1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Ostatni wywiad Uszola: Chciałem wrócić na Bułgarską

Discussion in 'Forum MMA' started by defthomas, Nov 21, 2011.

1. defthomas

defthomas Vale Tudo
    Championship
    Cohones MMARocks

Komentarze:
    25,698
    Zdobyte Lajki:
    36,091
    Punkty:
    4,790
    Home Page:

Jeszcze dziesięć lat temu byłeś najbardziej znanym chuliganem Lecha Poznań, porzuciłeś jednak zadymy i zająłeś się MMA. Czy poziom adrenaliny na ringu jest podobny do ulicznych starć?
    Nie można tego porównać. Zdecydowanie wyższy poziom miał miejsce podczas wyjazdów Kolejorza, szczególnie gdy napotykaliśmy na swojej drodze kiboli przeciwnej drużyny. W MMA realizuję się tylko sportowo.

Ponoć nadal jesteś żywą legendą wśród poznańskich kibiców.
    Ciągle otrzymuję sygnały, że kibice mnie dobrze wspominają. Zdarza się, że nastolatki, a nawet moi rówieśnicy zaczepiają mnie na ulicy i starają się ze mną nawiązać kontakt. Większość z nich chce, bym wrócił na Bułgarską.

I nie kusi Cię perspektywa powrotu na stadion?
    Myślałem już o tym, nawet chciałem pojawić się ostatnio na Legii. Wyznaję zasadę nigdy nie mów nigdy, więc nie wykluczam możliwości powrotu.

Ucieszyły Cię wieści o zdobyciu mistrza Polski przez Kolejorza?
    Sprawiło mi to ogromną radość, pomimo mojego sceptycznego nastawienia do futbolu. Może to nawet sprawiać wrażenie ozdrowienia polskiej piłki, ale w jej przejrzystość jej nie wierzę. Nawet w ligach okręgowych dochodzi do przekupstw.

Dystansujesz się mimo wszystko od futbolu. Skąd to wynika? Dlaczego po 1999 r., gdy przestałeś pojawiać się na meczach Twoja postawa uległa stonowaniu?
    Po tych wszystkich aferach korupcyjnych zapatruję się na to wszystko z dużą rezerwą. Pozostawiły one we mnie uraz i niesmak. Żywię jedynie nadzieję, że ostatnim bastionem niepodbitym jeszcze przez "szulernię" są rozgrywki Mistrzostw Świata i Europy.

Nowy stadion w Poznaniu wzbudza w Tobie podobne emocje?
    Kilkanaście lat temu, gdy wspólnie z kolegami byliśmy w pełni oddani klubowi zawsze marzyliśmy o tym, by Poznań zbudował stadion z prawdziwego zdarzenia. Kurde, teraz jestem kompletnie zawiedziony przedsięwzięciem przy Bułgarskiej. Słyszałem o aferach, które wybuchały przy jego budowie, błędach projektowych i wykonawczych. To skandal i ujma dla miasta, bo poznaniacy słyną przecież z gospodarności i sumienności.

Podczas majowego Wieczoru Sportów Walki przeżyłeś dramat. Po starciu z Tadasem Rimkeviciusem wylądowałeś w szpitalu.
    Dramat rozegrał się już po zejściu z ringu. W szatni czułem się coraz gorzej, zacząłem wręcz panikować, aż w końcu zdecydowano, że muszę pojechać dla szpitala na Raszei. Tam spotkałem lekarza z jajami, który bardzo mi pomógł, dlatego chciałbym mu jeszcze raz podziękować za to, że postawił mnie na nogi.

Gdy byłeś jeszcze chuliganem podobne zdarzenia też miały miejsce?
    Tylko raz straciłem przytomność, zaraz po tym jak dostałem w głowę łańcuchem w Głogowie. Natomiast do szpitala trafiłem tylko raz, po zamieszkach w Jarocinie, gdzie razem z kolegami w 1993 r. obstawialiśmy z kolegami koncert.

SRC: http://wielkopolska.naszemiasto.pl/artykul/1169201,ostatni-wywiad-uszola-chcialem-wrocic-na-bulgarska,id,t.html

2. Ruff Ryder

Ruff Ryder EFC Africa
    Flyweight

Komentarze:
    2,689
    Zdobyte Lajki:
    810
    Punkty:
    2,790
    Miasto:
    łódzkie
    Tak mi się skojarzyło...

3. GLF

GLF KSW
    Heavyweight

Komentarze:
    6,028
    Zdobyte Lajki:
    137
    Punkty:
    1,790
    Home Page:
    Ostatni? To Uszol nie żyje?

4. Sebbeks

Sebbeks Legacy FC
    Bantamweight

Komentarze:
    1,858
    Zdobyte Lajki:
    2
    Punkty:
    1,790
    Żyje, ale go chyba CBŚ zamknęło. Może o to im chodziło, że ostatni przez zatrzymaniem.

5. Zelboys06

Zelboys06 Shark Fights
    Middleweight

Komentarze:
    1,295
    Zdobyte Lajki:
    13
    Punkty:
    1,790

Ostatni przed aresztowaniem zapewne...

6. vasal

vasal Brutaal
    Bantamweight

Komentarze:
    465
    Zdobyte Lajki:
    58
    Punkty:
    2,790
    Może powróci jak Szpilka - na sam szczyt:)

7. noodles

noodles Bellator
    Light Heavyweight

Komentarze:
    4,731
    Zdobyte Lajki:
    451
    Punkty:
    1,790
    wyjechał na długi urlop

8. Tykersky

Tykersky Legacy FC
    Lightweight

Komentarze:
    1,986
    Zdobyte Lajki:
    60
    Punkty:
    1,790
    Niezle jaja, no nic, nie wiem czy współczuć czy nie. Jako sportowiec wydaje mi sie ok. Ciekawe gdzie trzymał te 15 kg maryski chyba w dędkach od roweru

9. PawelSzymon

PawelSzymon Shark Fights
    Middleweight

Komentarze:
    1,294
    Zdobyte Lajki:
    6
    Punkty:
    1,790
    Home Page:
    a niech siedzi tam gdzi jego miejsce, dobrze ze ksw go nie zakontraktowało..

10. Born2kill

Born2kill Vale Tudo
    Open

Komentarze:
    20,001
    Zdobyte Lajki:
    2,092
    Punkty:
    2,790
    Za ogrodnictwo go aresztowali?Po tym jakie życie wiódł...ale to słabe. Zajebiste przestępstwo, najcięższy kaliber, hodował roślinkę, którą sprzedawał z zyskiem bądź tylko sprzedawał, nieważne. Każdy przecież ma swój łeb czy chce kupić czy nie. Kiedy to się zmieni w rozsądny sposób.

11. heileris

heileris ONE FC
    Lightweight

Komentarze:
    2,385
    Zdobyte Lajki:
    38
    Punkty:
    1,790
    Z info na stronach Policji z Poznania wychodzi , że handlowali amfą. Można też tam znaleść video z zatrzymania choć na 100%, że to Uszol na nim jest to nie jestem pewien. Podałbym linka ale antysystemowy spambot nie przepuszcza linków kierujących na strony Policji ;)

12. PawelSzymon

PawelSzymon Shark Fights
    Middleweight

Komentarze:
    1,294
    Zdobyte Lajki:
    6
    Punkty:
    1,790
    Home Page:
    mam nadzieje ze zalegalizuja trawe od 21 roku życia

13. Zelboys06

Zelboys06 Shark Fights
    Middleweight

Komentarze:
    1,295
    Zdobyte Lajki:
    13
    Punkty:
    1,790

A gdzie jest jego miejsce?

14. Born2kill

Born2kill Vale Tudo
    Open

Komentarze:
    20,001
    Zdobyte Lajki:
    2,092
    Punkty:
    2,790
    No to już grubiej i tego nie popieram, bo to twór człowieka, nie natury. Co do linków to mi nie wrzucało nie raz normalnych, tematycznych, dopiero poprzez edycję posta.

Lipa, kruchy ten nasz ranking ciężkiej. Uszol nie walczy, kontuzje i choroba była. Grabowski zniknał z rankingu bo długo nie walczył, no ale w końcu super się pokazał. Karol Bedorf też wielkie problemy zdrowotne. Wolałbym byśmy mieli problemy typu: który mistrz której organizacji jest najlepszy ;) Grabowski z UFC, Bedorf ze Strikeforce czy Uszol z Bellatora:D

15. Antek Emigrant

Antek Emigrant BAMMA
    Middleweight

Komentarze:
    945
    Zdobyte Lajki:
    133
    Punkty:
    1,790
    Home Page:
    "...Z info na stronach Policji z Poznania wychodzi , że handlowali amfą. Można też tam znaleść video z zatrzymania choć na 100%, że to Uszol na nim jest to nie jestem pewien. Podałbym linka ale antysystemowy spambot nie przepuszcza linków kierujących na strony Policji ;)..."

Takie sprawy załatwia się tak: http://tiny.pl/h162p

16. Przemys_law

Przemys_law BAMMA
    Welterweight

Komentarze:
    897
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Tak jak już pisałem x razy, nie można wprowadzać w obrót bez wiedzy służb. Ku przestrodze, droga młodzieży. Pozorna akceptacja, poklepywanie itp. to tylko ser w pułapce na myszy.

A tak z innej beczki. 1999 r. to prehistoria jeżeli chodzi o sposób/styl kibicowania w Polsce. To info dla tych wiecznych krytyków Uszola-kibola.

PS Pawel proszę, a nawet błagam: nie wrzucaj tej fotki. Nie znam tego pana osobiście, ale "podpadł" mi notorycznymi błędami i to tak rażącymi jak "zawodniką" (zamiast "zawodnikom"). Teraz jeszcze to. Starczy!

17. belmondo

belmondo BAMMA
    Lightweight

Komentarze:
    867
    Zdobyte Lajki:
    45
    Punkty:
    1,790
    Jeżeli przybiją mu grupę to posiedzi trochę ale co to za wyroki: grupa + kilkanaście kilogramów zioła i fety = 3 do 5 lat

wpływy matki, podjęcie nauki/resocjalizacja itp sprawią, że na młode kartofle będzie w domu

18. bartek3112

bartek3112 Brutaal
    Welterweight

Komentarze:
    535
    Zdobyte Lajki:
    233
    Punkty:
    2,790

A gdzie jest jego miejsce?

miejsce tego typu kretynów jest w wiezieniu

19. noodles

noodles Bellator
    Light Heavyweight

Komentarze:
    4,731
    Zdobyte Lajki:
    451
    Punkty:
    1,790
    chyba wątpliwe zeby wrocił kiedys do MMA.

lipa

20. Cinek007

Cinek007 KSW
    Middleweight

Komentarze:
    5,655
    Zdobyte Lajki:
    4,187
    Punkty:
    2,792
    Miasto:
    Pakutinskasowo