#PandoraGate

Też już poruszałem ten temat. Nie sądzę żeby to były fejki, ale też mnie zastanawia kto trzyma skriny albo rozmowy sprzed 10 lat. Ja nie mam sprzed miesiąca, bo na bieżąco kasuję, a skrinow z rozmów nie robię.
W myśl powiedzenia - "W internecie nic nie ginie". Kasowanie wiadomości nie oznacza że nie można ich później odzyskać.
 
No jasne, ale ja nie kasuję bo mam coś do ukrycia tylko żeby sobie nie zaśmiecać telefonu, lubię porządek.
Nie piszę konkretnie o Tobie a ogólnie odniosłem się do tego co napisałeś "kto trzyma rozmowy sprzed 10 lat" otóż nie trzeba ich zachowywać, nie jest dużym problemem odzyskać skasowane wiadomości nawet po latach.
 
Nie piszę konkretnie o Tobie a ogólnie odniosłem się do tego co napisałeś "kto trzyma rozmowy sprzed 10 lat" otóż nie trzeba ich zachowywać, nie jest dużym problemem odzyskać skasowane wiadomości nawet po latach.
Czyli chodzi Ci o to, że ktoś mógł tego nie trzymać w tel tylko jak poszła akcja to sobie odzyskał te stare wiadomości, mimo że je dawno skasował?
 
To prawda ale jak konkurencja cierpi to zawsze na plus.

Nie uważam, że to konkurencja. Większość widzów fame mma ogląda to tylko dla tych celebrytow i nie interesują się mma jako sportem. Więc KSW nie będą oglądać, chyba, że ci, pójdą w stronę MMA.
 
Skrinow nie kasuję, bo nie robię. Na chuj mam robić skriny z rozmów? Jak mam wiadomości/rozmowy sprzed tygodnia to kasuję żeby mi się burdel na wahtsappie nie robił. Trzymam tylko aktualne tematy.
Cały pic polega na tym, że ty sobie możesz skasować. Ale nie u odbiorcy.
 
Chuja kumasz jesteś zwykłym wykolejeńcem i mogę się założyć, że sam niejedno masz na sumieniu psia końcówo. Znikaj w podskokach z tego tematu, masz swoje śmietnisko


No to oczywiste, nie znajdziesz człowieka który ma ponad 30 lat, nie jest warzywem i nie ma nic na sumieniu.

Psia końcówa to też jakiś slang patusów więziennych, czy zwykłych, blokowych?
 
Co za afera że tyle ludzi się zaangażowało: od @tucznik do @Halibut 2.0
:korwinlaugh:
Nie zajrzałem parę dni i tyle stron natrzaskanych
Zajebista afera, ale najwięcej uciechy jest z tego, że życie w końcu dojebało tym, którzy zarobili srogi hajs i zbudowali fejm. Nic tak nie cieszy jak idol leżący w wymiocinach.
Stąd te miliony wyświetleń.
Klasyk znany od starożytności: uwielbiać patrzyć na rozwój gwiazd i jednocześnie ich spadek.
Obojętnie czy to Durczok, Doda czy youtuberzy.
Każde pokolenie to lubi.
Nawet jeśli po czasie okaże się że taka gwiazda jest niewinna to publiczność nie odczuje ulgi " o Jezus on taki zły nie jest, na szczęście " tylko rozczarowanie.
Tym razem jednak niektóre pokolenia pewnie są zdziwione, że "pizdy z Fame" potrafią być groźne -niedocenianie tego co nowe: zarówno plusówjak i minusów....
 
Źle się zestarzało
8993a44ab767ba47ea95fd9c8456db18eebdd5d5a8119d128d5d54301dda687c.jpg
 
Nie uważam, że to konkurencja. Większość widzów fame mma ogląda to tylko dla tych celebrytow i nie interesują się mma jako sportem. Więc KSW nie będą oglądać, chyba, że ci, pójdą w stronę MMA.
Celebrytka to jest doda bo mimo że pusty łeb to chociaż ma głos, uczyła się tego u takiej zapendowskiej. Doda może być nawet pewnym wzorem dla aspirujacych wokalistek.Te kurwy z instagrama jaki mają talent? Fagaty, szmaty, dubiele, stuu pedofile, natsu kamerki...wszystko budowane na bazie zasięgów na insta które zdobył ktoś wcześniej i je powiela. Teamx 1,2,3 Co te kurwy wnoszą oprócz tego że coś promują na swoim koncie, bo mają duże zasięgi? Kurwa nic. Ewentualnie to żeby rozkręcić aferę i "wyjaśniać to w klatce". To są wzorce? Dzieciaki to oglądają, słyszą jakaś pizde denisa albo seicento którzy wyzywają się od konfidentów i cweli na wizji, nie zdziwię się jeśli to utwierdza OFIARY w przekonaniu że lepiej nic nie mówić bo będą konfidentem, a to "wstyd" . Jebac chorobliwa lojalność. Czemu nie ma szeregu talentów w polskim mma i "młodym" wilkiem jest gamrot? Bo prawdziwy sport jest kurwa za trudny, nie przynosi od razu zysków, jak insta. To styl życia.
 
Back
Top