Otwarcie sekcji sportów walki..

Piter22

Oplot Challenge
Light Heavyweight
Hej. Mój dobry ziomek jest instruktorem kickboxingu i chciałby otworzyć klub, ma już miejsce itp.







Lepszym rozwiązaniem będzie założenie Klubu Sportowego - Stowarzyszenia bez działalności gospodarczej czy Klubu Sportowego z działalnością gospodarczą, czyli po prostu firme? Które rozwiązanie jest "wygodniejsze"? Znajomy nie liczy na "kokosy" ale chciałby jednak coś na tym zarobić, taka praca dodatkowa. Wiem, że istnieje możliwość dofinansowania z Unii w przypadku założenia firmy...







Krótko mówiąć którą możliwość sami byście wybrali?







Dzięki z góry i Pozdrawiam.
 
Jeśli nie chcesz pomóc to po co się udzielasz? Co to w ogóle za pytanie. Sugerujesz, do tego, że mam jednego ziomka;] Człowiek się grzecznie pyta i już szukanie dziury w całym.
 
Oj ten ziomek to naprawdę nie ja, więc proszę bez " :) To mówisz, że na działalności gospodarczej się nie da?
 
piter22 sorka, to taki zart sytuacyjny, nigdy nie smiałbym twierdzic ze masz tylko jednego ziomka..



tak na dzialalnosci sie da, bym nawet taki proram na grapplerze ostatnio o gosciu ktory pozyskal dotacje z UP, a stowarzyszeniem jest np. Arrachion.
 
Luzik Paweł;) Czyli więcej osób poleca Stowarzyszenie. Podobno znacznie więcej roboty jest przy tym, można się zaplątać. Nie wiedziałem, że Arrachion jest stowarzyszeniem.
 
Back
Top