Otwarcie sekcji sportów walki..

Piter22

Oplot Challenge
Heavyweight
Hej. Mój dobry ziomek jest instruktorem kickboxingu i chciałby otworzyć klub, ma już miejsce itp.Lepszym rozwiązaniem będzie założenie Klubu Sportowego - Stowarzyszenia bez działalności gospodarczej czy Klubu Sportowego z działalnością gospodarczą, czyli po prostu firme? Które rozwiązanie jest "wygodniejsze"? Znajomy nie liczy na "kokosy" ale chciałby jednak coś na tym zarobić, taka praca dodatkowa. Wiem, że istnieje możliwość dofinansowania z Unii w przypadku założenia firmy...Krótko mówiąć którą możliwość sami byście wybrali?Dzięki z góry i Pozdrawiam.
 

Piter22

Oplot Challenge
Heavyweight
Jeśli nie chcesz pomóc to po co się udzielasz? Co to w ogóle za pytanie. Sugerujesz, do tego, że mam jednego ziomka;] Człowiek się grzecznie pyta i już szukanie dziury w całym.
 

Perfumiarz

PRIDE FC
Lightweight
Stowarzyszenie sportowe. Przy dobrze napisanem statucie, "kolega" może na tym wyciągnąć kasę.
 

Piter22

Oplot Challenge
Heavyweight
Oj ten ziomek to naprawdę nie ja, więc proszę bez " :) To mówisz, że na działalności gospodarczej się nie da?
 

PawelSzymon

Shark Fights
Middleweight
piter22 sorka, to taki zart sytuacyjny, nigdy nie smiałbym twierdzic ze masz tylko jednego ziomka..tak na dzialalnosci sie da, bym nawet taki proram na grapplerze ostatnio o gosciu ktory pozyskal dotacje z UP, a stowarzyszeniem jest np. Arrachion.
 

Piter22

Oplot Challenge
Heavyweight
Luzik Paweł;) Czyli więcej osób poleca Stowarzyszenie. Podobno znacznie więcej roboty jest przy tym, można się zaplątać. Nie wiedziałem, że Arrachion jest stowarzyszeniem.
 
Top