Back
Top