OVEREEM WYZYWA DO WALKI LESNARA

Domator89

Maximum FC
Heavyweight
- Wychodząc naprzeciw Rogersa byłem w najlepszej formie w życiu. Przed walką byłem więc pewny swego. Zawsze lubię dyktować warunki, atakować i spektakularnie kończyć swoje występy - tak oto skomentował swoje ubiegłotygodniowe zwycięstwo nad Brettem Rogersem mistrz wagi ciężkiej organizacji Strikeforce, Alistair Overeem (33-11). Jeden z najlepszych "stójkowiczów" MMA stawia przed sobą wysokie cele i po tym jak wyzwał na pojedynek legendarnego Fedora Emelianenko, tym razem rzucił wyzwanie innemu niszczycielowi, wspaniałemu zapaśnikowi i mistrzowi federacji UFC w jednym, Brockowi Lesnarowi.


- Właśnie negocjujemy na temat mojej przyszłości z moim menadżerem. Mamy wiele opcji, ale bardzo chciałbym powalczyć z Brockiem Lesnarem. Zwycięzca zunifikowałby tytuł Strikeforce i UFC. Może Scott Cooker, szef Strikeforce i prezydent UFC Dana White będą w stanie dojść do porozumienia i zorganizować tą super walkę? Bardzo bym tego chciał. Jestem prawdziwym mistrzem i stanę do walki z każdym kogo mi wystawią. Oczywiście nie mogę się również doczekać pojedynku z Fedorem - zakończył Holender, znany również kibicom z występów na galach K-1.
 

Takkyu

Oplot Challenge
Middleweight
Z przyjemnoscia obejrzalbym taka walke, oby tylko dana nie powiedział ze jedyna droga do UFC dla overeema prowadzi przez TUF-a heheh
 

tsatsiki

WSOF
Bantamweight
xfdizb.gif
 

serus

Brutaal
Light Heavyweight
Alistair'owi po tej walce z Rogersem się w główce zagotowało. Oficjalnie dementuję informację, że Overeem jest czysty.
 

Yagiel

UFC
Featherweight
ja cały czas mam wrażenie ze Lesnar jest trochę na wyrost. Overeema lubię i chętnie go zobaczył bym w UFC
 

Mort

Żołnierz Chrystusa
Hahahaha dobry żart, zunifikować mistrzów? Ładnie Ali ma na bani po tej walce ostatniej. Wątpię, żeby takie coś doszło do skutku, co najwyżej Overeem dostanie się kiedyś do UFC. Z pewnością od razu by tam poszedł gdyby Fedora pokonał, ale Fedor się nie da!
 

Nilg

PRIDE FC
Welterweight
Unifikacja tytułów SF i UFC? Not fucking gonna happen.
Co do Aliego w UFC - ma dobre stosunki z Daną i często nawet widać ich rozmawiających razem na jakichś galach UFC. Dana publicznie mówił, że jest nim zainteresowany - więc gdyby Ali chciał być w UFC dawno by tam był. Widocznie bardziej leżała mu kariera w k-1 i dorywcze obijanie kelnerów w Dream.
Teraz już najwyraźniej skończył cykle masowe i poświęca się na poważnie walkom w MMA, może po obiciu czołówki HW w SF przejdzie więc do UFC
 

defthomas

Vale Tudo
Open
Cohones
MMARocks
Tak, menadżer Alistaira kiedyś nawet wyjaśnił że nie opłaca im się UFC, bo K-1 jest bardziej znane w Europie a Ali najwięcej sosu kosi od sponsorów.
 
Top