OVEREEM WYZYWA DO WALKI LESNARA

Domator89

Maximum FC
Heavyweight
- Wychodząc naprzeciw Rogersa byłem w najlepszej formie w życiu. Przed walką byłem więc pewny swego. Zawsze lubię dyktować warunki, atakować i spektakularnie kończyć swoje występy - tak oto skomentował swoje ubiegłotygodniowe zwycięstwo nad Brettem Rogersem mistrz wagi ciężkiej organizacji Strikeforce, Alistair Overeem (33-11). Jeden z najlepszych "stójkowiczów" MMA stawia przed sobą wysokie cele i po tym jak wyzwał na pojedynek legendarnego Fedora Emelianenko, tym razem rzucił wyzwanie innemu niszczycielowi, wspaniałemu zapaśnikowi i mistrzowi federacji UFC w jednym, Brockowi Lesnarowi.


- Właśnie negocjujemy na temat mojej przyszłości z moim menadżerem. Mamy wiele opcji, ale bardzo chciałbym powalczyć z Brockiem Lesnarem. Zwycięzca zunifikowałby tytuł Strikeforce i UFC. Może Scott Cooker, szef Strikeforce i prezydent UFC Dana White będą w stanie dojść do porozumienia i zorganizować tą super walkę? Bardzo bym tego chciał. Jestem prawdziwym mistrzem i stanę do walki z każdym kogo mi wystawią. Oczywiście nie mogę się również doczekać pojedynku z Fedorem - zakończył Holender, znany również kibicom z występów na galach K-1.
 
Z przyjemnoscia obejrzalbym taka walke, oby tylko dana nie powiedział ze jedyna droga do UFC dla overeema prowadzi przez TUF-a heheh
 
xfdizb.gif
 
Alistair'owi po tej walce z Rogersem się w główce zagotowało. Oficjalnie dementuję informację, że Overeem jest czysty.
 
ja cały czas mam wrażenie ze Lesnar jest trochę na wyrost. Overeema lubię i chętnie go zobaczył bym w UFC
 
Hahahaha dobry żart, zunifikować mistrzów? Ładnie Ali ma na bani po tej walce ostatniej. Wątpię, żeby takie coś doszło do skutku, co najwyżej Overeem dostanie się kiedyś do UFC. Z pewnością od razu by tam poszedł gdyby Fedora pokonał, ale Fedor się nie da!
 
Unifikacja tytułów SF i UFC? Not fucking gonna happen.
Co do Aliego w UFC - ma dobre stosunki z Daną i często nawet widać ich rozmawiających razem na jakichś galach UFC. Dana publicznie mówił, że jest nim zainteresowany - więc gdyby Ali chciał być w UFC dawno by tam był. Widocznie bardziej leżała mu kariera w k-1 i dorywcze obijanie kelnerów w Dream.
Teraz już najwyraźniej skończył cykle masowe i poświęca się na poważnie walkom w MMA, może po obiciu czołówki HW w SF przejdzie więc do UFC
 
Tak, menadżer Alistaira kiedyś nawet wyjaśnił że nie opłaca im się UFC, bo K-1 jest bardziej znane w Europie a Ali najwięcej sosu kosi od sponsorów.
 
Back
Top